Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Naprostá zmatenost

20. 05. 2019 v 12:50Off-line Anonym
Dobrý den, vím že to tu řeší hodně lidí a můj dotaz tu nebude ani první ani poslední ale zajímal by mne váš názor. Je mi 19 a holky se mi líbí, otáčím se za nimi a dokonce se
do nich i zaláskovávám. Což je naprosto normální jenže u sexu je pro mne velice obtížné se udělat a vagína mě uplně nepřitahuje. Prostě holky mě táhnou ale po sexuální stránce to je nedostatečné. Před 2 roky jsem začal občasné masturbovat nad kluky a to je pro mne naprosto krásné. Když ale skončím vždy si řeknu co jsem to k***a dělal a je mi blbě. Je to jenom nějaký divný blok nebo co tedy vlastně jsem a proč chemii ke klukům necítím?
20. 05. 2019 v 13:05Off-line Petrun  (24/176/70)
Zkus sex s klukem a uvidíš.
20. 05. 2019 v 13:17Off-line igni  (36/192/130)
Za prve, zkus s holkou anal, kdyz je na tebe vagina moc tesna.
za druhe, zkus to s klukem
za treti, to co citis po masturbaci je normalni, deje se to vic lidem

Bisexualita je definovana jako orientace, kde si dany jedine dokaze predstavit s obojim pohlavim sex a/nebo vztah (a s kazdym pohlavim muze klidne jenom jedno). :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2019 v 13:19Off-line DomCub  (38/192/137)
Ja osobne bych proste zkusil rande s klukem.. Nic ti to neudela a hned budes vedet ns cem jsi.. Bude ti jeho p***omnost prijemna? Bude ti prijemny dostat treba obycejnou pusu na rozloucenou? To poznas jen tim, ze to zkusis.. Dneska uz zijeme v 21. Stoleti a myslim, ze se svet neposere, kdyz si zmatenej mladej kluk vyjde s jinym klukem. A kdyz tak at. Ja byl podobne zmatenej, kdyz jsem obevoval to, ze se mi libi oboji, dokaze se mi postavit nad peknou holkou a predstava pekne vlhly kund**ky me taky rozpali, ale stejne me rozpali peknej chlap, predstava dotyku, koureni.. Proste je to tak. Mam v pici co si zakomplexovany buzerantky mysli o bisexualite a ty co tvrdi, ze neexistuje, tak pred nima klidne v****am holku, treba to bude jako dukaz stacit :D
20. 05. 2019 v 13:29Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Choďte do ***i s tou vašou chémiou.. :-D
20. 05. 2019 v 13:31Off-line Petrun  (24/176/70)
Jasně, to přece musí každý vědět, jestli radši sáhnu mezi nohy holce nebo klukovi
20. 05. 2019 v 13:38Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Treba si dať tabletky, tam je chémia :D :D :D
20. 05. 2019 v 14:14Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Prosím tě, já měl ten hnusný pocit po vyvrcholení i s holkama. Je to v hlavě. Pět let o tom přemýšlím a pořád jsem ještě neurčil co mi tenhle blok způsobuje, a u tebe to může být něco úplně jiného než u mně takže univerzální rada není. Snad jen "poznej sám sebe" a "ujasni si prio***y"
20. 05. 2019 v 15:49Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Steve nato mám nábeh skôr ja presne podľa tvojho scenára :D :D až na tie sladké reči :-D
20. 05. 2019 v 15:57Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No fuuj, jebať babu bez kondomu to len za učelom oplodnenia a nad 2 promile v krvi :D :D
20. 05. 2019 v 16:08Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tomas, vôbec nato nie je mladý. Je akurát vo veku kedy bolo za normálnych čias normálne mať už dieťa.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 05. 2019 v 08:49Off-line Monky  (103/172/70)
Úplně tě chápu xD
21. 05. 2019 v 11:44Off-line Atlantis  (27/175/64)
Žádná jednoduchá odpověď na to není, důležité jsou dvě věci. Zaprvé, cokoli co cítíš je normální, i když se ti to tak zrovna teď jevit nemusí. Zadruhé, prostě k sobě i ostatním buď upřímný a neboj se poznávat sebe sama. Sexualita je taková d***a v tom, že nemusí být vůbec jasně ani stabilně vyhraněná, byť věřím, že u většiny lidí to časem nějak vykrystalizuje. Zkoušej všechno možné, se zdravými zábranami a ono se to časem ujasní, a do žádné kategorie hetero-gay-bisex nutně fakt zapadat nemusíš. V ideálním případě pak poznáš někoho, s kým ti bude všechno tak přirozené a hezké (případně budeš cítit motivaci to nějak doladit), že si ujasníš že alespoň tohle a tohle funguje. Takhle jsem to měl já. Hlavní je to nehrotit a prostě být otevřený. :) Zkusit si něco, klidně jen nesexuálního s klukama (jen jednou a dost bych ti tu nedoporučoval, s každým člověkem jsou ty pocity jiné). Ještě k těm negativním pocitům po klucích. To má hodně lidí co ještě neví jak to mají, a bisexuálové to mají někdy i furt. Podle mého teda jen ti, co můžou říkat co chcou ale reálně se s tím nesžili, kdoví no. Každopádně se s tím dá určitě pracovat, pokud se ti líbí ty představy, není důvod se za ně stydět. Nikoho tím nezklamáváš ani nezrazuješ ani bohviečo, i kdyby jsi měl holku. Je to jen uspokojování se představami. Čímž jsme zpět u té otevřenosti :)
21. 05. 2019 v 12:51Off-line introvertman  (53/175/75)
Anonyme, když já poprvé jsem si s chlapem něco začal, tak se mi to moc líbilo, ale pak jsem měl strašné výčitky, co jsem za hovado... Vydrželo to pár měsíců a pak se to opakovalo několikrát, až jsem si to prostě přiznal, že jsem jen na chlapy a od té doby klid v duši... Musíš si to srovnat hlavně v hlavě, pak zjistíš, na čem doopravdy jsi......
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload