Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ženáč zjistil, že je gay

21. 05. 2019 v 11:47Off-line Anonym
Ahoj, co byste poradili chlapovi, který už založil rodinu a zjistil, že je na chlapy. Jak má situaci vyřešit? Má jít s pravdou ven a přiznat to, opustit ženu a děti nebo si raději potajnu užívat?
21. 05. 2019 v 12:06On-line introvertman  (53/175/75)
Adrianku, tak takhle jsem měl naivně nastavené já a potláčet se to ze začátku ještě dalo, ale čím je člověk starší, tak je jen otázka času, kdy to prostě dál potláčet nejde..., bohužel vlastní zkušenost...
21. 05. 2019 v 12:19Off-line onlip  (61/180/84)
Je tu ještě jedna možnost - odžít si klučičí vztahy platonicky. Hetero vztahu to dá zabrat tak jako tak, protože zamilovanost u chlapa trochu empatická manželka nepřehlédne, ale rozumní partneři to můžou zvládnout.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2019 v 12:32Off-line Anonym
Onlipe to asi moc lidí nedokáže, zvláště pokud jsou v nejlepších letech.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2019 v 12:34On-line introvertman  (53/175/75)
Platonicky to jde taky jen chvíli, pak ta fyzická stránka je čím dál silnější...
21. 05. 2019 v 12:44On-line introvertman  (53/175/75)
V drtivé většině u chlapů je fyzický kontakt jeho nedílnou součástí..., nejde o to "užívat si".
21. 05. 2019 v 12:57Off-line onlip  (61/180/84)
Mluvím z vlastní zkušenosti. Ale měl jsem štěstí, zamilovával jsem se do hetero kluků, všechno tak bylo snazší.
21. 05. 2019 v 13:07On-line introvertman  (53/175/75)
To jsi velká vyjímka a za to tě obdivuji, opravdu málokdo to dokáže oddělit...To vím zase já, nejen z vlastní zkušenosti...
21. 05. 2019 v 14:24On-line introvertman  (53/175/75)
Tome, ženských, co to pochopí, jen opět jen málo, já to štěstí však měl. Ale hodně je i takových, co se cítí totálně ponížená a zhrzená a chlapa bez milosti (mnohdy i oprávněně) vykopne. Hodně záleží na okolnostech a situaci, jestli to říct, kdy to říct a jak to říct. Lehké to nebude nikdy...
21. 05. 2019 v 16:07Off-line BussterX  (103/130/150)
To je zas nějaká anketa, ne? :D hm... asi nemá cenu řešit jestli poznal někdo že je gay před nebo po svatbě... řek bych, že je fuk jestli chlap zahejbá babě s chlapama nebo s babama jestli mu de akorát o šoust, furt je to zahejbání který ohrožuje rodinu která má vychovat děcka... ovšem nikdo nemá právo ti radit anonyme, je jenom na tobě co uděláš... a mezi buzikama je hodně tajnejch bazerantů a hodně hulibrků kterým de jen o sex, určitě si nějakou vhodnou chlapskou matraci najdeš, šťastný lov taťko ... ale bacha na lásku (jestli seš toho schopen), ta by ti mohla zkomplikovat š**ání... nejlepší bude vymetat nádražní a obchoďákový hajzlíky a lovit anonymní hajzlový hulibrky, těch máme taky velký výběr :D
21. 05. 2019 v 16:17Off-line onanon  (52/-/103)
No, opravdu nevěřím na to, že se gay touhy ozvou až mnoho let po svatbě. Ten muž snad už měl nějaké představy i před ne? Minimálně představy při onanii jsou dost jasným příkladem, nebo pokud si představí muže až při vrcholu, i to je další možností. Zkrátka náznaky musel pocítit dřív.
21. 05. 2019 v 18:21Off-line Johnny16  (26/186/80)
To je hodne složitý. Nemáme dost informaci to celé posoudit... Hlavne neznáme tvojí ženu... Dokázala by to snėst? Nebo by tě hnedka vykopla? ...Ale nic si ji neudělal, nemá důvod být naštvaná - řešís těžký problém - Je dost silná ten problém nést s tebou? Nebo dokonce nejste spolu schopní tenhle problém postupně transformovat v situaci, kdy jste oba štastni a pořád v kontaktu spolu i s dětmi? Cest máte mnoho...
21. 05. 2019 v 21:02Off-line skorpion000  (57/173/71)
Myslím, že u každého je to individuální. Na to není žádný recept či návod, jak to řešit. Podívej se jak to řeší druzí v podobné situai jako Ty a zvol si cestu. Hlavně nebuď sám. Já jsem svou orientaci v sobě dlouho potlačoval. Z důvodu odpovědnosti k potencionální, ženě jsem si ji nevzal a z důvodu obav, že se to dozví okolí, jsem nenašel odvahu jít do vztahu s mužem. Nakonec jsem zůstal sám. Samota není dobrý společník. Někteří ženáči to řeší náhodným sexem-riziko a jiní stálým důvěrným kamarádem (buď skrývaným, nebo rodiným přítelem)-jistota. Je potřeba se připravit na možnosti, které Tě mohou zaskočit "v nesprávný čas a nesprávném místě" a jak je budeš řešit, jak se k tomu postavíš čelem. I když můžeš mít sebevíc tolerantní ženu, nemusí to přijmout a naopak u které bys to nečekal, to možná přijme s nadhledem. V tom je člověk vnitřně hluboce sám. Nejlépe mít kamaráda, se kterým si čas od času o tom můžeš v klidu popovídat. Myslím (jak to tu uvádějí jiní), že radou není Tě hodit na talíř s polemykou, kdy jsi to o sobě zjistil - v pubertě, či jako ženáč. To je Tvá intimní záležitost, to není v souladu s otázkou.
22. 05. 2019 v 23:24Off-line iglw  (48/172/77)
Zůstaň u rodiny,vychovej děti,no a sem tam si užij živočišného, chlapského sexu!Dodržuj zásady bezpečného sexu!Jen srab uteče od rodiny!
23. 05. 2019 v 07:41On-line introvertman  (53/175/75)
Iglw, hodně si to idealizuješ, to co jsi napsal, je skoro ideální stav z pohledu chlapa, když to tají a manželka nic neví. Skoro žádná manželka, když se to provalí, homosexuálního chlapa dál ve svém životě nesnese, ani kvůli dětem. Takové ženské, které to zvládnou, jsou buď svaté, nebo je jim to jedno, protože ho stejně nemilovala a žijí vedle sebe maximálně jako bratr a sestra, třeba právě jen kvůli dětem, nebo třeba kvůli finančnímu zajištění....
To celé je však z pohledu manželky pochopitelné, opravdu žádný chlap si svou orientaci neuvědomí až v manželství, ale mnohem dříve a jak se tu již dříve někdo zmínil, tak si jen může naivně, jako třeba já, myslet, že to právě v manželství překoná, že to zvládne nebo že se to pomalu vytratí. Ani jedno to u většiny gay chlapů však nefunguje a je to jen otázka času, kdy bouchnou saze...
23. 05. 2019 v 08:02On-line introvertman  (53/175/75)
Já například jsem formálně zatím stále ženatý a žijeme ve společném domě, žena dole, já v patře.Staráme se už jen o jednoho nezletiletého syna už tak 6 let. Manželka mě tehdy vzala na milost (a nebylo to vůbec jednoduché a klidné) právě z toho důvodu, že mě už stejně neměla ráda a finance v tom taky hráli roli.No, stejně už pomalu připravujeme rozvod, protože syn začíná dospívat a už není citově tak závislý...
23. 05. 2019 v 08:27On-line introvertman  (53/175/75)
Jinak chlapi a chlapci, pokud opravdu cítíte, že jste gay ( někteří kluci tomu ve 14-ti říkají Bi ), opravdu se nežeňte, ani kvůli dětem, jen tu ženskou zraníte a můžete jí zkazit celý život. Mě se to povedlo a vůbec na to nejsem hrdý, to mi věřte...Holt se stalo a musím s tím žít a nést následky...
Zní to jako nějaké kázání či moudra, ale je to jen z mé vlastní zmastěné zkušeností a jen se snažím pomoct, aby jste neudělali stejnou blbost jako já...

A teď jen do mě, někteří zdejší mravokárci, to že jsem tzv. tady oblíbený titul přizdisráč, už vím, sice o mém celkovém životě víte kulový ale vaše rozhořčení chápu, jste totiž nechybující borci :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload