Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nadváha

18. 05. 2019 v 21:05Off-line Anonym
Ahoj,
asi mi vytknete, že se zde nachází hodně článku na toto téma a ne jen tady. Mám 130 kg dost mi to štve, protože každý rok naberu a pořádně se nedokážu dokopat k nějakému hubnutí, ani nevím jka hubnout. Prosím mohli byste mi poradit jka začít hubnout atd.?
P.S.: chci se ze 130kg dostat alespoň na 100kg + nějaká větší svalová hmota, prosím pomozte jsem fakt zoufalej...
18. 05. 2019 v 21:07Off-line Anonym12346  (27/175/60)
Návody na internetu?
18. 05. 2019 v 21:24Off-line Anonym
Je mi 16 let pro doplnění, pomáhá taky kolo? děkuji
18. 05. 2019 v 21:59Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Začíná být trochu otravné to tu psát několikrát denně. Proč si nepřečteš starší témata? Pak to vypadá, jako by gayové neřešili nic jiného než hubnutí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 05. 2019 v 22:07Off-line Jerr_y  (22/186/93)
Jako jestli máš 130 kilo, tak s váhou to půjde ztěžka, hlavně kvůli tomu, že nemáš žádnou kondičku. (A bohužel se myslím, že po jednom cviku budeš, tak zafuněný..). 130 kilo už je docela dost a ono jenom s cviky a jídelníčkem to bude hodně obtížné. Nejraději bych ti doporučil (Btw. Nebudete z toho tak rozhorčeni) podvázat žaludek. (Jen nevím zdali by ti to rodiče povolili). Nicméně by jsi dostal dietu a jedl fakt dětský porce (a věř mi, že bude s z nich plný). Pak do toho po čase zakomponovat rotoped. Ale pokud se rozhodnete pro toto, tak to musíš myslet opravdu vážně. Ne že to vzdáš po čase. Díky tomuhle schodíš kolem 30-40 kilo. Pak po těch měsících, co zhubneš kolem těch 30 kilo a budes mit vahu na 100kg, tak si najdi posilku, pokud máš kámoše, co chodí do posilky, tak ho požádej, aby ti pomohl do začátku a vysvětlil ti cviky. Pokud nemáš zaplať si trenéra. Je fajn, že jsi se rozhodl zhubnout velký plus pro tebe, ale uvedomil jsi si to celkem pozdě (na druhoh stranu lepsi než nikdy, a jak říkám přeji hodně štěstí). Bohužel až zhubneš nešetři si peníze na plastiku, protože budeš mít vytahanou kůži, která bude potřebovat zkrátit.
18. 05. 2019 v 22:11Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Co takhle si uříznout nohu?
18. 05. 2019 v 22:21Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Mne sa na grindri predstavil veľmi pekný chlapec a po dlhšej konverzácii mi poslal aj fotku keď bol tučný, no obrovský rozdiel. Od vtedy vravím že treba s úctou aj k tučnému mladému chlapcovi, nikdy nevieš ako sa dokáže zmeniť a aký sexoš z neho môže byť :D :D
18. 05. 2019 v 22:37Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No, ja som na mladších.. ale aj tak, keď má niekto nadváhu v 35ke tak to už asi moc chudnúť nechce ak sa to ťahá s ním už 20 rokov či? :D ale ak bol niekto v 12 chudý a pribral kvôli svojmu prežieraniu a sedeniu za pc, tak ten chalan si to uvedomiť môže pretože každý z nás zažil v tom veku 10-12 rokov kamaráta ktorého musela často mama z domu vyhodiť aby šiel s nami von či nie? :-D
18. 05. 2019 v 23:16Off-line Number4  (31/195/82)
Treba jest menej a castejsie, hlavne vela ovocia a zeleniny a vela sa hybat.
18. 05. 2019 v 23:43Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Anub mladší znamená mladší odo mňa, keď budem mať 40, tak 38 bude pre mňa mladší..
18. 05. 2019 v 23:58Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ako 1. treba mať pevnu volu, bez nej to nepojde
za 2. zmeniť jedalniček, lebo tučne jedla či už su to doma spravene alebo z fast foodov ti nepomožu schudnuť
za 3. bicykel nestači to je slabe treba behať,cvičiť
a pri takej nadvahe by to malo podstate najprv rychlo letieť dole ale musiš chudnuť tak aby si nemal ovysnutu kožu potom takže pomaly treba všetko tu ti nikto hodne nepomôže musiš si všetko sam pozisťovať cez net
19. 05. 2019 v 00:04Off-line Invictus  (23/182/100)
Profesionála vyhledat.
19. 05. 2019 v 00:45Off-line radomir  (40/183/75)
Tak ono je rozdíl mít 130kg a k tomu nějaký 196cm a nebo při stejné váze 168cm (to už pak snad nejsou vidět ani oči...

Pro začátek vyhledat lékaře, zdali v tom není nějaká endokrinní záležitost...

Jakmile vyloučíme metabolickou poruchu, tedy svých 130kg sis poctivě vyžral - pak je potřeba začít tam... Ale žádné hladovění! Jsi ve vývinu.

Sám musíš tušit v čem děláš chybu... Piles coly či jiné slazené nápoje? Už jen když tohle vyřadíš, prospěješ svému tělu jako nikdy...

Já třeba (pokud si nedám pivo) piju pouze neochucené minerálky.

Můžeš jíst vše, ale důležité je množství a pravidelnost. Jez do polosyta, tzn. najíš, ale ještě bys něco zvládl... Zkus si to něco, co bys do sebe ještě narval, nechat na potom a sníst to třeba za 2 hodiny... Atp.

Již jsem zde psal svůj jídelníček (5 jídel za den) - hledej šmudlo.

Taky jsem býval pořádnej Macek, sice ne až tolik a rozhodně ne v tak mladém věku, ale bratru i 120kg jsem už měl... Když jsem zjistil, že se nemůžu vymlouvat na nějakou metabolickou vadu, že jsem si to poctivě vyžral, začal jsem s tím postupně něco dělat.

Určitě se pravidelně hýbej, běh zatím radši s takovou váhou ne, ale i rychlejší chůze, aby ses zapotil je fajn, chod více pěšky, nemusíš se vozit až pomalu do pelechu, výstup třeba o zastávku dříve atp. Nejezdí výtahem atp...

Pevnou vůli. Víc asi nemůžu popřát...
19. 05. 2019 v 01:00Off-line Riku  (63/176/110)
V 16 jsem měl 55 kilo. Dokud jseš mladej ,tak s tím jde něco dělat. Dej si svoji fotku (panděra)na lednici,ať ji máš na očích. Pak se třeba vzchopíš a něco s tím uděláš. Hlavně to nepřeháněj s dietama. Je to v hlavě. Jinak přesně to ,co napsal Radomír.
19. 05. 2019 v 04:56Off-line Jack-Horn  (101/-/-)
Mě se nejvíc osvědčilo tohle - během necelých tří měsíců jsem shodil dvacet kilo. Místo příloh a pečiva jsem si dělal zeleninové saláty, k tomu závitky ze šunky a sýra, vejce natvrdo, libové maso atd. Spočívá to hlavně ve dvou věcech - jíst málo a často a vyloučit ty sacharidové bomby. Koneckonců brambory a rýže jsou sice dobré, ale díky tomu glykemickému indexu máš za chvíli hlad. Jako svačinka mi stačilo i pár koleček nakrájené bílé ředkve a sklenice rajčatového džusu. Hladem trpět nebudeš, spíš naopak - do dalšího jídla se budeš i nutit, a kila jdou dolů poměrně rychle a spolehlivě.. https://www.bezhladoveni.cz/plazova-dieta/
19. 05. 2019 v 15:37Off-line Jerr_y  (22/186/93)
Každý nemůže vypadat namakaně. Takže místo posměchů, jsi mu mohl poradit. :) Je fajn, že si to uvědomil a chce s tím něco dělat. :)
19. 05. 2019 v 17:50Off-line curacao  (39/188/95)
Nevidím napsáno, kolik měříš, jestli máš přes dva metry, tak těch 130 kg ještě máš šanci do roka zredukovat si myslím. Ale jinak bych se v tvém případě šel poradit s lékařem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload