Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Léto a boty: Bez ponožek do lakovek?

13. 06. 2019 v 14:19Off-line Anonym
Miluju boty. Osobně jsem toho názoru, že společenské lakovky úzkého střihu - ne černé, ale třeba světle šedé, bledě modré, světle zelené - na pěkných nohách sexy kluka v kraťasech jsou úžasná věc. Strašně se mi to líbí a trochu mě mrzí jednak že je málo kluků s takovýma nohama aby si tohle mohli dovolit a taky že má málo kluků koule vyjít v něčem tak brutálně gayským. Líbí se vám když kluci nenosí do bot ponožky? A když mají bez ponožek světlý lakovky a kraťasy?
13. 06. 2019 v 15:16Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
V létě v kůži? A ještě bez ponožek? No mazec. Polobotky budiž, ale lakovky ani náhodou. A jinak nevím co je na tom gayské, je to normální společenská obuv.
13. 06. 2019 v 16:50Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
@#$& to jsem si už přečetl nahoře.. stejně to napíšeš znovu... *Facepalm*
13. 06. 2019 v 19:17Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Lakovky ke kraťasům určitě ne.

Příšernost je taky vzmáhající se kombinace krátkých ponožek k dlouhým kalh., nebo naboso do polobotek ke kalh., kdy vykukuje kus lýtka (a pěkně hned od kotníku) - což je dle bontonu pomalu incest :o)
Boty bez ponožek jsou ovšem taky vražda, jakoby chudák neměl na fusekle. Plus to víc smrdí a není to zřejmě ani hygienické.

FreudToldYou - V létě v kůži? Jsou horší kombinace, např. léto (nejen) a boty z uměliny :o)
13. 06. 2019 v 19:33Off-line Firedog  (23/175/70)
Gumáky
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload