Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má holku, ale něco na něm nehraje

26. 06. 2019 v 00:12Off-line Anonym
Skončilo zkouškový a lidi se rozjeli do domovů ale já furt musím myslet na jednoho spolužáka - má holku, kterou i vyvedl na ples, sem tam s námi nejde po škole na skleničku protože jde za ní a tak, ale tak od Vánoc mám pocit, jako by na něm něco nehrálo - všiml jsem si, že se docela detailně dívá na kluky, chodím s ním na plavání a tam kouká na kluky celkem dost, vždycky tak nenápadně podle mě když si myslí že to nikdo nevidí se koukne v šatně třeba nebo pak v bazénu jim kouká na břicha a tak. Dokonce jsem si všiml že sem tam zakrývá erekcci - přece by mu nestál z kluků kdyby byl čistě hetero. Buď je gay a holku má déle a uvědomil si to až když ji měl a je to slaboch a nechce jí to říct a snaží se přesvědčit sám sebe, že "je normální", nebo chce mít ji ale rád by něco zkusil... Nemám v tomhle moc zkušenosti, on se mi docela líbí a mám pocit že já jemu taky, poraďte prosim jak to nějak navléct aby k něčemu třeba došlo :D Jinak já jsem na škole známej gay takže takový to "třeba kdyby věděl že jsi na kluky tak by něco udělal" neplatí. Jasně že za ním můžu přijít a říct mu "hele nechceš ho třeba v******t", ale jednak mi to přijde takový docela nízký a za druhý je mi to blbý dělat když má tu holku atd. A navíc třeba si to jenom domýšlím a nabombí mi ji že neuvidím týden že :D Nějaký elegantní a důstojný způsob jak na to prosím? :-) Děkuji :-)
26. 06. 2019 v 00:15Off-line Dallas  (26/180/70)
Když je to o tobě známé tak asi on nechce, ale spíš bych řekl že nebude a jen si to namlouváš, protože si nedokážeš přiznat že jsi do něj ZABOUCHLÝ :o :o
26. 06. 2019 v 00:16Off-line Peta80  (43/187/-)
Taky může být bisex a taky může chtít být věrný svojí přítelkyni...
26. 06. 2019 v 06:58Off-line iglw  (48/172/77)
Klidně v noci mu vykuř a uvidíš,co bude činit.Před tím si trochu dejte alko!
26. 06. 2019 v 09:48Off-line i8051  (53/184/97)
"Nějaký elegantní a důstojný způsob jak na to prosím? :-)" .. ano ten existuje a je nesmirne snadny, nechovej se jak buzna a nech ho na pokoji :-)
26. 06. 2019 v 12:55Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nebudem to teraz celé čítať, ale plno gayov má babu.. Takže nemusí byť ani bi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload