Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Medzi dvoma mlynskými kameňmi

17. 03. 2012 v 18:24Off-line sadake  (31/186/75)
TTakže všimol som si tu aj na viacerých strankach či počul od ľudí ktorý vlastne sú gaymi no chceli to skrývať pre rôzne dôvody zalozili si rodinu manželstvo a podobne . No ja mám podobný problém niežeby som mal problém priznať svoju orientáciu či niečo podobné to nie taktiež si nemyslím že dnes by ovplivnila moja orientácia môj život som s tým uzrozumeny ale jedno čo viem je že raz v živote chcem mať deti aj keby má to malo stáť moju slobodu a musel by som žiť v klame pretože ich proste chcem a urobím pre to hocičo myslím že by to bolo ťažké ale sak sme chlapy ne
17. 03. 2012 v 19:24Off-line numberfour  (26/187/-)
No já se taky pořád nechci vzdát možnosti mít dítě, alespoň adoptované...
17. 03. 2012 v 19:36Off-line sadake  (31/186/75)
TTo je tiež možnosť len neviem či si niekto môže adoptovat dieťa ak je sám myslím že to nejdde teda na Slovensku
17. 03. 2012 v 19:39Off-line numberfour  (26/187/-)
A ani v čechách si nemůžou homosexuálové v registrovaným partnerství pořídit dítě. Ale před tím než uzavřou ,,manželství" myslím ano.
17. 03. 2012 v 19:51Off-line sadake  (31/186/75)
NNo tak ako ja som to myslel sám ako single pretože ak by som si aj adoptoval dieťa určite nie ako muž žijúci s mužom pretože by som mu to nemohol urobiť neviem ako by som potom mu vysvetlil že ostatné deti majú maminu a tatina a ona má tatina a tatina a určite by to malo ťažké v škole a vsade to by som nedopustil
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2012 v 20:02Off-line numberfour  (26/187/-)
Myslím že by to tak snad bral... Ostatní by se asi trošku divili, ale asi by se to dalo přežít. Ale určitě by to měl těžší , ale snažil bych se mu pomáhat.
03. 05. 2012 v 21:11Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Já bych teda jiné dítě než vlastní nechtěl. Nijak obzvláště teda po dítěti netoužím, ale kdyby na to mělo dojít, tak jedině vlastní.
A je fakt, že dítě, které má "dva tatínky" může ve společnosti ostatních trpět. Když to řeknu tak blbě - děti jsou zlé. Nechápou, posmívají se, nebo v tom lepším případě - ptají se až příliš otevřeně, což může být mnohdy také nepříjemné.
03. 05. 2012 v 21:36Off-line sadake  (31/186/75)
PPresne to myslím preto mám dilemu
03. 05. 2012 v 22:05Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Tak řešením by byla třeba školka pro děti homosexuálních párů. Což je na jednu stranu možná řešení této situace, ale na druhou stranu mi to přijde jako naprosto šílený nápad... Když existuje titul gay-men a gay auto roku a tucet věcí se dělí na gay a hetero, tak gay školky, to je fakt gól...
Jinak, děcko by muselo být podle mě dostatečně inteligentní, aby se vyrovnalo s tím, že prostě oba "rodiče" jsou stejného pohlaví...
03. 05. 2012 v 22:11Off-line sadake  (31/186/75)
NNie nie nie tu nejde o to či by sa s tým to dieťa vyrovnalo proste v prírode to tak funguje je to tak zariadené a proste neviem nikdy by som to neriešil takou cestou že by moje deti mali mať dvoch otcov aj keby som sa odsťahoval do gaylandie proste to tak cítim takže buď sám alebo zo ženou inú možnosť nevidím
03. 05. 2012 v 22:32Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Jo až tak radikálně to vidíš... V tom případě budeš trpět tak jako tak. Se ženou - budou ti chybět chlapi. A žena bude trpět, protože jí prostě nedáš co ona potřebuje. A jenom sám s děckem, to se z toho zblázníš. A chlapi ti taky budou chybět a budeš mít zodpovědnost za dva.
03. 05. 2012 v 22:44Off-line sadake  (31/186/75)
NNo tak sám z dieťaťom to nieje až tak hrozné myslím že je to ťažké ale dá sa to . A odkiaľ ty vieš či ja viem dať žene čo potrebuje ?
03. 05. 2012 v 22:49Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Takhle - spíše tomu nevěřím. Nevěřím, že vztah, kde chlap utíká babě za jinýma chlapama může fungovat. A i kdyby neutíkal, tak myšlenek na chlapy se nezbaví. Ta psychická nepohoda se dříve nebo později projeví a budou tím trpět oba. Prostě nevěřím, že to může fungovat. To není nic proti tobě. Myslím to všeobecně.
03. 05. 2012 v 22:55Off-line sadake  (31/186/75)
NNo tak hej ale ber to z tej druhej stránky možno pri tých deťoch celkom zabudnes na to čo by si chcel až je to to po com tuzis asi najviac či ???
03. 05. 2012 v 22:59Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
No, je jen jeden způsob jak to zjistit ;) Pokud ty děti tak moc chceš :)
03. 05. 2012 v 23:23Off-line sadake  (31/186/75)
NNo a to ???
19. 08. 2012 v 10:31Off-line barneby  (48/168/72)
No , na tuto otázku se nedá odpovědět v krátkosti:))
Ale z vlastní zkušenosti , jsem 10let ženatý:))
To že jsem na kluky vím , již dlouho , ale nikdy jsem nebyl a nejsem typ , který by navštěvoval kluby , sauny atd.............tudíž jsem dokud jsem byl mladší neměl šanci potkat toho pravého kluka pro život a neměl důvod ranit svoje okolí svojí orientací. Vzal jsem si holku s kterou mi bylo fajn, spojuje nás společný koníček a ted i děti , které jsou pro mne vším!
Ale je tu něco , co mi vždy chybělo , a přiznávám , že jsem měl vtahy s klukama , tedy pokud to mohu nazvat vztahy, spíš technická otázka vyřešení potřeby....., nebyly to jednorázovky i když i ty ano , né vždy to vyšlo.............Ale pak jsem potkal kluka , s kterým mi bylo moc fajn , měli jsme si pořád o čem povídat , chodily na výlety , do kina a vyznávali lásku , seznámil jsem ho i se svýma dětma a uvažovali o společné budoucnosti........
Nakonec to dopadlo tak , že jsem ho seznámil se svým kámošem , kterého jsem považoval řadu let za nejlepšího kámoše jakého mám:)))
Dopadlo to tak , že hned druhý den se se mnou rozešel , s tím že potkal svoji životní lásku a já stejně nikdy nebudu jen jeho , protože mám děti.
Tak pánové , kde je ponaučení?????????????
Mít děti je krásná věc, ale při naší orientaci to je moc těžké , neseme zodpovědnost nejen za sebe , naše děti, naše partnerky ......
Tak než uděláte něco co nejde změnit opravdu přemýšlejte:))))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 08. 2012 v 11:01Off-line Betonica  (39/191/93)
Zaujalo me, s jakou vervou pises: ja chci a hotovo! Je to trosku sobecke, ne?
Je sobecke, pocit dite se zenou, ktera Te treba bude milovat. A Ty budes od uplneho zacatku stat ve lzi. A pak treba se vezmete, ona z lasky, Ty kvuli diteti, ktere Ti da. A pak, za 20 let, podlehnes svodum svoji duse a touze a zenu opustis. Po dlouhych letech, kdy ona bude zit v iluzi lasky, ji opustis proto, ze jsi od zacatku vedel, ze ji mas jen jako delohu...

Je to asi drsnej priklad, ale muze se stat. Takze si radeji vyhod "ja chci" z hlavy, nebo se domluv s kamaradkou a pracujte na tom. Pak muzes mit dite a soucasne byt sam sebou.
28. 08. 2012 v 03:37Off-line sadake  (31/186/75)
Hm ja si nehodlám vyhodiť z hlavy jeiždinú vec na ktorej my v živote zleží to fakt v pláne nemám a myslím si že ak by som už z nejakou enou žil 20 rokov tak by to bolo už niečo viac ja skôr nechcem ženu na dlhšie ako na čas kým porodí dieťa asi tak . Viem je to sebecké a možno aj nechutné ale je to tak
31. 08. 2012 v 02:39Off-line KurtHectic  (33/185/80)
Proč musí být k rodičovství i vztah? Máme tu zdravé a plodné gaye, lesby a heterosexuály, kteří by děti chtěli, ale prostě klasickou západní rodinu nevytvoří. Proč se na to nevykašlat a prostě nehledat matky/otce pro svoje děti? Taková relace by sice fungovala asi tak kvalitně jako manželství po rozvodu, ale to rodičovství dál fungovat může. Kromě vlastních dětí si stejně jiné gayové ani lesbičky prakticky nepořídí.
01. 09. 2012 v 20:15Off-line Jurinqo  (25/166/53)
Keby som strašne chcel dieťa,tak by som určite nezvolil tú možnosť s ženou.Keby som mal mať s ženou sex tak by sa mi určite nepostavil ani keby som si dal viagru.Keby som ho fakt chcel tak by som s priateľom odišiel do Dánska,Portugalska,Španielska,Belgicka alebo Holandska.Na Slovensku by som určite nezostal lebo sa tu adopcie detí tak skoro nedočkáme.Veď ešte nemáme ani schválené registrované partnerstvo.:(
03. 09. 2012 v 22:21Off-line KurtHectic  (33/185/80)
Juringo: Nemusíš s přece spát.
28. 12. 2012 v 16:00Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Když mi bylo 15, tak sem si vymyslel vlastní ideální model rodiny. Já a můj muž bychom si našli nevhodnější lesbický pár a měli s nimi děti. Takže naše děti by měli rovnou 2 maminky a 2 tatínky ;)
pak je tu zatím oblast sci-fi, kdy by se v vlastní DNA vypěstovalo ženské vajčko (...muži přece geneticky rozhodují o pohlaví dítěte) a pak už běžně oplodilo manželovou spermií. Pak náhradní matka, nebo uměle vypěstovaná voperovaná děloha a těhotenství alá film Junior :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload