Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Svět je takový, jaký chceme

24. 04. 2019 v 20:58Off-line Anonym
Nevím, proč bychom se pořád měli vracet do minulosti a dělat věci tak, jak se určilo, žena má dělat něco a muž má něco dělat a nějak vypadat, podle mě jsou tato pravidla naprosto stupidní, ještě vzhledem k tomu, že máme jen jednu šanci si užít život a tak nevidím důvod tyto věci řešit... Jaký na tyto věci máte názor? Celkově rozdíly mezi pohlavím a dodržování jistých norem a pravidel, ať už se týče chování, oblékání, cokoliv
24. 04. 2019 v 21:10Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Stejné idealistické řeči může vést i pedofil a zoofil nemyslíš? Samozřejmě chápu co si se snažil říct, také se mi nelíbí nějaké ty stereotypy o charakteristickém chování pro různá pohlaví, o rozdělení barev na ženské a mužské a zkrátka dělání velkych rozdílů mezi lidmi na základě pohlaví nebo orientace. Ale přesto tu musí být zavedené nějaké normy, musí jinak by v tom byl opravdu nepředstavitelný bordel. Každý by si dělal co vy chtěl a druhým by říkal "Kdo jste vy abyste soudili jak žiji svůj život". Náš život nepatří nám už od narození
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
24. 04. 2019 v 21:20Off-line tatrman  (27/-/-)
Náš život nepatří nám už od narození

a komu teda?
24. 04. 2019 v 21:53Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Státnímu zřízení, společnosti ve které žiješ. Kdyby byl tvůj život opravdu tvůj bylo by beztrestné si ho vzít. Ale namísto toho je ukončení vlastního života trestným činem. Zločinem proti společnosti, proti lidským hodnotám, proti lidem kteří ten život dali a opracovávali. (Možná proti Bohu jestli tam je a fakt mu patří naše duše). Nad svým životem máš jen takovou kontrolu kterou ti povolují práva, zákony, nařízení atd.
Ptáci se můžou jen tak sebrat a letět kam se jim zlíbí, nikdo po nich nechce trvalé bydliště, nikdo po nich nechce nic, pták se narodil a dostal život a od té doby si může dělat bezstarostně co se mu zlíbí protože jeho život je jen jeho a příroda celá je mu domovem.
Co takový člověk? Ten patří sem a ten zas tam, ten nesmí tam a ten zas sem, ten smí tohle ten druhý né, a že přestěhovat by se chtěl? Svůj vlastní kousek ráje najít chtěl? Tůdle blázne, řiď se pokyny, svět je rozebrán, svůj ráj nenajdeš zaplať si zaň. Tam pojedeš tak maximálně na dovolenou!
Jsme sice naživu stejně jako ti ptáci ale celý náš život žijeme v klecích.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 04. 2019 v 22:32Off-line Monogatari  (43/195/80)
Udržování genderových stereotypů je pro mě nepochopitelný. Když se někoho zeptám, proč nemá dlouhý nehty a ten odpoví, protože neni žena, tak to je pro mě jak kdyby řekl "su i***t a jím housenčí p***le".
25. 04. 2019 v 00:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Genderové stereotypy... hm... dobrý téma... asi 2 měsíce dozadu jsem tu v malém horském městečku kráčel po ulici a vyslechl jsem u výkladní skříně kus rozhovoru maminky s malým chlapečkem... maminka mu vysvětlovala, že ten růžový svetřík který chlapeček chce opravdu není pro chlapečky.... to děcko ještě nebylo zatížený genderovými stereotypy a prostě neřešilo že růžová barva je v našem kulturním okruhu považována za zženštilou ... za deset let z něj bude pravděpodobně mutující fotbalista s drsnou kérkou a rašícím strništěm a na růžovou už si ani nevzpomene, jen je třeba to do něj řádně hustit jak má vypadat chlap a jak baba ... btw - mně genderový stereotypy nevadí a nemám s nima problém, ani nemám problém s těma co maj problém s genderovýma stereoptypama, je mi to tak nějak u p***le... pro mě je přirozený nosit chlapácký fousiska a chrchlat zelený chrchle na zem a nosit smradlavý trencle :P
25. 04. 2019 v 13:43Off-line Peta80  (43/187/-)
Já chci viděěět Buštíííškaaa v žůůžovém svetčííkůů... :D
25. 04. 2019 v 16:18Off-line MxP  (22/185/80)
Ohledně tohodle budu mít referát ve škole. Celkově všechny běžné normy jsou hloupé.
25. 04. 2019 v 18:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Běžná norma že není hezké papat lidské maso zdá se mi býti užitečná...
25. 04. 2019 v 18:42Off-line MxP  (22/185/80)
Ale.. viš kolik ty pohřby stojí??? A víš kolik hostina? :D
25. 04. 2019 v 19:20Off-line Invictus  (23/182/100)
A víš, jak dlouho žije člověk s Creutzfeld-Jacobsonovou (prionové onemocnění šiřitelné konzumací lidského mozku, žaludku, očí nebo svalů) chorobou? 10 let, větší část je pak nemocný jenom slintající i***t.
Jedná se o vtip, to je mi jasné...

Buštíku, já nosím žužové tričko normálně. Prý mi to v něm sluší... No ani se nedivím, když mi dělá větší kozy :3
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload