Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kluci se mi líbí, ale nedokážu si představit vztah

01. 08. 2013 v 11:10Off-line Anonym
Ahoj, jsem bi, kluci se mi libí, ale nedovedu si představit, že žil s klukem. S holkou jo. Máte to někdo taky tak?
01. 08. 2013 v 13:30Off-line honza94  (29/-/-)
Taky jsem to tak měl, ale bylo to spíše proto, že jsem se nedokázal smířit s tím, že jsem gay. Je to takovéto nalhávání si, že jednou se to obrátí a budeš normální heterosexuál. Jakmile jsem se s tím smířil, najednou si ten vztah dokážu představit i s klukem. Neříkám, že to tak musí být přesně i u tebe, ale u mě to bylo takhle. ;)
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2013 v 13:57Off-line bennett  (36/184/95)
Honza94: Souhlas, taky jsem to tak měl. Dokud jsem s tím nebyl smířenej, tak to pořád byly takové ty pocity, že si radši nikoho hledat nebudu atd. Naštěstí už je to pryč.
01. 08. 2013 v 18:16Off-line Toommm  (26/174/68)
Souhlasím s Honzou94 a benettem. Mě to taky naštěstí přešlo po tom, co sem se s tím smířil. Nejdřív jsem takovej nechtěl bejt, ale přiznal jsem si, že to tak je a přijal to. Teď mi přijde skoro až neuveřitelný, že bych nechtěl chodit, nebo žít s některejma hezkejma klukama, co vidim kolem :D (ps: Stalo se to relativně nedávno...např. ještě před třičtvrtě rokem to takový bylo)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2013 v 23:19Off-line lubo0106  (30/173/60)
A ja som tiež BI som s tým zmierený , vie to o mne skoro každý , lebo sa tým netajím a tiež si neviem predstaviť asi žiť s chlapom ... a len s babou a s mužmi akurát tak sexuálne veci ale tie aj so ženami , tak neviem ani ako na tom som s orientáciou ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 08. 2013 v 00:23Off-line Anonym
Obávám se že tato otázka byla směřována spíše na bisexuáli.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 07. 2014 v 00:00Off-line Matejt  (25/-/-)
Nemusíš mít s klukem vztah ;) spousta klukl chce jen píchat... Vztah můžeš mít s hpolkou, občas to spetřit ňákou trojkou s klukem...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 07. 2014 v 00:05Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Proč se musí každý někam zaškatulkovat??
Žij tak, jak nejlíp dovedeš a neřeš ptákoviny ;). Tak dokážeš chodit jen s holkou a přitahují tě i kluci. Neřeš, časem se to vyvine, uvidíš.
04. 07. 2014 v 00:34Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Sice nejsem bi, ale vim, že se dělí do 3 základních skupin, tj. radši kluky než holky, čistokrevní (ten víraz mám přímo od jednoho bi kluka) a radši holky než kluky. A prej ti co dávají přednost jednomu pohlaví mají tohle na vztah a to druhý pouze na sex.
09. 10. 2015 v 08:35Off-line Xman010  (33/177/-)
Přidám se i já, se svou myšlenkou. Byl jsem s chlapcem, teda o 6 let mladším než jsem já /letos maturuje/, ze začátku to byla paráda a říkal jsem si, že to je snad sen, než realita...po několika měsících se to nějak "otočilo" a šlo to od desíti k pěti. Po dalším měsíci mi řekl, že je konec a taky mi řekl "jsem teplej, ale s klukem nikdy žít nebudu a tys po mě chtěl něco, co já ti dát nemůžu, je mi líto". Dlouho jsem nad tím přemýšlel a usoudil, že buď to jde s věkem a nevo takovej už navždy zůstane.
09. 10. 2015 v 11:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno, na hlavasu v praze šlapou docela v hojné míře i tzv heteráci a bi, mladé trosky (vzhledově vypadají dobře prvních pár let) závislé na drogách, shání tak prachy na fet, žloutenka a aids mezi drogově závislýma bují doćela solidně, ale tak jako předpokládám že náš Fr.Ha používá kondom samozřejmě a svejma prachama umožní smažkám dostat se ke své denní dávce fetu, bohulibá činnost, jen tak dál : )) práva která se gayům podařilo vydobít slouží k tomu, aby mohli v klidu zakládat vztahy a taky ve vztazích a společné domácnosti beze strachu žít... pro tebe je opravdu těch práv škoda drahý Fr.Ha
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload