Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako ste posilovali vy ruky na začiatku?

12. 05. 2019 v 16:45Off-line Anonym
Ako ste posilovali vy ruky na začiatku, myslím tí ktorí ich mali slabšie... lebo ja by som aj začal s klikami ale vždy som potom na druhý deň aj ten deň vysilený a už nevládzem, tak by som chcel vedieť, ako začať od nuly? mám 184/ 82 a to je moc tuku si myslím a chcem sa toho zbaviť, len mám problémy so svalovicami hneď na začiatkoch, že potom prestávam cvičiť kým neprejde a tak... máte nejaké rady?
12. 05. 2019 v 16:54Off-line Peta80  (43/187/-)
1) jestli chceš posilovat, tak posiluj celý tělo, ne jen ruce, nevyváženost svalových partií nemusí dělat dobrotu
2) když posiluješ, musíš přijímat dostatek stravy, bílkoviny pro růst, ale stejně tak něco na energii
3) po posilování si musí sval odpočinout, aby se zregeneroval, proto se jednotlivý partie posilují ob den
4) ze začátku se člověk potřebuje "zacvičit" - tělo si potřebuje na zvýšenou námahu zvyknout
5) nejlepší je zkonzultovat to s nějakým trenérem, aby ti to cvičení pomohl naplánovat
12. 05. 2019 v 17:51Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Peta je expert na svaly. Tak to aby je sám měl. :-P
12. 05. 2019 v 19:34Off-line Peta80  (43/187/-)
Kdybych byl expert na planety, musel bych sám být planetou? :P
12. 05. 2019 v 19:53Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jak mám posilovat abych dohnal levou polovinou těla pravou polovinu těla? Myslím hlavně Záda a prsa, ruce mám naštěstí tak nějak v rovnováze. Jsou nějaké dobré cviky přímo na ty partie, a nebo budu muset jet tři měsíce činkou jenom v levačce jako trouba? :)
12. 05. 2019 v 19:56Off-line Peta80  (43/187/-)
Cojávim, nejsem expert na posilování. :D
12. 05. 2019 v 20:39Off-line Invictus  (23/182/100)
Freud: Krátká odpověď, cvičením. Ta delší, cvič a zatěžuj obě části těla takovou hmotností, která je dostatečná pro tu slabou část. Na prsa platí benchpress, na záda přítahy, kladka a veslování (ten stroj, ne to v kardiomístnosti).
Já mám taky slabší polovinu, ale do takové míry, že při benchpressu se mi osa otáčí kolem těžiště. Nebo se při dřepech vykláním lehce do strany a odnáší to vazy v koleni.
Taky by bylo fajn připomenout, že kromě horní části těla existuje i dolní část. Ta je (podle mého zajímavější/přitažlivější/líp vypadá v oblečení a) často zanedbávaná, přičemž pak vypadáš jako docela vtipná kreatura, co má na bicepsu více svalů než na obou nohách dohromady, přičemž takovým lidem se hrozně rád vysmívám, protože si udělali čas jen na způsob, jak mi rozbít hubu ale ne, jak ode mně, nacházejícího se v tratolišti krve, které se mi z nosu spustilo po dlouhém smíchu, utéct.

Ach, vždycky jsem byl pyšný na to, že dokážu psát tak dlouhé věty.
12. 05. 2019 v 21:06Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Dík :D sice to je nemilé zjištění ale tak naštěstí mám bench i kladku doma. Tak nějak jsem tu odpověď čekal no. To budu posilovat rovnoměrně hodně dlouho než doženu tři roky ohýbání plechů pravačkou :D nohy mám fajn z dřívějšího ježdění na kole a tahání zátěže na zádech, moc s nima už dělat nemohu protože mám špatné klouby a tak se musím vyvarovat zvedání nějak extra těžkých předmětů. (stejně to dělám, ale ničí mne to).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload