Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dělal jste někdo maturitu z angličtiny? O co tam jde, je to moc těžké?

10. 05. 2019 v 19:10Off-line Anonym
Dělal jste někdo matu***u z angličtiny? O co tam jde, je to moc těžké? Byl by popřípadě někdo ochotný vysvětlit časy a podobné věci? Úplně se v tom ztrácím a ve škole se zeptat nedokážu, protože bych si připadal jako i***t... :/
10. 05. 2019 v 19:12Off-line Peta80  (43/187/-)
Twl, a k čemu si myslíš, že ta škola asi je...
10. 05. 2019 v 19:18Off-line netusimNick  (28/-/-)
Jeslti už ji máš navolenou, tak jsi v pi*i, jinak si dej matiku, je to o minimálně 1/3 lechčí
10. 05. 2019 v 19:29Off-line Jerr_y  (22/186/93)
Buď v klidu, nevím jestli ji děláš teď nebo až příští rok. Jestli ji děláš příští rok, tak jsem měl z toho taky strach, ale slohovka a nakonec i didakťák byli fakt lehký. Jenom je dobrý se na to podívat předtím a o slohovkach si něco načíst. A jestli ji děláš teď, tak to tě už čeká jenom ústní. Ta je rozdělena na 5 části s podbodama. 0 část představení se - ta se nehodnotí je to jenom o tom, aby jsi se rozmluvil. Pak je 1 část, kdy se tě budou ptát na otázky (např. Tvoje oblíbené jídlo, myslíš že jsme ve vesmíru sami), minimálně ti položí 3, maximálně 5. Pokud rekneš všech 5 otázek a ještě k tomu, že ti zbyde spoustu času, tak máš 0 bodů. Ideálně je mluvit na 1 otázku 45 sekund. Můžeš i víc oni tě když tak zastaví a položí další. Poté je 2 část- popis obrázku, obrázek popíšeš, poté dostaneš další obrázek a máš je porovnat. Poté ještě dostaneš nějakou otázku k těm obrázkům na kterou musíš odpovídat 3 minuty cca. ( př. Bude s mít obrázky o rodině, tak se tě zeptají na tvoji rodinu). Poté jsou reálie, která si každá škola dělá sama (my máme třeba 25 otázek), na reálie se mluví 5 minut. Poté je poslední 4 část, kdy se máš na něčem dohodnout (třeba uspořádání výletu), k tomu musíš používat fráze typu shall we, why we can atd. (Jestli chceš mám ty fráze vyfocené). Každopádně se toho neboj, pro mě to byl velký strašák (hlavně slohovky a didakťáky). Nicméně pokud máš nějaký ty základy a aspoň tu B1 při nejhorším A2, tak buď v klidu, dobře to dopadne. :)
10. 05. 2019 v 20:24Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
You shall not p***!!!
10. 05. 2019 v 20:32Off-line Anonym
Mě matu***a nečeká, jsem na učňáku, jen se rozhoduji, jestli si udělat nádstavbu - matu***u, jenže se hrozně bojím angličtiny a matiky. Vím, že i když to zvorám, tak se nic nestane, není to zas tak dlouhá doba, jen bych byl asi dost zklamaný.

Jerr_y - Moc dekuji, docela jsi mě uklidnil, myslel jsem si, že to bude těžší, ale samozřejmě nemůžu soudit, když nevím, jaké otázky mi přesně dají, a tak :) Jinak, určitě bych byl za ty fráze rád, napíšu ti do soukromé zprávy :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload