Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mastná pleť - jak se jí zbavit?

14. 06. 2019 v 17:01Off-line Realname  (22/-/-)
Zdravím všechny... Prosím vás, chtěl bych se zeptat, že mě už od mala trápí mastná pleť a nevím jak se toho zbavit. Zkoušel jsem rady od dermatologa
, kožního a dokonce i drogerkach, ale nic...co vám pomohlo nebo máte nějaké zkušenosti, jak to trochu zmírnit? Moc všem děkuji, jsem opravdu už zoufalý.
14. 06. 2019 v 17:04Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ahoj, nepoužíval si príliš veľa šampónu či tak?
14. 06. 2019 v 17:06Off-line Realname  (22/-/-)
Já šampón používám jen na vlasy, na obličej mýdlo a tonikum.
14. 06. 2019 v 17:11Off-line Alpert  (21/181/59)
Ahoj, trápilo mě to taky, hlavně v létě jsem se lesknul v zrcardle, nakonec jsem přišel na to, že je to z kouření a dobře na to pomáhá chlorovaná voda v bazénu. Chlor čistí potní žlázky a proto se cítíš po chvíli v bazénu tak "vysušený". Zkus chodit na bazén 2-3x týdně a uvidíš sám. Když to nepomůže alespoň si protáhneš kosti. Ale mě to pomáhá. Chemické kraviny z lékárny nekupuj, jen to vysušuje pleť a to se projeví hodně ve stáří, prostě později ne když budeš důchodce! rozhodně dřív :-)
14. 06. 2019 v 17:30Off-line Betonica  (39/191/93)
Dermatolog je jinym slovem kozar... To jen tak na okraj.

Na mastnou plet nic moc neni. Proste ji mas. Ja tez. A proto po 35 letech vim, ze odmastovani mydlem, cisticima nesmyslama je na nic. Plet to sice na par chvil odmasti, o to vic se ale pak znovu zamasti. Pomaha mi min kou***, min vina pit, jist mene masa a tuku obecne, hodne vody (ciste). Hodne mi pomohlo horsky a morsky slunce (v zime bohuzel jen UV zareni ze solarka nebo lampy). Peeling nemohu doporucit taky, protoze po nem se plet brani a vic masti. Jak je venku horko, vsechno se to nasobi, jak se clovek poti. V zime mi paradoxne pomahaji mastne kremy typu indulona, nivea a podobne.

Denne si proto myju oblicej cistou vodou rano a vecer, v pripade potreby i behem dne na toalete oplachnu a otru papirovym uterakem. Holt se lesknu a hazim prasatka, co uz. :))

Mastna plet ma ovsem vyhodu! Kuze je podstatne vice promastena, cili nepodleha tolik vlivum okoli - ma na sobe mastny film. Nevim, jestli je to vedecky pravda, ale rika se, ze mastna plet pomaleji starne, lepe odolava vraskam. Pokud to tak je, pak jsem nazornym prikladem. Vrasek mam minimum, zatimco vrstevnici jich maji po cele a okolo oci desitky.
14. 06. 2019 v 17:53Off-line Betonica  (39/191/93)
@Tomasku: TWL, to je rada, jak pojdme ven blejt! Nekdy se az vazne divim, ze jsi zvladl dojit az do tohoto bodu, kdyz ctu nektery tvy komentare! Tazatel psal, ze dal na rady lekare, ten mu jiste poradil, at se myje... Nemyslis? *** FACEPALM ***
14. 06. 2019 v 18:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Nebyl vtipny...
14. 06. 2019 v 20:34Off-line Realname  (22/-/-)
Tomáši, velmi vtipný no :D... Já nekouřím, ani nepiju, nic...drogy mě vůbec nezajímaji. Moje mama má suchou, můj otec normální, tak jsem se nějak s ní narodil no :D. Sice pravda, že žiju ve velkomeste, ale tady smog není třeba jak v Praze nebo v Ostravě...ale i tak by se normálně tak mastit neměla. Je mi to trapné na veřejnosti, když třeba nastupuji do MHD..
14. 06. 2019 v 20:36Off-line Realname  (22/-/-)
Chlorovana voda, jo? Nebude se pak mastit ještě víc, když ten chlor zase není tak dobrý na pokožku
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload