Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zřejmě špatný plán

20. 06. 2019 v 17:42Off-line Sokka  (20/178/62)
Ahoj. Kdybych měl kamarády, napsal bych to jim, ale jelikož je nemám, rozhodl jsem se udělat asi to nejhorší co můžu. Vypsat se sem.

K mému problému...

Nikdy jsem nebyl moc sociální typ. Dalo by se říci, že mi samota vždy vyhovovala. Nikdy nepovažoval za nutné se s někým bavit, obzvláště ve škole.

Doufal jsem, že tomu tak zůstane i po přechodu na střední školu. Že budu takový ten nenápadný asociální člen třídy.

Jenže se to trochu zvrtlo.

Postupně jsem navázal kontakt se třídními “odpadlíky” -směskou lidí, kterou zavrhla třídní “elita”, různých šprtů a ostatních, kteří prostě nejsou v kolektivu oblíbení. Zjistil jsem, že jsou to vesměs skvělí lidi, zejména jedna chytrá a milá holka.

Jelikož nejsem žádný krasavec, neviděl jsem žádnou budoucnost v našich konverzacích a společně stráveném čase. Bral jsem nás jako kamarády. Postupem času lepší a lepší.

Celé to však vyeskalovalo. Začalo se o nás říkat, že spolu chodíme.

Na jednu stranu mě to potěšilo, protože jsem si se svou sexualitou jistý a nemám v plánu ji pouštět v patnácti letech do světa. Šance, že by mě někdo tipoval na homosexuála se snižuje. A na druhou vyděsilo a naštvalo. Příjde mi neskutečně hnusné využívat někoho jako zástěru. Být s ní ve vztahu a nakonec to stejně ukončit. Dávat naděje do dávno prohraného boje? To mi nedává smysl.

Udělal jsem tedy čistě pro sebe kompromis. Nadále jsem se s ní bavil, ovšem bez známky zájmu o něco vážnějšího.

A teď. Ke konci školního roku mě tíží svědomí. Obávám se, že mě skutečně miluje.

Zítra jedeme na výlet. Rozhodl jsem jí cestou zpátky naznačit, že pokud má zájem, tak je mi to líto, ale zůstat jako kamarádi bude lepší. Dodal bych k tomu, že to není vůbec nic kvůli ní, že je problém spíš na mé straně. Ať se s tím netrápí a že se jí omlouvám.

Chci ji dát friendzone (pro její dobro) a přitom se nevyoutovat.

Co vy na to? Je to dobrý, nebo špatný nápad? Popřípadě, jak jinak bych to mohl udělat?

Děkuji za odpovědi, čas a energii vloženou ve vaších reakcích.
Pěkný den
20. 06. 2019 v 17:55Off-line Sokka  (20/178/62)
Tomaskeller1: Prosím? Kdybych byl hetero a mohl s ní chodit, tak tu nejsem. Mám špatný pocit, že ti něco uteklo.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2019 v 17:59Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Myslím, že pokud je to tak super holka, klidně bys jí mohl říct, že jsi gay. Jen jí řekni, aby to nikomu neříkala. Když jí řekneš, že nemáš zájem, bude to podle mě nést hůř.
20. 06. 2019 v 18:06Off-line rosju  (53/170/78)
Radsi to rict ze zacatku,nez se postupne do toho zapletat
20. 06. 2019 v 18:13Off-line Sokka  (20/178/62)
Lolitak69: I kdyby to byla ta nejsuprovitější holka ze všech... Nejsem připraven.
Např:
Rodiče se jí budou ptát, co je s tím klukem ze třídy, co se jí tak líbil. A ona jim třeba nebude chtít lhát, protože se budou ptát rodiče- lidi, ke kterým má důvěru... tak třeba takhle se z jednoho člověka, co zná mě tajemství stanou tři... no a pak to už v závislosti na čase poroste geometrickou řadou :-)

Věřím jí, někdy může nastat situace, kdy nebude přípravena, bude muset s pravdou ven. S tím (až bych se jí chtěl doopravdy svěřit) už musím automaticky počítat.

A o to opravdu nemám zájem. ))):
20. 06. 2019 v 18:23Off-line Sokka  (20/178/62)
Tomaskeller1: Určitě se není za co stydět. To máš pravdu.

Ta holka z vedlejší třídy o které se říká, že je zrůda protože má krátké vlasy a je to homosexuálka... taky vůbec nemusí dojít k tomu, že se mé kontakty s mužským elementem mezi vrstevníky naprosto zničí... už vůbec to nemusí narušit můj vztah s rodiči, na kterých jsem závislý

Není se za co stydět. Ty nevýhody jsou opravdu drobnosti.
20. 06. 2019 v 18:27Off-line Sailing  (44/188/95)
Nejhorší je nasraná a zhrzená ženská... :)
20. 06. 2019 v 18:32Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pokial to chceš skúsiť s babou, máš možnosť. Ale nikdy ju nebudeš vedieť milovať a nevieš ako to berie ona. Hlavne nech sa rozhodneš ako kolvek nenechaj ju trápiť sa, rozhodni sa a svoje rozhodnutie jej daj najavo.
20. 06. 2019 v 18:33Off-line rosju  (53/170/78)
Min nasrana bude kdyz ji rekne ze je gay,nez kdyz ji odpalkuje bez vysvetleni :)
20. 06. 2019 v 18:51Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
I kvůli ní by jí bylo lepší na férovku říct, proč ten zájem nemáš. Pokud ji o to požádáš, tak to v tajnosti udrží (holky tohle víc chápou, taky umí případně lépe mlžit).
Ovšem i kdyby se všechny tvé předpoklady naplnily, všechny je předčí výhody, které budeš mít, když se vyoutuješ.
V každém případě tak předejdeš do budoucna podobným situacím:o)

Minimálně vaši tě pod most nevyženou :o)
A povrchně uvažujícím lidem nevadí v r. 2019 až tak, když je někdo gay, nebo lesba. Ale asi spíš, když ten kluk vypadá příliš vybuzněle a holka jako chlap.
Což asi nebude tvůj případ.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload