Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Po čase sa mi začal vyhýbať a blokovať na nete

21. 06. 2019 v 19:05Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Ahoj, určite sa už niekomu stalo, že sa stretol s niekým zo zoznamky. Niekým, kto spravil prvé aj posledné a bol veľmi dobrým kamarátom… No ten po čase potreboval pomoc…

Stalo sa mi, že pekný mladý a milý “kamoš” z tejto zoznamky jedného dňa za mnou prišiel s tým, že mu umrela stará mama u ktorej býval, bla bla bla… A ja naivka som mu to zožral aj s navýjakom a samozrejme mu hneď finančne vypomohol s tým, že mi to bude splácať z výplat. Po čase sa mi začal vyhýbať a blokovať na nete.

Chcel by som sa spýtať, či ste niečo podobného riešili a ako ste prípadne uspeli s vymáhaním.

Díky vopred cením každú pomoc.
21. 06. 2019 v 19:13Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Aj keď nemáš zmluvu je možné skúsiť na súd podať žiadosť o platobný príkaz, možno ti prejde ale ak sa odvolá do 15 dní asi mu vyhovejú, máš tam nejaký malý poplatok u nás tuším 15 eur to prežiješ za ten pokus to stojí len to trochu potrvá. Ideálne však by bolo ísť za ním dať mu cez hubu a povedať, že má 3 minuty..
21. 06. 2019 v 19:26Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Jak píšeš zmluvu nemám, prebehla iba ústna dohoda. Čo som sa teraz tak dopočul tak som nebol jediný, koho využil / okradol atp. Dlží kade tade a vraj sedí v base. Nemám rád násilie, ale chápem no… Díky aj tak :)
21. 06. 2019 v 19:36Off-line radomir  (40/183/75)
A posílal jsi mu to třeba z účtu na účet? Že by o tom byla auditní stopa... A hned by se vědělo co a kolik... I kdyby se vymlouval na dar, tak ten se dá odvolat...
21. 06. 2019 v 19:38Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Bohužial.. Vybral som mu to z ATM a dal v hotovosti.
21. 06. 2019 v 19:48Off-line radomir  (40/183/75)
Tak to je fakt hrůza... Ale zase kdyby se podařilo spojit i s těmi dalšími, které ten filuta taky ojebal, možná by se dalo to podat nějak hromadně... Třeba mu ti ostatní "dali" něco převodem...

Každopádně je to poučení... Já takhle narazil u holky ( v té době kamarádka, se kterou jsem i sem tam tehdy spával), též jsem myslel, že jí můžu věřit (dříve mi vše vždy vrátila do koruny), nakonec mě to stálo 6500Kč... Ona se ke mně též přestala znát a já i*****l jí tehdy též vybral peníze z ATM... Dokážu pochopit pomalu vše (člověk se může dostat do svízelné situace, ale musí KOMUNIKOVAT)...

Více už jsem tuto chybu neudělal...
21. 06. 2019 v 20:06Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Áno som naivka, ktorá naletela podvodníkovi. Čiastka je omnoho vyššia než 5000, čiže sa jedná o trestný čin. Ďakujem za potlesk :))

Máte skúsenosť s mimosúdnym vymáhaním? Čo som tak našiel na nete, tak niektorí si pýtajú 15% províziu zo získanej čiastky. Ak ju nezískajú nebudú po mne nič chcieť.
21. 06. 2019 v 21:24Off-line Peta80  (43/187/-)
Víš, kde ten člověk bydlí?
22. 06. 2019 v 20:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Já jsem pučil asi sto milionů dolarů petrolínovi80 a chcu to zpátky... mám nějakou šanci? no asi stejnou jako tazatel... protože je to prostě jenom tvrzení a nemám na to důkaz :D jinými slovy - každej by si mohl vymyslet jakoukoliv sumu a vymáhat to... a proto právě máme smlouvy o půjčkách, že... https://www.idnes.cz/…0_viteze_kho
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload