Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarádství s výhodami

29. 05. 2019 v 12:44Off-line JustQuestion  (23/166/59)
Poměrně často tu vidím na profilech, že krom přátelství a vztahu hledají lidi i "pravidelný sex".

Zaujalo mě, jak je to rozšířené. Jak vy osobně vnímáte tenhle typ vztahu, "přátelství s výhodama"? Připadá vám přijatelnější než jednorázovky? Když by jste s někým začali randit, vadilo by vám, že měl předtím takový vztah (který třeba i kvůli vám ukončil?).
Celkově mě zajímají vaše pohledy. :-)
29. 05. 2019 v 12:59Off-line igy  (38/173/81)
Pravidelný sex nemusí hned být přátelství s výhodami. Může to být pořád jen čistý sex, ale opakující se. Výhodou je hlavně to, že se už znáte, víte co čekat, a znáte své preference. Já jsem jednorázový sex vzdal už dávno, protože jsem náročnější a to jde jen s pravidelnými sexuálními partnery. Jednorázová setkání obvykle byla tak nudná, že to za to ani nestálo. A i když náhodou zkusím hledat někoho nového na pravidelný sex, trvá několik setkání a dlouhé povídání, než se to aspoň přiblíží k mé klasické zábavě.
29. 05. 2019 v 13:15Off-line weds  (42/-/-)
Byl jsem okraden
29. 05. 2019 v 13:31Off-line webboy13  (30/-/-)
Řeknu ti to takhle :D U "kámoše s výhodama" by jsi teoreticky měl mít větší jistotu, že má sex jen s tebou a je k tobě více otevřen a jak psal Igy znáte se a víte co chcete. U jednorázovek netušíš do čeho jdeš a s kým spal před tebou - v podstatě z toho plyne větší možnost nákazy nějakou pohlavně přenosnou chorobou o které dotyčný taktéž nemusí nic tušit....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 05. 2019 v 20:59Off-line esthetique  (41/-/-)
Prakticky nemam nic jineho. na jednoho, exkluzivniho partnera nemam a nikdy nebudu mit cas....jakoze dost casu se mu venovat. a kdyz mam cas ja, ma pokazde cas jiny kamarad... proto mam nekolik kamaradu-takyradu, mezi kteryma se pohybuju a nestradam ani samotou ani nedostatkem sexu. nekteri z nich se navic znaji mezi sebou, coz neznamena sexujou, ale ZNAJI (pro stupidni buzny typu Kelisky, co maj tendence moralizovat a domyslet si) ....
na rozdil od vetsiny buzen tady mi jde o to mit v pohode zivot, ne o to, co si ostatni mysli a uz vubec ne heteracka vetsina a jeji kecy o promiskuite, kdyz pulka vsech heteraku je rozvedena a ta druha k tomu smeruje
29. 05. 2019 v 21:15Off-line igy  (38/173/81)
St63V - nesouhlasím. Při pravidelném sexu ani kamarádství s výhodami nemusí být dotyční věrní, ba se přímo předpokládá, že nebudou exkluzivní. Pokud chcete jen jednoho partnera, tak už je to partnerský vztah.
30. 05. 2019 v 10:30Off-line Petrun  (24/176/70)
Mě se to nelíbí, buď s někým chodím a nebo ne.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 05. 2019 v 11:06Off-line vasek698  (25/-/-)
Je to jistější podle mě. Sice jsem to nikdy neměl, ale představ si to takhle. Máš pravielnýho sexuálního partnera, občas na pivko, š**áte.... a ty bonusy? Sex se učíš s každým, každý to má jinak. Mně přijde, že čím dýl s přítelem spíme, tím líp nám to jde, protože o něm víc a víc víš... No a pak je tu i otázka nemocí, protože máš jednoduše větší jistotu.
30. 05. 2019 v 12:07Off-line Petrun  (24/176/70)
Jenže ono jsou v tom taky city a sex mám s klukem kterého miluju. Takže to není jen kamarád
30. 05. 2019 v 13:08Off-line Petrun  (24/176/70)
Velice správně St63
30. 05. 2019 v 14:34On-line i8051  (53/184/97)
Me spis prijde, ze tady se vetsinou o partnerovi basni, nez aby nekdo nejakyho mel. To je samy kdyby a aby nebo jak by to ve vztahu melo bejt, dale presvihnuty pozadavky, za ktery nema vetsina co nabidnout. No a pak si honite v koute u pecka ... :-)

Dale tohle skatulkovani jako treba "kamaradstvi s vyhodama" .. no nevim chlapci. Spis si nejdriv najdete realnyho kluka a pak to pojmenujte, nez hledejte nekoho podle zadani :-)
30. 05. 2019 v 16:41Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Ano, nevýslovně mi to vadí. A horší než to, že to lidé dělají, je to že to nedokáží přiznat. Já mohu mluvit o svém životě beze strachu že tím někoho zklamu, protože jsem vždy přemýšlel dopředu. Vždy když přicházela nějaká zvláštní situace tam jsem se sám sebe zeptal: "chci to udělat? Nebudu na sebe potom naštvaný? Budu schopný o tom mluvit se svým partnerem/kou?".. když si nejsem jistý že zůstanu "čistý" tak do ničeho nejdu. A dnes mohu být, narozdíl od většiny, ve svých zazitcich upřímný.. ale tak co, mentalita lidí kteří provozují "kamarádství s výhodami" stejně většinou není na úrovni aby mohl dotyčný být dobrý partner, může být partner ale dobrý nebude.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 05. 2019 v 18:36Off-line poklad  (29/177/69)
Melete páté přes deváté... V přátelství s výhodami není věrnost....
30. 05. 2019 v 20:04Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja by som si pod týmto pojmom predstavil reálneho kamaráta, teda chlapca gaya/bisexuála s ktorým som reálne kamarát a sem tam sa môžeme stretnúť na gauči aj trochu inak. Ale realita je však iná, u buzerantov je bežne používané slovo "kamarát" niekto, s kým sa jebe. Nič viac. Preto keď niekomu napíšem "bol som s kamarátom" tak si myslí, že je gay a že som s ním jebal. Pre mňa je však definícia slova kamarát niečo celkom iné.
30. 05. 2019 v 20:06Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No a čo sa týka vernosti v takomto vzťahu, ide o to kto čo preferuje. Môže tam byť dohoda, že si obaja budú verný. No táto dohoda neviem no, nie s každým sa dá takto dohodnúť ale viem si predstaviť že vždy každý p***aká, len aby už mohol ísť na vec. No a sú potom aj také organizované "kamarátstva" kde má každý z nich takýchto "kamarátov" 2-4 súčastne.
30. 05. 2019 v 20:21Off-line Fluid  (28/183/95)
Ačkoliv to nemám, celkově se mi představa "kamarádství s výhodami" líbí. Ale měl by to být skutečný kamarád! Jelikož v podstatě nevidím rozdíl mezi láskou a kamarádstvím, tak by pro mě by byl ideální vztah, kdyby můj nějaký budoucí nejbližší kamarád byl i mým partnerem v otázkách intimních.
30. 05. 2019 v 20:25Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
To si sa ešte nikdy nezamiloval Flouid?
30. 05. 2019 v 20:28Off-line Fluid  (28/183/95)
Ne :) Nebo spíše nevím, co ta láska v sobě obnáší. Ale u sebe bych řekl, že nic, co bych popsal jako zamilovanost, jsem neměl
30. 05. 2019 v 20:29Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
To určite rozpoznáš. Niekto sa proste nezamiluje len tak, niekto nikdy.
30. 05. 2019 v 20:30Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Fluide. Nevidíš rozdíl mezi láskou (mluvíme o partnerské lásce) a přátelstvím? Smutné a možná i kontroverzní. Mohl by ti v tom případě partner věřit když pojedeš na "pokec" za kamarádem? Samozřejmě že mají mít partneři i skvělé přátelské vazby, ale pořád je to víc o tom partnerství než o přátelství..
asi máme oba úplně jiný pohled na přátelství a partnerství, vždyť přeci jen vidíme svět každý jinýma a totiž svýma očima, a naše pohledy jsou různé.. přesto jsem se nikdy nesetkal s tim že by někdo neviděl ten důležitý rozdíl mezi vztahem partnerů a vztahem přátel
30. 05. 2019 v 20:32Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale však nebuď na neho hnusný. Poznám chlapca, čo sa nikdy nezamiloval a mal úprimne rád, tiež bol verný.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 05. 2019 v 20:39Off-line Fluid  (28/183/95)
Freude, to zas ne :) Já jako rozumím například, co je například zodpovědnost a svoboda. Když už někoho mám, tak jsem mu věrný, já počítám s tím, že protějšek je člověkem, kterého mám rád a že mu můžu ublížit, když provedu něco, co by si on nepřál.

Tady bych možná měl u sebe v hlavě odpovědět na otázku, co znamená, když někoho miluju. Vůči komu se tak můžu cítit, má to být věc exkluzivní? Protože rodinu a přátele teoreticky taky miluju...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 05. 2019 v 20:44Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Nejsem hnusný, neřekl jsem že něco takového dělá. Jen jsem poukázal na tu kontroverzi v tom co říká :) naopak si myslím že on to myslí velmi dobře, jen je to nevhodná formulace myšlenky. :)
A jak píšu: máme jiný pohled na svět, to neznamená že jeden je špatný a druhý dobrý, jenom jsou jiné. Probůh vždyť já nikomu neberu jeho osobní pohnutky a pohled na svět, jen ať je to různorodé, alespoň je pořád o čem spekulovat. Mně vadí až když se něčí pohnutky a názory dotýkají životů i jiných lidí, jako třeba mého. Ale jeho názor se mne netýká, pokud tedy nemám být jeho kamarád a v tu chvíli je tam ta kontroverze že jo:D
30. 05. 2019 v 20:49Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Fluide, proto rozděluji lásku do mnoha odvětví a zde rozebírám pouze tu partnerskou, a ta je exklusivní. :) Proč tu mluvit o bratrské lásce, nebo rodinné, rodičovské, nebo třeba lásce k filmům, hudbě atd.? To je přeci jasné že když mluvíme na této stránce o lásce tak se jedná o tu kde se projevuje láska i sexuálně, a to je pouze v té partnerském verzi (u slušných lidí)
30. 05. 2019 v 20:58Off-line Fluid  (28/183/95)
Dovolím si vyjádřit své vidění. Já právě beru lásku spíše jako věc sakrální a univerzální. Alespoň do té doby, než mi někdo vysvětlí z hlediska neurověd :) A pak jsou určité formy vztahu, které kombinují lásku a třeba instinkty nebo sexuální přitažlivost, sociálně kmenový faktor, kulturní faktor a tak dále
30. 05. 2019 v 22:46Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Láska je láska, pokiaľ niekto k tomu potrebuje vedecký výskum, tak nie je človek :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload