Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nějaká kila navíc

18. 05. 2019 v 15:32Off-line Anonym
Ahoj,
Vždy jsem měl celkem normální postavu ale za poslední 2 roky se to dost změnilo. Prodělal jsem docela vážný zánět střev a za měsíc a neco jsem zhodil 12kg (mám 173cm) z nějakých 70kg na 58. No a tím to zacelo bral jsem dlouhodobě léky po kterých se i mimo jiné i nabírá. Jojo efekt zafungoval ale bohužel jsem začel ještě víc nabírat na aktuálních 80. Ty léky jsem vysadil ikdyž je mám brát pořád...
No teď k pointe - nevím jak to shodit, jsem celej po tátovi kterej má hodně nadváhu takže možná i geny. Mám pořád chuť na nezdravé jídla, chuť na jídlo a rodiče nějak neřeší co kupují na jídlo. Jsem sám se sebou nespokojený a hodně silnej introvert. Jak se můžu seznámit když mě berou hodně hubení a sám to nesplňuji. Jediné + co vidím že už nejsem takové pírko - už spíš chlap (moc na to nevypadám ikdyz měl XD) ale chci to vůbec?
Btw. Jak sem měl kolem 60 kg moje tělo mě hodně rajcovalo xD
Btw2: sry je to trochu zpověd
18. 05. 2019 v 16:08Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Zkus extrémní metodu - kup si třeba cheeseburger a colu, přičichni k němu a místo toho si dej do pusy cibuli. To samé s colou, místo které vypij ocet.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 05. 2019 v 16:14Off-line igni  (36/192/130)
Vubec Lolitaka neposlouchej, takova autosugesce je zlo. Bohuzel se budes muset naucit nezdrava jidla omezit. Je to tezke, ale jinak nez dieta (a tim nemyslim hladovet, ale vyvazenou stravu ve spravnem kalorickem mnozstvi) a pohyb to nejde dlouhodobe. Zvlast, pokud mas geneticky predpoklad byt pri tele.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 05. 2019 v 16:16Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Igni: Jíst cibuli a pít ocet je pořád zdravější než jíst v mekáči.
18. 05. 2019 v 16:20Off-line igni  (36/192/130)
No s tim octem bych nesouhlasil :D A popravde, i v tom mekaci by to nutne nevadilo, za podminky ze to doplnis vhodnymi doplnky a budes dodrzovat kaloricke prijmy. Nejvetsi problem by byl asi moc velky prijem sacharidu, ale treba salatama by to slo asi narovnat. Problem mekace je v tom, ze jeden burger s hranolkalkami te nenasyti, ale kaloricky je to cele jidlo.
Z druhe strany kdyz dodrzujes vyvazenou stravu, tak rozhodne nicemu nevadi, ze si jednou tydne das v mekaci burger s hranolkami, i kdyz ja teda preferuji si dat poctivy burger se solidnim masem, ne ten prefabrikat.
18. 05. 2019 v 17:50On-line BussterX  (103/130/150)
Cola-loca je velmimocstrašněhodně užitečná páč obsahuje kyselinu fosforečnou :P

https://www.youtube.com/watch?…
18. 05. 2019 v 18:04On-line BussterX  (103/130/150)
No to je právě v tom videu ty jelito
18. 05. 2019 v 18:15Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
V malém množství je cola zdravá. Pár lžiček pomůže třeba proti bolesti hlavy způsobené tím jak se třese auto, může pomoci se zažíváním a je fajn při kocoviňe, ale ve velkém množství a ještě k tomu pravidelně je to pěkná sračka.
A abych odpověděl anonymovi: odříkání a sebeovládání. Děláš to kvůli nějakému cíli, není-li pro tebe tvůj cíl důležitý dostatečně na tolik aby tě motivoval, tak ti nejde pomoci
18. 05. 2019 v 18:28Off-line Invictus  (23/182/100)
Můžeš ze změnit, začít se hýbat?
Vymlouvat se na geny je zbytečné, tuk se ukládá každému a každý ho může i ztratit.

Dop***le, když bereš kortikosteroidy na chronický zánět, tak je nepřestávej brát. Jestli chceš perforaci střeva, tak pokračuj.

Freud: Na kocovinu je dobré pít během konzumace alkoholu obyčejnou vodu, na bolest hlavy v autě pomůže koupit nové auto s tlumiči. O zlepšení zažívání si nejsem vědom, možná kofein je zodpovědný za zlepšení zažívání.
18. 05. 2019 v 18:51Off-line igni  (36/192/130)
Invictus: Vymlouvat se na geny je svym zpusobem hloupe, ale jsou velke rozdily v rychlosti paleni kalorii, da se to dneska me***. Treba moje telo pali cca o 20% pomaleji, nez je bezne pro cloveka moji vysky a veku. A ono je to sakra znat, jestli bazalne spalis 3000kcal nebo 2300 za den. :) Nemluve ze jsou lidi, kteri pali rychleji, takove ty priklady lidi (treba muj svagr), kteri maji sedavou praci, moc necvici, porce maji jak pro rodinu a porad jsou kost a kuze. Kazdy jsme jiny a nekteri z nas s vahou proste musi bojovat urputneji.
18. 05. 2019 v 18:57Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Invictus, to že to jde jinak všichni víme, já jen píšu pár kladných vlastností co Coca cola má. Auta s tlumičem na našich silnicích moc nepomohou, ta bolest je hlavně z třesení mozku když čteme nějaký text, je to jako koukat dlouho na televizi které skáče obraz.
18. 05. 2019 v 19:05Off-line igni  (36/192/130)
Freud: Vis jak funguje tlumic? :D Celym nazvem tlumic perovani? :D Tlumice ti p***vrzuji auta, resp. branimu mu, aby se moc rozhoupalo. A podle nastaveni muzes mit bud vic plavny pohyb (tlumi malo) (necitis diry) ale houpavy pohyb (tahle mas ladene drazsi sedany, pocinaje Superbem treba), nebo naopak bude auto sedet jak prikovane, ale ucitis narazy (typicke pro sportovne ladena auta). PS: kazde auto ma dneska tlumice perovani, jde o nastaveni.
18. 05. 2019 v 19:30Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Pošlu ti souřadnice p***le ve které bydlím, můžeš mi přijet ukázat jak ti tlumiče zpříjemní jízdu. A ne že pojedeš 20-30, pojedeš hezky 70-90 tak jak ti povolují značky. Tlumič netlumič mozek se v té lebeční kapalině hýbe tak jako tak. Klidně si na to můžeš udělat malý pokus s lahví vody a předmětem hustým/těžkým tak že plave v jejím prostředku láhve. Když potom auto pojede, a je jedno jak dobrá silnice bude, ten předmět se v té kapalině stejně bude hýbat... Navíc po spoustě let historických manévru na mašinách z druhoválečného Německa ti mohu říct že tlumiče jsou dobré hlavně na nárazy kloubů. Ta bolest hlavy je čistě z malých otřesů mozku při soustředění na text, protože číst se má prostě v klidu. Někteří lidé tu bolest zažívají, jiní ji za celý život nepoznají protože mají ten mozek trošku jinak. Bolest srovnatelná s nastupující migrénou. Ty máš zřejmě to štěstí že nevíš o čem mluvím ;) ani v japonském vlaku, ve kterém ti celou cestu nespadne mince kterou jsi postavil na rub, ti nepřestane mozek lehce vibrovat ;)
18. 05. 2019 v 19:37Off-line igni  (36/192/130)
Vim o cem mluvim, nepopiram co rikas, jenom ti rikam, ze nevis co delaji tlumice :D
18. 05. 2019 v 19:52Off-line Invictus  (23/182/100)
Igni:
Já to znám, celou základku (ne)bojovat s obezitou.
Vymlouval jsem se taky na geny. Otec byl taky totiž tlustý. Bylo to geny? Ne, bylo to málo pohybu

Autore, řeknu to tak. Budeš se hýbat a díky tomu budeš moct (po konzultaci s lékařem) možná snížit dávky léků a díky tomu si udržet váhu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 05. 2019 v 19:55Off-line igni  (36/192/130)
No vidis, a ja mel na stredni nadvahu i v dobe, kdyz sem zavodne hral hazenou a mel trikrat tydne drsny 3 hodinove treningy :D to mas tezky hele ;) Tim netvrdim, ze s tim nejde nic delat, ale pro nekoho to je vyrazne narocnejsi s tim neco udelat (musi vyrazne vic vydavat a min prijimat nez ostatni)
18. 05. 2019 v 20:38Off-line introvertman  (53/175/75)
Mám kamaráda, který má velkou nadváhu a přitom s fyzičkou by strčil do kapsy hodně zdejších "mlaďochů"...:-)
18. 05. 2019 v 21:08Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Invictus: Vliv genů je. Poučování od stolu od těch jejichž tělo se hubené udrží téměř samo je pro ty co se musí fakt snažit nejen škodlivé, ale i demotivující.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload