Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč mají gayové rádi vlaky?

02. 05. 2019 v 18:36Off-line Anonym
Zdravím všechny, zdá se to jenom mě nebo většina kluků co je udělaná do vlaků(ať už od focení přes sbírání modelů atd.) jsou na kluky? :D Mám 6 takových kamarádů a 5 znich je na kluky/nebo spolu chodíme na hoňky takže v tom je asi jasno. Zná někdo taky někoho takového? :D
02. 05. 2019 v 19:13On-line snilek  (24/189/75)
Tak ne jenom vláčky, ale hrají si i na honěnou..
02. 05. 2019 v 19:18Off-line Anonym
St63V Ne
02. 05. 2019 v 19:30Off-line Anonym
Ptal sem se jestli tady jen někdo někoho takového zná. Ne že ho hledám. ;) Přemejšlej hlavou senior. ;)
02. 05. 2019 v 20:00On-line ellvin  (20/184/79)
Je to měsíc zpátky, co jsem se nechal prcat od jednoho týpka, co měl rozloženou po obýváku trať, ikdyž na ní byly tramvaje, né vlaky. Něco na tom, co ty říkáš, bude asi pravdivé.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 05. 2019 v 20:13Off-line smaragd15  (20/180/75)
STV keby si nemyslel iba na jebačky tak by ti vacej veci brala ta tvoja gebula...
no k tebe anonym ja par ludi tiež poznam čo su na vlaky a p***om su gayovia
02. 05. 2019 v 20:20Off-line tomaskeller1  (19/180/65)
Ne.
02. 05. 2019 v 20:26Off-line Petrmisk  (100/-/-)
Tak jako ano, na železnici je opravdu hooooodne kluku bi nabo gayu... Což o to výhoda pro mě :D taky jdu na železnici...
02. 05. 2019 v 20:36Off-line Sailing  (41/188/95)
Můj 52 letý bývalý kolega co je svobodný a žije s otcem v bytě, co má už 42 lokomotiv každá cca za 5000,- Kč gay určitě není....
02. 05. 2019 v 21:30Off-line Invictus  (20/182/94)
No já mám rád vlaky (a obecně prostředky hromadné dopravy) protože můžu pozorovat lidi. Naučím se pak lépe číst v lidech.
Nebo protože když jsem byl malý, jezdili jsme vlakem nakupovat do Ostravy, kde pro mě byl každý obchod plný překvapení. Většina jich je pro mě nudných, i když je pravda, že je nahradily obchody s knížkama, takže je nenavštěvuji už. Rád se ale vždy vracím do IKEA, každý roh, jiný dům a jiný styl.
03. 05. 2019 v 07:31Off-line Anonym
Takže moje domněnka je pravdivá? :D
03. 05. 2019 v 08:11Off-line Anonym
Tak to nevím takhle staré železničáře neznám :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 05. 2019 v 08:19Off-line NewCZ  (20/182/68)
Musím se přiznat že i já mám zálibu ve vlakách :D
03. 05. 2019 v 19:02Off-line Riku  (61/176/110)
Leninovy spisy to je vzrůšo,labůžo. Stránky 423 a 678 to je věčné labůžo. To honim furt. He,he.
03. 05. 2019 v 21:05Off-line Alda29  (33/192/85)
To je docela známá věc a i tady se to už několikrát řešilo. A ne jen železničáři. Znám minimálně 4 tramvajáky. Železničářů (nebo fandů) minimálně 5 (a to nepočítám sebe).
23. 11. 2020 v 15:53On-line Vojta.K  (22/188/95)
Protože vlaky jsou nej... kdo se o ně zajímá tak ví proč...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2020 v 16:24Off-line Invictus  (20/182/94)
Ne, nej jsou autíčka!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 11. 2020 v 16:28Off-line Fgjk  (18/195/90)
No ale neříkejte, že vás nikdy nrhonila myšlenka, jak řídíte zamračenou nebo brejlovce;-)
23. 11. 2020 v 17:47Off-line Vjaceslav  (39/180/70)
Je humorné, že gayové mají rádi vlaky, přitom technice ve většině případů vůbec nerozumějí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
23. 11. 2020 v 17:58Off-line Vjaceslav  (39/180/70)
DiscoBoy70s: Zavři si ji sám, když nemáš žádný poznatek k věci.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2020 v 17:58Off-line Lukrecius.01  (49/172/82)
Jestli to nebude nikoliv orientací ale tím, gayové jsou přeci jenom v základu chlapi.

Voilá, záhada rozřešena, co tam máš dál?
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2020 v 18:12On-line Vojta.K  (22/188/95)
Vjaceslav (37/180/75)
Je humorné, že gayové mají rádi vlaky, přitom technice ve většině případů vůbec nerozumějí.
________________________________________________________________________________________

Říká někdo, kdo se v tomto koníčku vůbec nepohybuje a ani nerozezná tornádo od ešusu...
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2020 v 18:34Off-line klucinek  (31/176/75)
Mmm mašinky :D při 130 s b**glou to je vzrůšo :D
23. 11. 2020 v 22:13Off-line musclehulibrk  (18/-/-)
Mě vlaky neberou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2020 v 22:13Off-line dsiv  (23/176/85)
Toho jsem si taky vsiml, je to zajimave... :D
23. 11. 2020 v 23:14Off-line zssk_bmpeer  (25/-/-)
Celkovo sa okolo dopravy motá snáď polovica G/Bi :D
23. 11. 2020 v 23:42Off-line Montyrey  (100/130/150)
Mě bere všechna motorová technika, ale občas se dostanu ke kámošům, co maj sbírku železničních vozidel. A hodně jich je našinců.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 11. 2020 v 00:24Off-line iglw  (50/172/77)
Taky za mlada jsem chtěl být strojvedoucí a měl jsem železnici TT velikost.
Vlaky mne přitahovaly,vždy naproti jsem si sedl,kde byl sexy kluk a provokoval.Nikdy jsem nedostal "na budku",spíš opak .....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2020 v 01:40On-line rosju  (50/170/72)
Láry , fáry , povídali, že mu hráli :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2020 v 05:43On-line Richard33  (42/185/89)
Jó pane, jakej vy jste byl mašinka a jakej já byl vagónek :)
24. 11. 2020 v 11:05On-line JendaKade  (27/183/90)
Vlaky jsou můj zájem od dětství. Lepím modely z papíru. Nejradši mám motoráky a kvůli tomu se zajímám i o tramvaje. :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2020 v 12:33Off-line rradek_dal_neres  (19/178/73)
Mě třeba vlaky neberou, ale jsem ujetý na tramvaje a celkově na MHD. Taky mám na IG "šoto" profil
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2020 v 14:54Off-line i8051  (50/184/97)
Me taky jednou tramvaj vzala. Neubrzdila "cervenou" ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 11. 2020 v 16:30Off-line Vjaceslav  (39/180/70)
I8051 (49/184/97) NOVÉ
Me taky jednou tramvaj vzala. Neubrzdila "cervenou" ... :-)
---------------------------------------------------------------
Íčkoňu jestli ty jsi spíš neprasil na končící oranžovou !
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 11. 2020 v 16:32Off-line Anonym
Rok staré téma a koukám že furt aktuální. xdddd
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2020 v 00:27Off-line Alda29  (33/192/85)
Iglw: taky si vybírám hezké kluky, ale neprovokuju je, většinou xD
Vojta.K: tak to my 460 od 471 rozeznáme s přehledem, že?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2020 v 01:00Off-line Civavka69  (19/180/70)
Vlaky jsou super
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2020 v 02:04Off-line i8051  (50/184/97)
Vjaceslav (37/180/75) NOVÉ
I8051 (49/184/97) NOVÉ
Me taky jednou tramvaj vzala. Neubrzdila "cervenou" ... :-)
---------------------------------------------------------------
Íčkoňu jestli ty jsi spíš neprasil na končící oranžovou !
****************
Pokud se zamyslis, pri koncici oranzove pro auta nemuze mit tramvaj uz "zelenou", coz? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 11. 2020 v 04:32Off-line Vjaceslav  (39/180/70)
I8051: No hlavně tramvaj nejezdí na barvy, ty náš všeználku :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 11. 2020 v 10:24On-line shiroReloded  (28/178/85)
Tak se zamysli nad tvarem vlaku... velkej, dlouhej, pevnej, jezdí dopředu a dozadu... už ti to došlo?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
25. 11. 2020 v 11:45Off-line Anonym
Co to je pro boha za přirovnání? xdddd
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 11. 2020 v 12:52On-line shiroReloded  (28/178/85)
Anonym: Pardon, vychovávali mě v duchu "na blobou otázku, blbá odpověď." :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
25. 11. 2020 v 12:56Off-line Anonym
Blbej budeš asi ty když ti normální otázka přijde blba no xddd
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 11. 2020 v 14:07Off-line Invictus  (20/182/94)
Tak že jo, není blbá otázka, blbý je jen ten, kdo se blbou otázkou ptá.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
25. 11. 2020 v 14:39Off-line Anonym
Pro blbce každý blb. xdddd
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 11. 2020 v 15:05Off-line Invictus  (20/182/94)
Tak jo, utíkej k zrcadlu a řekni to tomu druhému.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 11. 2020 v 15:09Off-line Anonym
Já to říkám tobě ale nevadí. xddd
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2020 v 15:16Off-line Invictus  (20/182/94)
Já jsem se ale neptal, tak utíkej k tomu zrcadlu a pověz mu to.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 11. 2020 v 15:25Off-line Anonym
Já taky ne. Tak šup k zrcadlu. xdddd
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2020 v 17:54Off-line MarVer  (25/179/65)
Keď chceš sedieť u strojveduceho počas jazdy vlakom tak s nim musite spraviť nejaky sexik :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 11. 2020 v 18:19Off-line i8051  (50/184/97)
Vjaceslav (37/180/75) NOVÉ
I8051: No hlavně tramvaj nejezdí na barvy, ty náš všeználku
---------------------
proto jsou tam ty tramvajovy barvy v uvozovkach, skoda, ze jsi to nepochopil :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 11. 2020 v 20:08On-line Titan24  (27/171/48)
Asi proto, že rádi jezdí do tunelu. ;)
25. 11. 2020 v 20:20Off-line fagboy  (17/174/52)
Asi jsou to trainsexuálové
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 11. 2020 v 17:29Off-line Tomiiiik  (22/182/62)
Znám jich tak 42 xd
27. 11. 2020 v 13:18Off-line i8051  (50/184/97)
30. 11. 2020 v 11:46Off-line Alda29  (33/192/85)
A semafor nezná oranžovou, jen žlutou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 11. 2020 v 13:33Off-line JustQuestion  (21/166/59)
Kdysi jsem to googlil a narazil jsem na teorii, že je to dáno tím, že si gayové podvědomě spojují vlaky s únikem do větších liberálnějších měst, kde můžou být sami sebou. Nebo kolikrát ani ne nutně do větších měst, ale zkrátka někam pryč, kde se nemusí skrývat, nebo tam mají přítele a podobně. A protože ne vždy ta doprava musí být vlakem, jsou dost často fanoušci dopravy obecně, ale u nás prostě asi hlavně vlaků, protože máme nejhustší železniční síť na světě, tak je to mnohem užívanější prostředek než jinde.
Myslím si, že ta myšlenka má něco do sebe.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 11. 2020 v 13:57Off-line Alda29  (33/192/85)
JustQuestion: myslím, že s tím to nemá nic společnýho.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 11. 2020 v 16:03Off-line Vjaceslav  (39/180/70)
JustQuestion: kde se nemusí skrývat
------------------------------------------------
Proč by se jako měli skrývat? Ale pokud vypadají jako duhový šašci tak to chápu :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 12. 2020 v 16:54Off-line Invictus  (20/182/94)
Tak říká zdejší vejr, co se schovává do protiatomových krytů a kdo ví, co tam s kým dělá.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2020 v 17:30Off-line Vjaceslav  (39/180/70)
Invictus: Ty drž raději ve městě a nikam dál do lesa nechoď, ještě by se ti strachy rozklepaly kolena a nadělal by sis do kalhot :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 12. 2020 v 20:04Off-line Alda29  (33/192/85)
A co je na tom, že chodí do krytu? Já taky.
01. 12. 2020 v 20:33On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Invictus když napíšu že existují výzkumy na to že lidi co mají rádi v dospělosti vlaky měli v dětství deprese a často problémový vztah s rodiči což čirou náhodou sedí s jednou teorii o vzniku homosexuality která říká že je to psychická nemoc budeš chtít abych poslal odkaz na výzkum nebo už ti došlo ne se tak snadno nehledají a všechny jsou placené takže si stejně nic nepřečteš ( nehledají se snadno protože mají různorodé názvy například " heat of the moment " skutečně není o termodynamice )
01. 12. 2020 v 20:36Off-line Alda29  (33/192/85)
Á, ten nám tu chyběl. Za homosexualitu nemůže špatný vztah s rodiči, s tou jsme se narodili. Vláčky mají tito lidé obvykle rádi od narození, takže tady ta teorie taky moc nesedí.
01. 12. 2020 v 20:37Off-line i8051  (50/184/97)
Vjaceslav (37/180/75) NOVÉ
Invictus: Ty drž raději ve městě a nikam dál do lesa nechoď, ještě by se ti strachy rozklepaly kolena a nadělal by sis do kalhot :-)
-----------------
Aha, proto mas kanady, aby to nadelani melo kam stect ... :-)
01. 12. 2020 v 20:38Off-line i8051  (50/184/97)
Jmeno-nick (15/175/52)
Invictus když napíšu že existují výzkumy na to že lidi co mají rádi v dospělosti vlaky měli v dětství deprese a často problémový vztah s rodiči
------------
Joo? Ukaz nam je, kdyz existuji, tak je urcite najdes. Jinak to jsou zase zabozroutsky plky :-)
01. 12. 2020 v 20:40On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Alda29 pokud nejsi úplně blbý tak víš že ŽÁDNÁ teorie o vzniku homosexuality nebyla potvrzená ani vyvrácená a jelikož víme že sexuální preference se vyvíjí do až do 30 a sexuální orientaci nemůžeme zjistit před pubertou tak není žádný důkaz proto že je od narození stejně jako pro to co jsem psal všechno jsou to teorie některé víc známé některé míň což neznamená že nejsou pravdivé pouze že se to moc lidem (LGBT. nelíbí
01. 12. 2020 v 20:44On-line jmeno-nick  (15/175/55)
I8051 Jenom taková otázka a jistě nebudeš mít problém odpovědět, jak najdeš výzkum o tom že lidi co jsou více nadržený by spíše měli sex s 15ti letou dívkou ( účastníkům bylo kolem 25 ) nebo by se nechali počůrat od atraktivní ženy nebo by naopak měli spíše sex s mnohem starší ženou a pod. ( to že je to pro gaye normální a běžné něco vypovídá o vás ).

Čekám na odpověď.
01. 12. 2020 v 21:00On-line jmeno-nick  (15/175/55)
I8051 co ti trvá tak dlouho na tom napsat co bys napsal do google Scholar ?
01. 12. 2020 v 21:02Off-line i8051  (50/184/97)
Necekej odpoved, ja se ptal prvni na to, co ty tu deklarujes jako jistou a existujici vec. Tak nejdriv doloz to, cim se tu ohanis a pak teprve odpovidej otazkou, jako trapacek. Pises, ze "existuji vyzkumy" , tak je ukaz, kdyz existuji. Musel jsi je teda videt a cist, takze je snadno najdes.
01. 12. 2020 v 21:14Off-line Fgjk  (18/195/90)
A je to tady. Vláčky má rádo spousta lidí a podle mě nezáleží na to jestli jsou homo neb hetero;-)
01. 12. 2020 v 21:16Off-line i8051  (50/184/97)
Ja jsem bisexual, ja vlacky rad nemam ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2020 v 21:17On-line jmeno-nick  (15/175/55)
No když jsem byl na gymplu tak jsem četl taky hodně knih když mi řekneš děj tak si vzpomenu co to bylo za knihu ( možná ) ale určitě ne na přesný název a pod pokud nebyla hodně významná a tou mojí otázkou jsem ti akorát velmi slušné vyjádřil jaký jsi d***l pokud pokud si myslíš že se ten výzkum jmenuje podle toho co je v něm ten výzkum který byl o tom že když je člověk hodně nadržený tak je svolnější( k věcem co jsou u gayů normální ale to je jen moje poznámka ) je právě ten co jsem zmiňoval heat of the moment a tedy nevím jestli bych si vybavil jeho název kdyby nebyl tak slavný ale obsah určitě a myslím si že výzkum o depresích v dětství se spojitostí v oblibu vlaků není typ výzkumů který mi uvízl v hlavě stejně tak si vzpomínám že vyšel i výzkum o vybavení interiéru v bytě ve spojitosti s problémy v dětství vyšel nedávno a přesto si nepamatuji jeho název
01. 12. 2020 v 21:18Off-line Fgjk  (18/195/90)
Ale bisexuálové přece neexistujou;-) to bys už mohl po těch miliardách komentů od tatry vědět;-)
01. 12. 2020 v 21:20Off-line i8051  (50/184/97)
Tvl me nezajima omacka, kecy a vymluvy, napsal jsi "existuji vyzkumy", tak to doloz. Ja kdyz napisu, ze "tece voda", muzu ti vyfotit kohoutek. Kdyz napisu "mrzne", muzu vyfotit teplomer. Ale ty napises na vse, ze existuji vyzkumy, ale ty nikdo nikdy nevidel a nikdy jsi zadnej nedolozil. Jen o tom placas, abys potvrdil nejaky tvoje zmateny pochody v hlave. A na to fakt vyzkumy nejsou. Jsou jen vyzkumy pomatenejch lidi ... :-)

Rikas, ze je vyzkum na to "Lidi co mají rádi v dospělosti vlaky měli v dětství deprese a často problémový vztah s rodiči", takze se asi ten vyzkum nejak podle techto klicovych slov bude jmenovat a snadno nam ho tedy najdes (navic jsi ho cetl, takze znas obsah) a nebude se jmenovat treba "Vyzkum vlivu mleka na traveni zen v puberte" nebo "Vyzkum blbosti Cechu s francouzskymi koreny" .. chapeme se?

"stejně tak si vzpomínám že vyšel i výzkum o vybavení interiéru v bytě ve spojitosti s problémy v dětství vyšel nedávno a přesto si nepamatuji jeho název" - mozna proto, ze sis to prave vymyslel :-)
01. 12. 2020 v 21:29Off-line i8051  (50/184/97)
Fgjk (17/195/90)
Ale bisexuálové přece neexistujou;-) to bys už mohl po těch miliardách komentů od tatry vědět;-)
Souhlasím • Nesouhlasím
-----------
No a to prave potvrzuje moji existenci ... :-)
01. 12. 2020 v 21:30Off-line Fgjk  (18/195/90)
To je mazaný;-)
01. 12. 2020 v 22:24On-line jmeno-nick  (15/175/55)
I8051 já ti můžu říct že existuje pták který nelítá ale pokud bych nevěděl jeho jméno tak bych kvůli tobě nejel ani na jižní pól ani do afriky abych ti ho ukázal nemůžeš srovnávat věc která má jeden název a podle toho si jasně vybavíš kde to najít když ti popíšu děj knížky taky si nemusím pamatovat její jméno aby existovala. Taky tě asi velmi zklamu ale pod výzkumy se nepíšou hastagy a tak to podle klíčových slov nemůžeš hledat pouze podle názvu ( který jak jsem už psal nemusí moc vypovídat o čem je výzkum ) nebo magazínu ve kterém to bylo publikováno.

Jenom abych ti vysvětlil že jsou možné oba výzkumy tak jedna z částí psychiky která je výhradně určována vývojem je vnímání a pokud vím tak při pohledu na nábitek člověk musí cítit nějaké emoce nebo by si nemohl vybrat který se mu líbí tak a když víš že vnímání se určuje vývojem pomocí vnímání cítíme emoce které přichází ze smyslů (zrak,sluch,čich a propriocepce to jsou ty nejdůležitější ) a pomocí emocí si vybíráme nábitek nemůže to znamenat že že to jaký si vybereme nábitek může souviset s tím jaké jsme měli dětství ? A to s těmi vlaky se dá vysvětlit stejně nebo pomocí části mozku která se nazívá gyrus fusiformis a způsobuje třeba to jaké auto si vybereme protože v něm vidí obličej
01. 12. 2020 v 22:27Off-line Fgjk  (18/195/90)
Podle mě je to i tak blbost...zastoupení šotousů je stejný jak u homo tak i u heteto. Navíc tady ani není žádná spojitost mezi vlaky a homosexualitou. Vlaky tu jsou kolem 160 let a co bylo předtím....podle mě se vlaky libí lidem, co jsou buď technicky zdatní, nebo se o techniku zajímají a je úplne buřt jeatli jsou homo nebo hetero
Kdyžtak se přihraj ten výzkum
01. 12. 2020 v 22:34Off-line i8051  (50/184/97)
Jmeno-nick (15/175/52) NOVÉ
I8051 já ti můžu říct že existuje pták který nelítá ale pokud bych nevěděl jeho jméno tak bych kvůli tobě nejel ani na jižní pól ani do afriky abych ti ho ukázal
------------------
staci odkaz na google, ja po tobe taky nechci tu tvouji studii a "vyzkum" v tvrdejch deskach a maslickou, ale jen jako odkaz na google .. ale ok, nemas ho, tak rekni, zes kecal a je to vyreseny .. stejne to vsichni vime a chapame te :-)

Btw nabYtek, bYk, kobYla ... atd, pane doktore s peti tituly :-)
01. 12. 2020 v 22:35Off-line Invictus  (20/182/94)
Jeeeeee. Ono je to zpět.

Já znám minimálně 4 nelétavé ptáky z třídy Aves. Kiwi, pštros, kur, tvůj tučnák, ale i emu, nandu. Jsou v podtřídy běžci.
No ale, to je teď asi jedno.
Mimochodem, když nebyla potvrzena žádná teorie o vzniku homosexuality, tak si ani jedna apriori nezasluhuje název teorie.
No, ale zpátky k věci.
I když mi to nedá, jaký výzkum to je? Dáš jméno nebo identifikační kód?
Ale zpátky k tématu.
Ukážeš nám jeden konkrétní výzkum?

Mimochodem, každá práce má jedinečný identifikační kód.
01. 12. 2020 v 23:01On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Očividně neznáš pojem metafora protože jsme se fakt o tomto tématu nebavili a googlit umím taky.
Víš že teorie nemusí být potvrzená aby to byla teorie ? Třeba co já vím já znám 3 teorie které se týkají evoluce ani jedna nabyla potvrzená a o všech se mluví jako o teoriích.
No kdyby jsi si přečetl i to co tě nezajímá tak bys věděl že jsem řekl že nevím jak se ten výzkum jmenuje a ano vím že má každý výzkum identifikační číslo ale nikdy jsem podle toho nic nehledal a divím se že člověk co se naposled divil že jsou výzkumy placené to ví nebo jsi jenom dobře googlil. Jinak ty si pamatuješ všechny výzkumy které jsi v životě četl ? ( Jehož si nečetl nic tak asi jo ale víš jak to myslím )

i8051 pokud je nějaký výzkum který ti můžu dát protože má název který je odvozený z obsahu je výzkum o tom že pravopis ani větná skladba nesouvisí s inteligencí takže můžu mít těch titulů klidně 20 a můžu psát chyby.

Fgjk já jsem se někdy bavil o spojisti obliby vlaků s homosexualitou ? Já jsem řekl že podle výzkumů lidi co mají rádi vlaky v dospělosti častěji trpěli depresemi v dětství ale jelikož je fakt že vnímají není genetické a ke všemu na světě máte nějaký vztah který plyne z toho jak vnímáme určité tvary barvy a povrchy tak nechápu co je pro vás tak těžké pochopit na tom že skutečně může mít vliv to jaké máte dětství na to jak vnímáte stroje, auta, společnost, vlaky, ženy, sex, pravopis ( když někoho obtěžuje něco co by mu mělo být jedno říká se tomu komplex i8051 ) atd
01. 12. 2020 v 23:13Off-line i8051  (50/184/97)
Tvl to je proste pan omackar, koule zadny, jen kecy :-) Ja teda nikoho inteligentniho, kdo by neumel pravopis a skladbu vety, potazmo se neumel vyjad***, jeste nikdy nepoznal. Ale urcite jsou na to vyzkumy, co? ... :-)
01. 12. 2020 v 23:54On-line jmeno-nick  (15/175/55)
No jelikož si lidi hledají lidi ve stejné inteligenční linii tak bych řekl že jsi nepoznal nikoho inteligentního. Existují takové poruchy která se jmenuje dysgrafie dysortografie které nemají vliv na inteligenci ale způsobují například to že člověk nevidí když vynechal písmeno nebo napsal místo něj jiné což vysvětluje psaní chyb ve slovách kde si musíš pamatovat jaké je tam i a dysortografie způsobuje to že se člověk není schopný zamyslet nad tím co píše v danou situaci ano vím kdy se píše mně a kde mě vím kde se píše s/z umím vyjmenovaná slova i vzory podstatných jmen což neznámá že to umím použít.
Pokud nechceš tyhle poruchy uznat tak pak nemůžeš označit za homofoba člověka co se tě blbě a nechápavě ptá na něco co se tobě zdá zřejmé.
02. 12. 2020 v 00:10Off-line Invictus  (20/182/94)
Tak ona to nebyla metafora, ale spíše metonymie. Ačkoliv ano, penis, co nelítá vlastně doopravdy vypadá jako pštros nebo emu.

Evoluční teorie myslím byla dokázána opakovaně, na Darwinových pěnkavách, ježcích, dokonce i na lidech, kteří si na Nové Guineji vyvinuli rezistenci proti kuru. Nemluvě o fluktuačních a replikačních testech nebo simulacích automatů.
Teorie musí být potvrzena. V opačném případě jde o vyvrácenou hypotézu.
02. 12. 2020 v 00:32Off-line i8051  (50/184/97)
Tak v tom pripade mas zabozroute diagnozu DYSVSECHNO ... ;-)
02. 12. 2020 v 00:36On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Ne byla to metafora a nemělo to nic společného s penisem ale ok.

Možná tě zklamu ale teorie druhů od pana Darwina je sice základ evoluční biologie ale byla vrácena dneska je nejvíc uznáváná teorie tzv. sobeckého genu taky je tady teorie třídění podle stability a taky Flegrova teorie zamrzlé evoluce, ale taky je vidět že jsi naprostý d***l a ani nechápeš základní vědecké pojmy protože to není tak že teorie je potvrzená a hypotéza vyvrácená ale je to tak že z více hypotéz vzniká teorie a všechno může být buď pravda nebo lež takže jsme si ukázali že jsi naprostý d***l a nechápeš ani základní vědecké pojmy a pořád si myslíš že platí Darwinova teorie.

Jenom takový příklad pro pochopení máš obecnou teorii evoluce ( jakoukoliv si vyber které věříš ) a pod tím máš manipulační hypotézu a hypotézy třídění podle stability ( to jsme předtím psal jako teorii a ne není to chyba ani si neprotiřečím ) a z fyziky máš teorii strun která se zkláda z gravitační hypotézy atd a možná tě zklamu ale teorie strun není potvrzena stejně jako gravitační hypotéza vyvrácena.

Tak a teď otázka jak jsem se mohl celou dobu bavit s člověkem co si myslí že teorie je něco co je potvrzené a hypotéza něco co je vyvrácené ? Když nevíš ani tohle tak nemůžeš rozumět žádnému vědeckému oboru natož neurobiologii protože jsou 4 teorie o tom jak funguje celý mozek a pak 1000 hypotéz jak fungují synapse, neuromodulátory a neurotransmitery, place a time cell a pod.
02. 12. 2020 v 09:31Off-line Invictus  (20/182/94)
Ty jsi solidní k***t.
Nauč se prosím číst. Z mých slov: "Teorie musí být potvrzena. V opačném případě jde o vyvrácenou hypotézu." To znamená, že potvrzená hypotéza je teorie. Nepotvrzená hypotéza teorie není.

Tak ne nadarmo se říká dnešní době neodarwinistická. Darwin je stejně pravdivý tak jako byl 200 let zpátky. Přirozený výběr platí dodnes, a to jako jediné bylo výsledkem Darwinovy práce a to nikdy nebylo vyvráceno. Nemluvě o tom, že ne jen Darwin byl autorem evoluční teorie. Máme i Wallace, který vlastně jen potvrzuje to, co Darwin zjistil.
02. 12. 2020 v 09:34Off-line Invictus  (20/182/94)
A neurotransmittery fungují poměrně jednoduše. Váčkovým transportem je váček obsahující neurotransmittery vylit z jednoho neuronu do synapse. Na druhé straně synapse jsou různé receptory, od ligand-gated po klasické senzorické proteiny s klasickou signální kaskádou. Signální kaskáda pak dále přenáší signál.
02. 12. 2020 v 10:20Off-line Fgjk  (18/195/90)
Nemá cenu se s ním hádat. Je tak blbej, že je schopnej si protiřečut v jedný větě takovým způsobem, že radsi nevím co;-)
02. 12. 2020 v 10:35Off-line i8051  (50/184/97)
Zamrzla evoluce? Jo, to na tebe zabozroute sedi ... ;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 12. 2020 v 14:46On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Invictus Takže připouštís že teorie nemusí být ověřená ? A ne neurotransmitery nejsou tak jednoduché jak jsi si přečetl na google dopamin není neuromodulator a přesto nese informaci o pohybu vyrábí ho jen pár specifických dopaminovych buněk a pomocí bazálních ganglií určuje něco jako závislost a žebříček hodnot. Kdyby byla neurobiologie tak lehká a vidíš domapin a synapse jenom jako dva břehy a přenašeč tak by jsme uměli léčit parkinsna jedna dvě a o depresích ani nemluvím.
02. 12. 2020 v 17:55Off-line Invictus  (20/182/94)
Tak snad jsem se vyjádřil jasně. Každá teorie musí být potvrzena.

Ano, neurotransmittery jsou tak jednoduché. Proto se jako léčba používá v krátkodobém horizontu levo-dopa, která skrze biotransformaci v nigra substantia díky DOPA karboxylase přechází na dopamin. To vše v mozku.
Taky se neví, co způsobuje tvého Parkinsona. Určitě víš o alfa-synukleinu a jeho agregaci, či o parkinu.

Ano, synapse je velmi jednoduchá věc. Váček ven, přes transportéry neurotransmittery dovnitř. Proto už chápeme, jak fungují, a kde jaký receptor je, který alkaloid blokuje který receptor a co se stane, když tohle a tamto zablokuješ.
02. 12. 2020 v 19:09On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Invictus když je to tak jednoduché vysvětli mi prosím jak je možné že když neurotransmiter dopamin zejde z jedné synapse do druhé tak tak v jednom případě způsobí běžnou zprávu o pohybu v druhém případě řadí pomocí banálních ganglií náš žebříček hodnot. To vysvětlení vážně chci protože vědci ho nemají což je divné když je to tak jednoduché a nepoužívej názvy které nevíš co znamená ve spojitostí s nemocí o který víš jenom to že se při ní lidi klepou protože kdyby jsi byl pozorný tak já psal co jí způsobuje a to ubytek dopaminovích buněk v mozku ale už se neví co způsobuje ten a jelikož se tak bavíme o části neuropatolgie tak jsou na to různé hypotézy.

To že je synapse jednoduchá z pohledu cytologie neznámá že to tak je vždyť si ven na to jak je mozek velký jsou v něm jenom neurony ( ona to není úplně pravda ale dejme tomu ) a ty neurony jsou velmi jednoduché buňky tak jak to že je mozek tak těžký ? Jo a ta léčba funguje jenom dočasně z jednoduchého důvody synapse nejsou prostě tak jednoduché nemění se s naší léčbou


Napiš mi ještě krátký text o tom jak podle tebe ne google funguje evoluce nechci cizí slova kterým nerozumíš netýkají se tématu a čekáš že já je znám protože když si zjistíš počet proteinů, genových variancí a obecně biomolekul tak je hloupé používat cizí názvy protože z 90% to nebude vědět ani vědec.
02. 12. 2020 v 20:53Off-line i8051  (50/184/97)
Proc by ti to vysvetloval? Zeptej se googla, jako to delas vzdy a z jeho odpovedi pak skladas nahodne vety ... :-)
02. 12. 2020 v 21:54On-line jmeno-nick  (15/175/55)
No podle použitých slov pokud nemá v hlavě encyklopedii vždycky všechno googli on a to je vidět i na tom že neví jaký je rozdíl mezi neurotransmiterem a modulátorem a synapsí vnímána jen tak jak si přečte což je akorát morfologický popis a jde o to že mě zajímá jak vnímá evoluci když si myslí že je teorie druhů stále plátna a teorii sobeckého genu v životě neslyšel
02. 12. 2020 v 22:07Off-line Fgjk  (18/195/90)
Ty prosímtě o tomhle pomlč...viz emergence/emergency
To ty se vždycky naučíš nový slovíčko a snažíš se ho cpát všude kam to jde....
Teďka to slovíčko je neurotransmiter;-)
Ale nic ti nevyčítám...papoušci taky pořád opakují slova aniž by věděli jeho význam;-)
Ty jseš totiž takovej náš francouzskej papoušek;-)
02. 12. 2020 v 22:23On-line jmeno-nick  (15/175/55)
Počkej takže člověk co použije v dobrém kontextu slovo ale píše ho opakovaně špatně je papoušek ale člověk který ho nezná dokud ho nenapíšu správné kvůli tomu že si ho musí vygooglit je ten chytrý ? Aha zajímavý názor

Btw. bejt na tvým místě tak držím hubu úplně ty se zapojuješ jenom když mě chceš urazit a pak děláš jak jsi chytrý jsi něco jako i8051 akorát neopravuješ pravopis
02. 12. 2020 v 22:26Off-line Fgjk  (18/195/90)
Víš, ty papoušku, já tě ničím neurazil...jenom jsem tě trefně přirovnal k papouškvoi...urazim tě teďka....protože s takovým k***tem, který tvrdí, že objev gravitačních vln nic neznamená a přitom si dovolí říct, že Einstein je jeho vzor a relativitu zná a chápe (přitom tento objev docela výrazně podporuje jeho teorii), se opravdu bavit nebudu..je to pod mojí úroveň
02. 12. 2020 v 22:30Off-line Alda29  (33/192/85)
Gravitace jsou vlny?
02. 12. 2020 v 22:32Off-line Fgjk  (18/195/90)
Tady je to celkem pěkně popsaný;-)

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Gravitační_vlny
02. 12. 2020 v 22:45Off-line Alda29  (33/192/85)
Aha, takže nová teorie.
02. 12. 2020 v 22:59Off-line Invictus  (20/182/94)
Francouzský patoevoluční neuropsychochirurg: A když má gen jednoho druhu jednu jedinou alelu, se kterou alelou tvůj jednoalelový gen bojuje? No přece s tou jinou alelou, stejnèho genu a jiného druhu. Jednoduchý, ne? Sobecký gen bojuje proti sobě, to by byl hodně hloupý gen, ne?
02. 12. 2020 v 23:08Off-line Invictus  (20/182/94)
Jmeno-nick: Tak to si ale pleteš hrušky a mrkve. Ty ses tady snad probásnil k tomu, jak složitá je synapse, že je "1000 hypotéz jak fungují synapse, neuromodulátory a neurotransmitery, place a time cell a pod.

Vcelku je jedna hypotéza jak funguje synapse. Přijede váček, vysype obsah, a aktivuje příslušné receptory. Neuromodulátory a neurotransmittery fungují tak, že přijdou k receptoru, navážou se na něj, a zaktivují v něm signální kaskádu.

Jó, ale jak působí na tkáně, to už je jiná otázka.
03. 12. 2020 v 01:26On-line jmeno-nick  (15/175/55)
No hypotéza není o tom poukazovat na věci které můžeš zkoumat pod mikroskopem takže se zase vyvlíkáš stejně jako vždycky Fgjk mění téma na fyziku protože je to jediné co umí ovšem já jsem nikdy neřekl že rozumím fyzice.
03. 12. 2020 v 01:41Off-line i8051  (50/184/97)
Nikdy jsi nerekl, ze rozumis fyzice, ale furt o ni kecas hovna. To je jaka diagnoza? Beznej clovek totiz v situaci, kdy necemu nerozumi, drzi hubu ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 12. 2020 v 07:18Off-line Fgjk  (18/195/90)
Neměním téma..pouze jsem poukázal tvé brutální nedostatky...přece se relativita učí na základních školách...zase jsme narazili na to, jak lžeš ve všem. Takhle se přece slušný člověk, co má lepší život jak já nechová;-)
03. 12. 2020 v 07:51Off-line Invictus  (20/182/94)
Ho, hypotéza přesně o tomhle je. Hypotézy jsou základem každé vědy.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload