Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Aktivní pasiv

13. 06. 2019 v 22:43Off-line Anonym
I když by muži ze své podstaty (tzn. že je jedno, jestli htr nebo gay) měli být spíše aktivní, tak možná se pletu, ale mám takový pocit, že většina gay´s je pasivních. Napadá někoho logické zdůvodnění, proč tomu tak je? Protože navíc: nechat se projet je fajn, ale penis je přeci jenom penis, ostatně čistě ze stimulace análního otvoru se člověk neudělá. Resp. proč těm, kteří jsou pasivní, je tak proti srsti být aktivními? Vždyť je to přece v základním mužském nastavení "rozsévače"...
13. 06. 2019 v 22:49Off-line Lolitak69  (22/171/62)
To je jednoduché - Dneska jsou lidé mnohem lenivější než dříve. Tedy.. upřímně já narážím mnohem více na aktivy, ale nemám žádné statistiky, které by říkaly, kolik procent čeho převažuje. Navíc často takový gay je sám rád “dobýván”, jako žena. A možná tě to trochu překvapí, ale i jako pasiv se můžeš udělat bez stimulace penisu.
13. 06. 2019 v 23:14Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pretože som submisívny, tak som radšej pasívny keďže práve ako píšeš chlap je zo svojej podstaty ten dominantný aktív rozsievač semena a ja hoci som tiež chlap, chcem byť v moci dominantného samca a to je ťažšie si predstaviť keď ja jebem jeho :D :D ale samozrejme problém mi to nerobí. Ale inak radšej pasívne resp. väčšinou pasívnu rolu by som volil z hore uvedeného dôvodu. Taktiež chcem mladšieho, pretože predstava že ma má v moci mladší, možno aj slabší.. ma proste vzrušuje :D
14. 06. 2019 v 02:50Off-line BussterX  (103/130/150)
"Anonym (Lukrecius.01)......ostatně čistě ze stimulace análního otvoru se člověk neudělá."

A na tos přišel jak? To je totální blábol... soryjako ... su aktiv, ale teda toto vím aji já že píšeš nesmysle :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 06. 2019 v 04:02Off-line Peta80  (43/187/-)
Lolitak69: tak u tebe je mi jasný, proč narážíš spíš na aktivy. :)

Anonym: sestuduj si lidskou anatomii, aspoň tam dole, pak pochopíš, proč je možné udělat se i bez dráždění penisu. ;) Jinak si nemyslím, že pasivita u pasivů je o lenosti, mně to u těhle lidí přijde spíš jako celková změna cítění...
14. 06. 2019 v 08:13Off-line Anonym
Dsiv: šlo o slovní hříčku.

Lolitak69 (i ostatní): ano, to mě překvapilo, ale vycházím z toho, že člověk spíš např. masturbuje penis, než (jen) an. otvor (navíc jsem nezažil a ani neviděl, že by se někdo udělal čistě jen "zadem" :o)). Ale o to šlo v dotazu nejmíň.
14. 06. 2019 v 08:14Off-line Peta80  (43/187/-)
Oni ho nemají v řitním otvoru, ale v prostatě, která je přes ten konečník hmatatelná a drážditelná.
14. 06. 2019 v 08:20Off-line Peta80  (43/187/-)
A jen tak mimochodem, holky mají ten g-bod na tom samém místě, co kluci, akorát tam nemají tu prostatu. ;)
14. 06. 2019 v 13:04Off-line igy  (38/173/81)
Jak řekl Justin Taylor v Queer As Folk "As far as the *** business, getting your butt f**ked is one of the great pleasures, and privileges of being gay. If you haven't experienced it yourself, I recommend it." (nechce se mi to teď překládat)
14. 06. 2019 v 14:21Off-line Anonym
Jak už jsem psal, o to šlo nejmíň. Držte se podstaty prosím.
14. 06. 2019 v 14:29Off-line igy  (38/173/81)
Tak laskavě řekni, která otázka je pro tebe podstatná a kterou odpověď čekáš, abys byl spokojený, protože svým způsobem můj příspěvek odpovídá vše: Pasivní anální sex je super a je to jedna z výhod bytí homo. Proto pro gaye neplatí, že chlap by měl být aktivní. A proto se nechtějí pasivové věnovat méně zajímavé a více náročné aktivitě.
14. 06. 2019 v 14:58Off-line Anonym
Igy - tak odpověděl jsi až teď, věta "nechce se mi to teď překládat" není překlad :o)
14. 06. 2019 v 15:00Off-line Peta80  (43/187/-)
Anonyme, ty jseš trošku natvrdlej, viď? :D
14. 06. 2019 v 15:34Off-line Anonym
Peta80 - nemyslím si, že by Poradna byla zřízena pro takovýto, tebou vedený druh konverzace.
14. 06. 2019 v 17:51Off-line Betonica  (39/191/93)
Dobra uvaha. Skoro tak dobra, jako proc je nekdo levak, proc ma nekdo rad ostre jidlo a tak dale...

Lukrecius, twl. Jestli jsi aktiv, tak bud rad, ze jsi objevil ty tuny natesenejch pasivu. Jak vidis, do konce zivota to nestihnes, ani kdybys zacal hned. Pokud jsi pasiv, tak bohuzel, budes muset vyckat, az na tebe dojde pres davy jinych aktivu rada. Snad, aby ses zapsal do poradniku. Vidim jeste moznost C, versatil. Ti neztraceji cas a berou to, co zrovna je. Coz je prakticke a velmi sikovne - neprijdou o nic!
14. 06. 2019 v 18:08Off-line Anonym
Stv: jak už jsem tu psal, v názvu šlo o slovní hříčku.
14. 06. 2019 v 18:12Off-line Betonica  (39/191/93)
Lukrecius: Kdyz jsme u tech hricek... Kdysi jsem randil s veterinarem. Ten mi rikal, ze se na fakulte ucili v histologii, ze epitely se deli na nekolik druhu. Jednim z nich je tzv. dlazdicovy epitel. No a kde takovy epitel nejdes? Inu, kde se jezdi, tam se dlazdi... To mi prijde dost vtipny, pac uplne vidim mediky, jak zkoumaji povrch konecniku, jestli tam dlazdice fakt jsou. :)))
15. 06. 2019 v 15:31Off-line Anonym
Betonica: nesprávně (nejen tebou) pochopeno: to není o úvaze, proč je někdo pravák a jiný levák. Ale proč se pravák nechová pravák, ale jako levák. Asi moc složité tady...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload