Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prostituce v Praze

03. 06. 2019 v 14:47Off-line Anonym
Kde se dá v Praze sehnat gay prostitut? A existuje něco jako bordel pro gaye?
Díky
03. 06. 2019 v 14:51Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Všude, internet je totiž všude.. a ano existují vykřičené domy pro gaye, pár jich v Česku je. Ale neznám názvy ani místa, a i kdyby ano, tak jim tu nebudu dělat reklamu
03. 06. 2019 v 15:00Off-line Anonym
No jo, to jsem. Každej hold nemůže bejt hezkej jako ty :-)
03. 06. 2019 v 15:07Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
A nebo je to pro něj prostě jednoduší varianta, když chce jenom sex a ne zbytečné kecy okolo. Tomášku, nesuď tak. Já taky prostituci nemám rád ale prostě kde je poptávka tam bude nabídka, a pokud se někdo rozhodne že je mu milejší si za sex platit než se společensky angažovat, tak je to jeho věc. Dokud se to netýká mně tak ať si dělá co chce... Btw divil by ses kolik zachovalých mužů i žen si platí za sex.
03. 06. 2019 v 15:25Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
To že nemá potřebu si psát s d***lkama co nechtějí sex a radši si ho rovnou zaplatí není o lenosti, ušetří si čas a slova. Nebo ty mi snad dáš příklad jak si někdo, kdo tedy není líný, dokáže během hodiny sehnat kluka na sex bez placeni? To vůbec není o lenosti. Pochop že on si nechce povídat, ale že chce sex - naprostý opak tebe... a to že ty seženeš třicet pedofilů během půl hodiny neznamená že najít nezávazný sex je jednoduché :D
03. 06. 2019 v 15:50Off-line Lolitak69  (22/171/62)
V Praze najdeš dost gay klubů. Stačí použít google. Zdá se mi to, nebo si stále spousta gayů myslí, že jsme nějaká tajná společnost, která se musí scházet někde pod mostem, aby o ní ostatní nevěděli?
03. 06. 2019 v 16:38Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tak gayklub je klub a ne bordel, samozřejmě můžou zaměstnanci být prostituti ale není to stoprocentní. V bordelu máš jistotu že si tam ten sex opravdu koupíš, a prostituce není zrovna úplně legální business takže je mnoho bordelů schováno v hotelech, motelech a různých rezortech ale není to pojmenované "bordel" ani nijak obdobně protože to by tam měli policii každý den, obzvlášť dneska když je to EET, těžko někomu dokázat že přijal peníze za sex takže se z něj i těžko dolují daně. A jelikož prostituce jako taková není úplně nelegální, je to tuším jeden z morálně škodlivých činů jako je opilství, tak se těžko stíhá, ale rozhodně je nelegální pasáctví a v tom případě je nelegální každý podnik kde majitel/manažer nabízí sexuální služby veřejnosti... Takže to hledání nemůže být zase úplně jednoduché... I na této stránce je prostituce proti pravidlům, a kdyby to tu sledovala policie (jakože to tu sleduje) tak se to každému, komu dokáží ze přijal finanční obnos za sexuální úkon, velice vymstí. Hodně štěstí s hledáním, Anonyme :D
03. 06. 2019 v 16:46Off-line Peta80  (43/187/-)
Vy jste na ty pedofily furt nějaký vysazený. :D Btw policajt č.1 bude Tomášek a policajt č.2 bude Frojdík - asi vás oba usklepním vedle vetřelce a bude klid. :)
03. 06. 2019 v 16:56Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
O pedofilech padly dvě věty, já jsem napsal jednu která ukazuje na to že kdyby Tomáš chtěl sex, což nechce, tak bude mít vždy z čeho vybírat protože po něm ještě ty pedoušové jdou. Poukazuji na to že pro Tomáše je sice lehké si najít sex i beze snahy, takže by ostatním neměl říkat že jsou "líný" když to nemají tak jednoduché. Ani sebevíc aktivní prcíř nemá jednoduché si jen tak najít na internetu vpich.
Jinak Freuda k policii nechtěli, byl až příliš dobrý proti svým spolužákům, takže by vrhal špatné světlo na ty kteří by nastupovali do výkonu služby s ním. Nemůžou přece vzít jednoho nadprůměrného který by neustále ukazoval jak je ten zbytek podprůměrný. A vím že to zní namyšleně, ale kdyby jste tu třídu viděli tak pochopíte že to má svoji logiku...
03. 06. 2019 v 16:59Off-line Peta80  (43/187/-)
Myšleno to bylo tak, že tohle není jediné vlákno v poslední době, kde to někdo zmiňuje...
03. 06. 2019 v 17:31On-line i8051  (53/184/97)
Tak doma jsme dva gajove a bordel tam mame taky .. podobne to asi bude i jinde :-)
03. 06. 2019 v 19:06On-line i8051  (53/184/97)
Tvl to ne, to bych pak nic nenasel :-)
03. 06. 2019 v 19:11Off-line AMDI  (52/179/105)
Pipíku,většinou,kdo si zaplatí za gay sex s mladými chlapci jsou staří uslintaní dědkové,kteří chtějí si pohrát s mladým chlapečkem.Na to ti gayové musí mít žaludek,ale stále vidí před očima ty eura a tak to radši překonají.Každý na to není.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload