Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ptáte se na status HIV svých sexuálních partnerů?

01. 07. 2019 v 12:27Off-line Anonym
Tato zpráva patří hiv pozitivním jedincům. Laskave sdělujte svůj status před tím, neż vám praskne guma. Díky.
A pro zbytek. Ptejte se na status svých sexuálních partnerů, ať neskončíte jako já, 17 litrů zadlužený za post expoziční profyaxi, a choďte pravidelne na testy.
01. 07. 2019 v 12:32Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Jestli máš potřebu být promiskuitní, tak tohle neházej na ty druhé. A pokud to snad bylo nějakým zázrakem s někým, s kým si chtěl mít vážný vztah, tak tě lituji v tom směru, že máš štěstí na takové jedince.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 07. 2019 v 13:12Off-line Anonym
Je vtipný, jak ze mě hned děláte "kurvu", ale za svůj život jsem spal se dvěma lidma. Dělat z oběti viníka, tleskám. Znásilněnýmu taky řeknete, ze se oblikl moc vyzívavě? Tenhle příspěvek má být informativní, aby si lidi davali pozor, ale klidně z toho můžeme udělat hon na čarodějnice a přílít do ohně stereotypů.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 07. 2019 v 13:30Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Nes*****ím... A kdyby ano, vím přesně co mám od partnera/ky čekat - nevlezl bych totiž do postele s někým o kom nemám patřičné informace, jako třebas jestli šukal/a s kde kým kdo si hvizdl.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 07. 2019 v 13:39Off-line ellvin  (23/183/81)
Prej, jestli se ptáme :D tak jasný, že neřeknou pravdu, i oni chtějí m***t :D proto já mám stálé sexuální partnery, o kterých si mohu být jist tím, že jsou zdravý.
01. 07. 2019 v 13:51Off-line i8051  (53/184/97)
Tak staci vedet s kym spis a nemusis pak tohle vystresle resit. Je fuk, jestli to byl prvni nebo stej kluk. Nicmene drzim palce, at to mas i nadale negativni :-)
01. 07. 2019 v 14:38Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Pocit z toho druhého může mít člověk jaký chce...ale je to jen pocit. Skutečnost může být úplně jinde. Nikdo na 100% nemůže vědět, s kým se jeho sexpartner kdy vyspal, myslet si může co chce (a mezi pocitem a faktem je dost propastný rozdíl).
Tzn. někoho zatracovat je nesmysl.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 07. 2019 v 17:45Off-line tatrman  (27/-/-)
Se sexem je to vždy ruleta, já anonyma chápu a jeho příspěvek je v pořádku. Řekl bych, že prvotní povinností je na straně nakaženého informovat o svém stavu, aniž by se ho někdo ptal. Pak je tu ale šedá zóna,co mrdá, kudy chodí, ale o svém nakažení ještě neví. Pokud někdo se sexem začíná(mladý kluk), tak nechce hned navazovat vztah, chce nejdřív poznat, jak se co dělá, aby pak ve vztahu nebyl za nezralý ucho. No v tomto období je to k***ické.
Pamatuju si na toho padoucha ze severních Čech, co nakazil půl okresu a zmizel v Thajsku, kde ho dopadli. Chlapovi sHIV bylo skoro 50 ale mrdal s 13 letým klukem (a nakazil ho), který se sexem teprve začínal...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 07. 2019 v 18:02Off-line i8051  (53/184/97)
Akutole, platit za neco? Jako bys nevedel, ze buzna je prakticky vzdy bez penez, protoze by ji nezbylo na splatky ajfona, kredit u operatora, hadriky a krmeni pro civavu :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 07. 2019 v 18:09Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Hmm neviem odkial trtko zas berie tieto informácie, že chlapec najprv skúša jebať všade tade a potom sa vrhne do vzťahu. Nie je náhodou vzťah pre partnersky založených ludí ktorým ide o to mať sex len s tým s kým idem niečo budovať hoci by to mohlo byť aj kludne plánované iba na rok?
01. 07. 2019 v 19:31Off-line tatrman  (27/-/-)
Felix a Gabriel ano je to přirozené, že trtká kadě tadě, člověk(jako lidoop) z hlediska biologie je skupinové zvířátko a má rád pestrý promiskuitní sex. Se podívej na naše nejbližší příbuzné šimpanze a gorily, ti šukají kadě tadě hlava nehlava. Monogamie je opět otázka konvence, zvyklosti. Muž je rozsévač semene, je tak naprogramován.

To bude teď příval výkřiků a mínusek...
01. 07. 2019 v 19:39Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Už chápem tie tvoje niektoré myšlienky, ty si z opice..
01. 07. 2019 v 19:44Off-line tatrman  (27/-/-)
Felix a Gabriela ano jsem aspoň podle Darwina a ty jsi z čeho?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload