Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co dělám špatně?

24. 06. 2019 v 01:24Off-line Anonym
Jsem na vysoký a namakaný kluky, asi stereotyp ale prostě jsem. Jenže každý takový co se mi líbil a chtěl jsem ho tak nakonec skočil do postele nějakému totálně přiteplenému buzíkovi, píšu to sem protože zrovna dneska jsem se dozvěděl že krásnej kluk ze školy co jsem ho chtěl pozvat ven se dneska vychrápal s takovým ročníkovým šamponem - náušnice v jednom uchu, prsten se safírem, dokonale upravovaný vlasy, zlatej ajfoun a hadry z pařížský prostě znáte to... A takhle je to vždycky - kluk co se mi líbí nakonec hrábne po nějakým takovýmhle nagelovaným i***tovi. Ale proč? Copak být gay neznamená chtít kluky? Kluky - nikoliv navoněný, nakrémovaný vykrouceninky z oblečení od značek pro ženský. No a nebo to skončí tak že si řeknu že nemám šanci a ani to nezkusím nebo to zk***ím jinak ale to je aspoň moje chyba. Mě prostě sere že nade mnou vždycky vyhraje kdo prostě ani není kluk. Tečka.
24. 06. 2019 v 07:04Off-line MxP  (22/185/80)
Tuhle věc taky nechápu :D nechápu proč někdo nuže letět po stereotypu teplouše... tak ale asi funguje lgbt kultura. Degen k degenovi sedá.
Já mám zas problém že chodím zas s necitlivíma hovadama :D a funguje to jen doté doby než přejde ta fáze zanilovanosti..
24. 06. 2019 v 07:05Off-line MxP  (22/185/80)
Tomik je naštvany protože jako spravný chlap nevypadá :D ale ja,vim že chce vypadat mladě takže to asi bude zaměr.
24. 06. 2019 v 07:58Off-line voita  (24/-/-)
St63V, náhodou, já bych s menším klukem, než jsem já (a vlastně ideální je 180cm+) nikdy nebyl:P
24. 06. 2019 v 08:43Off-line MxP  (22/185/80)
Vojto ja bych se nedivil kdyby s tebou nikdo nebyl :D
24. 06. 2019 v 09:55Off-line tropikboy  (37/178/72)
MxP - ty nechceš mít za tchána vlčáka? :)
24. 06. 2019 v 11:14Off-line lukasfilip  (37/176/69)
Víš u těhle buzniček jdou asi kluci na jistotu... sbalej si ho na noc a zítra někoho jiného.. u kluka kterej se chová jako chlap to není tak jistý ale o to zas hezčí když to vyjde.. hlavně nezapomeň že buzny mají “jistou poruchu (ne nemoc)” která se projevuje sebestředností, dosebezahleděností, ješitností, atd.. to je důvod proč lidi nemaj buzny rádi.. gayové jim většinou nevadí..
24. 06. 2019 v 11:38Off-line esthetique  (41/-/-)
Protoze ten namakanej borec, co po nem silis, je stejne POVRCHNI a STUPIDNI jako ta estrogenova buznicka, co ho nakonec dostane do postele.... CHCE JEN M***T, CO NEJVICE, KLIDNE POKAZDY S JINYM. VRANA K VRANE SEDA. toho borce navrhama na neco stalejsiho stejne nedostanes. chce zasunovat. kdekoliv, kdykoliv, s kymkoliv.....
zkus se poohlidnout nekde jinde, mozna slevit z namakanosti a misto svalu objevit silu toho, kdyz ma borec v hlAVE MOZEK A NE NASRANO. alternativne se budes muset stat napomadovanou LV buznickou a umlatit ho kabelkou "into submission" jak rikame u nas, ha ha h aha ha ah
24. 06. 2019 v 12:13Off-line Anonym
No OK ale prostě jak může takovýho hezkýho kluka zajímat taková nagelovaná přiteplina? Vždyť to je šílený. Nedávno tu bylo x postů o tom jak lakovky bez ponožek, upnutý kalhoty, zlatý telefony, náušnice na jednom uchu a prstýnku jsou nejvíc teplý věci a prostě tohle přesně je on. OK nevypadá hnusně ani blbě, má hezký oblečení, je chytrej, lidi ho mají rádi i když je jakej je a kdyby nebyl taková vykroucenina tak by se mi asi fakt líbilo jak vypadá. Ale to se vážně dnes klukům líbí když na sebe navlíkne oblečení za pět průměrných platů protože má tatínka ředitele banky? Vážně se dnes lidem líbí se dívat na odhalený nohy totální buzny která neví co jsou to ponožky, narve si na bosý nohy bílý lakovky který jsou zajímavý snad jenom tím že mají červenou podrážku (kdo to kdy vymyslel btw tvl) a to je všechno? Proč chtějí kluci píchat takovou mladou k***u která na jakýkoliv školní party stejně nikdy nejede pořádně do rána a s falešnou důstojností se nechá odvézt kolem půlnoci, nikdy si nedá žádný chlapský pití ale ucucává víno, nejlepší kamarády má samý holky? A stejně druhej den do školy přijde s někým koho by tam píchala každá kdyby to nebyl gay. Tohle mi prostě vysvětlete omg
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 06. 2019 v 12:22On-line igy  (38/173/81)
Čuchám čuchám závist :D
Ale trochu vážněji - všichni tu sice básní o monogamii a pravém princi, ale to dělají především ti, o které stejně nikdo nestojí. A nebo ti, kteří mají příliš silné svědomí a litují toho, co dělají nadržení a opilí.
Do určitého věku a určitého stupně zkušeností většina chlapů (nejen gayů) chce především dobrý sex. A v tom jsou tito obvykle na jedničku s hvězdičkou. A v posteli jsou pak nazí, takže opravdu nezáleží na tom, v čem po škole chodí. Tam jde naopak o to ukázat, jak umí kroutit boky, aby sis představil, jaké to bude, až to budou dělat na tvém péru...
24. 06. 2019 v 12:28Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
MxP, to ti zase utekl nabíječ se šamponem? Ty někomu budeš říkat jak vypadá správný chlap? Kolik holek si v životě měl, ty "SPRÁVNÝ" chlape? Kde máš svaly? Umíš se prát? Umíš vařit? Jsi pěkná sračka, a moc dobře to víš. Sám máš ke správnému samci hooooodně daleko :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 06. 2019 v 12:43Off-line Anonym
No jenže proč umí dobre s***t? Protože po nich kluci jdou, protože si proste můžou říct “tak dneska bych si z****al”, otevře telefon a v něm má x zpráv od různých kluku a proste si jenom vybere. Protože nemusí udělat vůbec nic pro to aby o nej byl zájem a protože když ve škole rekne vtip, složí se smíchy všichni v místnosti, když má mít prezentaci tak tam všichni přijdou, každý netrpělivě ceka s kým přijde na ples atd., protože jsou z nej proste všichni úplně dojebany.
24. 06. 2019 v 12:46On-line BussterX  (103/130/150)
Hm... některý baby mají 120 kilo a sou nakrátko ostříhaný a mají hlas jak rocker a stejně mají manžela... wtf... copak být hetero chlap neznamená chtít hubenou dlouhovlasou sexy holku? :D smiřme se s tím, že život je složitý a nebudem mu nikdy rozumět :D
24. 06. 2019 v 12:55Off-line i8051  (53/184/97)
Tak co si maj taky vybirat, ze? Bud nagelovanyho i***ta nebo ufnukanyho zavistivyho anonyma ... :-)
24. 06. 2019 v 13:04Off-line Anonym
Co bych mu zavidel asi :D
24. 06. 2019 v 13:19On-line igy  (38/173/81)
Co bys záviděl?
"Protože po nich kluci jdou, protože si proste můžou říct “tak dneska bych si z****al”, otevře telefon a v něm má x zpráv od různých kluku a proste si jenom vybere"
a taky "nevypadá hnusně ani blbě, má hezký oblečení, je chytrej, lidi ho mají rádi", "když ve škole rekne vtip, složí se smíchy všichni v místnosti", "když má mít prezentaci tak tam všichni přijdou"

Prostě je chytrý, zajímavý, vtipný, lidé ho mají rádi, rádi ho poslouchají i při odborných debatách. Toto všechno evidentně přebíjí i fakt, že je podle tebe "totálně přiteplený buzík", takže vlastně i dělá super reklamu gay komunitě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload