Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Něco jako emo styl účesu, poradíte mi?

26. 07. 2013 v 18:09Off-line Anonym
Dobrý den přeju :), potřeboval bych trochu poradit s účesem :). Od přírody mám dost světle hnědé vlasy a ty opravdu nevypadají dobře :D, nechal jsem si udělat blond melír (Teď to vypadá podobně jako tady http://www.mens-hairstyle.com/…hair-men.jpg , ale mám ten melír jen na vrchu a na ofině, a nemám je nahoru, ale jinak délka odpovídá), ale teď si spíš říkám jestli si nemám udělat Emo vlasy (něco jako tohle http://welovestyles.com/…haircuts.jpg), které se mi opravdu hodně líbí ;). Vím že první je musím nechat dost narůst, ale rád bych věděl za 1. Jestli na melír jde dát černá barva a za 2. bych potřeboval poradit čím je tvarovat. Zatím se mi ani pomocí gelu moc nedaří je dát do strany.... Mám zkusit tužidlo? Zatím ani moc s tím gelem neumím :D a tužidlo jsem nikdy nezkusil. Budu strašně moc rád za nějakou radu :). Moc děkuju :)

PS: Zapoměl jsem dodat že se mi od přírody vlasy lehce vlní, což taky není moc dobrý :D.
26. 07. 2013 v 19:28Off-line JenHalucinace  (103/230/-)
Černá jde na všechno
26. 07. 2013 v 19:30Off-line Anonym
Děkuju, už opraveno. Takže černá barva jde i na ten melír? Děkuju. A tou žehličkou je dám v podstatě do boku?
26. 07. 2013 v 20:13Off-line Toy  (100/178/70)
Ahoj. Především by bylo dobrý vědět jak vypadáš (pošli mi dvě svoje aktuální fotky) Co se týče úprav vlasů tak je možný skoro vše. Jen vědět jak na to a jak se o vlasy starat. Obecně platí že čím lepší a jinačí vlasy chceš mít, tím víc práce s nimi budeš mít :) A to každý den kdykoliv budeš chtít vyrazit ven. Vím o čem mluvím :) Pokud budeš používat žehličku, jako že se v tomto případě bez ní neobejdeš, je důležité před žehlením používat i žehlící fluid (tzv. flatliner) jinak si vlasy zničíš ...ostatní až tě uvidím :)
26. 07. 2013 v 22:53Off-line JenHalucinace  (103/230/-)
No tak .. pokud budeš chtít melír do té černé , tak si ty vlasy zabal do alobalu a nenabarvi je ... já si nabarvil celou hlavu a pak musel ofinu , kvůli modré odbarvovat a je to dost zničené a pokud chceš černou na dosavadní melír tak určitě .. jde to na každou barvu
26. 07. 2013 v 23:07Off-line Anonym
Jo jo, chtěl jsem černou přes melír ;). Díky :)
27. 07. 2013 v 10:06Off-line MattyWimber  (31/192/77)
Jasný že černá chytá na všechno :D:D horší je se jí pak zbavit :D ale co se týče účesu tak je fajn ho začít tvarovat už od začátku...použít třeba nějaký vyživující olej, vyfoukat si vasy do předu a na stranu (už jen to teplo si je celkem srovná) a hlavně je při tom vyčesávat do rovna. Pak příjde na řadu žehlička s kterou se dá vskutku čarovat a gelům bych se možná vyhnul pokud nechceš vypadat jako kdyby tě olízla kráva :D bohatě stačí silný lak na vlasy ;)
27. 07. 2013 v 12:05Off-line Toy  (100/178/70)
Matyyyy! :D Seš zabiják s tou krávou :DDDDD
27. 07. 2013 v 15:19Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
Nejjednodušší řešení : nějakej tutorial na youtube
28. 07. 2013 v 12:06Off-line Toy  (100/178/70)
Jo jasný...instantní návody jak se učesat :/ ..jak polívka z pytlíku. Už jen zalít vodou :D
04. 03. 2017 v 09:20Off-line ozvien  (73/-/-)
Emostyle to ale není všechno. Musíš doladit také rozkrok. Vem ho žehličkou ať je pokoj.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2017 v 01:28Off-line Toy  (100/178/70)
:DDDDDDDDDDDDDD ...To ale pak trochu mění styl ne? Bude mít vocasa jak bobr http://nd04.jxs.cz/…63871_o2.jpg
08. 03. 2017 v 08:49Off-line ozvien  (73/-/-)
Když to vezme napřed žehlícím fluidem tak se nic nestane.Jak by to bylo krásné kdyby chloupky pořád rostly a na noc by si je mohl dát na natáčky nebo si uplést dva copánky , každý přívázat na gumu a přetáhnout ji přes hlavu takže by bylo možné zvyšovat tah nahoru podle přání. Totéž se dá udělat s kuličkama takže by se už nezapařovaly.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload