Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Sluníčka a migranti

10. 07. 2019 v 16:43Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Minule to neslo uplne podle planu. Ja jsem se jen snazil pochopit mysleni liberalu kterych je tu pozehnane.

Proste bych uvital nejakou vecnou diskuzi ktera bude necim podlozena, protoze mistni liberalove delaji jak kdyby zadnej migrant v Evrope snad ani nebyl a o zadnych problech s nima v zivote neslyseli. Tak tady je osvezeni jen za poslednich par dnu:

Švédsko sužuje válka gangů, většina zločinců i obětí patří mezi uprchlíky
https://www.reflex.cz/…rchliky.html

VIDEO: Jak se po moři pašují migranti?
https://www.idnes.cz/…hranicni_dtt

Německo má rekordně nízkou kriminalitu, nejméně trestných činů od roku 1992 - Tento clanek se lhanim sam usvedcuje, protoze prostou matematikou rika ze kriminalita migrantu v nemecku je mnohem vetsi nez nemcu ackoli vyzneni clanku se snazi vsugerovat ze vetsi zlocinci jsou nemci. Ovsem matika se neuci u humanitnich oboru, takze slunicka si to nedokazi sami spocitat :)

https://www.idnes.cz/…ranicni_baje

Do Cech se tech 'obohacovacu' zatim moc nedostalo, ale uz tak zvladli par lidi obohatit, ze? Ovsem mnohem vetsi zajem slunickek bylo stihat ty, kteri rekli neco oskliveho na internetu, ze?
https://ct24.ceskatelevize.cz/…ve-facebooku

Pokud maji mistni slunicka informace o tom kde ta integrace funguje coz je vede k presvedecni ze obohatit CR by bylo naprosto skvely, tak by bylo fajn kdyby sem nejaky ten zdroj pridala misto nejakeho prazdneho tlachani zalozeneho na aroganci, ignoraci a naivite :)

Peace!
10. 07. 2019 v 16:43Off-line BussterX  (98/130/150)
Už máš chlapa? :/
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 07. 2019 v 16:51Off-line Lukino_Luk  (30/180/74)
Vol si Okamuru a ticho! :-P
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 07. 2019 v 16:56Off-line tomaskeller1  (17/180/65)
Jžš Zoibergu tvoje SPDácké výlevy tu nikoho nezajímají :-D :-D.
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
10. 07. 2019 v 16:59Off-line Zoidberg  (29/-/-)
:D Jo ja zapomenl ze havlobotum a liberalum chybi mozkove jednotky, takze nejake argumentace s referencema nejschou schopni a zmohou se na radoby vtipne urazky a nasili v ulicich v podobe Antifa a podobne :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:07Off-line BussterX  (98/130/150)
Di do p***le jiřino
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:08Off-line ellvin  (18/189/64)
Zoidbergu, nech příznivce Venci Flašky a voliče Jirky Drahouše raději spát :D oni si budou kecat stejně tu svojí "pravdu", tak je nech a neřeš je. Stejně je nepřesvědčíš :) když dojdou argumenty, tak začnou narážky na tvoje politické postoje, a tak dále... :-) to jsou totiž celý oni :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:12Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Ellvin: No to je ocividne pravda, ale mne vazne zajimalo jestli existuje nejakej racionalni a podlozitelny duvod proc se (mistni) vitaci obohacovacu chovaji tak jak se chovaji, ale vypada to tak, ze ani oni sami to vlastne nevedi a chovaji se jak stoupenci nejaky sekty :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:17Off-line ellvin  (18/189/64)
Zoidberg: já se na Facebooku setkal se spousty těchto vítačů a ani jeden mi to nebyl schopen pořádně odůvodnit. Ba naopak začali být vůči mě agresivní, když bylo vidno, že si za svým názorem stojim, a vrcholem všeho bylo to, že se našlo pár pitomečků, co si stáhli moji profilovku a už začali narážky.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:19Off-line musclehulibrk  (16/180/75)
Já nejsem ani sluníčko ani vítač
10. 07. 2019 v 17:21Off-line Lukino_Luk  (30/180/74)
Jsi migrant. :-P
10. 07. 2019 v 17:22Off-line rosju  (46/170/72)
Zoibergu piste si z ellvinem v soukromych zpravach,tam si muzete stezovat na ostatni,jak jsou hloupy,ze vas dva genie nikdo nechape a nikoho tim nebudete otravovat :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:25Off-line ellvin  (18/189/64)
Rosju: diskuze jsou o tom, že se v nich vyjadřují lidé s rozdílnými názory.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:28On-line kloudik  (34/182/80)
Tak co dobrýho nám zatím ty černý tlamy přinesly?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:29Off-line rosju  (46/170/72)
Jo,jenze ty a zoidberg nevedete diskuzi ale nekonecny monolog,kdy vsechny ostatni,kteri nemaji stejny nazor jako vy ,oznacujete za vitace a hlupaky,tak si vy dva navzajem vylizte p***l a dejte ostatnim pokoj :)
10. 07. 2019 v 17:34Off-line ellvin  (18/189/64)
Kloudik: kromě toho, že vraždí, přepadávají a okrádají, plus tedy i znásilňují, jinak nám nepřinesli nic užitečného. Tedy abych byl přesný, myslím tím takové ty země, jako je například Německo, Švédsko, nebo Anglie, která je multikulturalismem a tím podporováním LGBT úplně v p***li. Vždyť ta zvěř se neumí chovat, ikdyž i ta divoká zvěř se narozdíl od těchto primitivů odněkud z pralesa umí chovat
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:35Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Ellvin: To znam velmi dobre. Slunicka jsou plna lasky ale jakmile jde o to se bavit s nekym kdo jejich havlobotismus nesdili, tak by ho nejradsi rozpustili v kyseline.

rosju: Ja jsem jasne rekl, ze bych diskuzi s liberalama uvital protoze se snazim pochopit jejich pohled na vec a co je k tomu vede, protoze realita rika neco trochu jinyho. Jelikoz havloboti narazili na chybu 404 tak spustili typicky program mleti kravin, urazeni a hysterickeho minusovani :D
Jinak monolog je diskuze sam se sebou, pokud se tu ale bavim s ellvinem, tezko to muze bejt monolog, ze?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:36On-line kloudik  (34/182/80)
Samy minuska, ale aspoň jedinej odkaz kde takovej nedomrd aspoň pomože babce s taškou nikde. Zato s kalachama je jich plnej net
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:39Off-line rosju  (46/170/72)
Zoidbergu-hysterka jsi hlavne ty,krome pritroubleho ellvina (sorry ellvin ),se tu skoro nikdo nechce dohadovat,presto jsi jako spravna vterka velmi urputny a vlezly. :)
10. 07. 2019 v 17:42Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Rosju: A pritom by jednoduse stacilo poslat treba jeden odkaz na to, jak ta integrace se nekde povedla a funguje... jednu jedinou a zmlknul bych :D

Ptat se na nejaky pokrocilejsi otazky treba proc ty lode musi vozit migranty do Italie a delat ji naschvaly a ne rovnou do Nemecka ktere po migrantech tak touzi, to by mne tu snad ani nenapadlo :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 07. 2019 v 17:46Off-line rosju  (46/170/72)
Proc se ptas tady ? Copak ti nekdo fundovane odpovi ? Mame sve zastupce v EU,eurokomsare,kteri berou spoustu prachu,proc se neobratis tam ?
Co tady zjistis a k cemu ti to bude dobre ? K HOVNU
10. 07. 2019 v 17:48Off-line rosju  (46/170/72)
Nesnasim demagogi,co bojuji u kompu klavesama proti vsem.
Chces neco zmenit ? TAK ZVEDNI P***L a zkus to,ale to asi nebude tvuj pripad :))
10. 07. 2019 v 17:49Off-line Firedog  (19/175/70)
Proboha naučte se už používat diakritiku, mám pocit, že je rok 2000 a všichni si myslí, že píšou esemesky.
10. 07. 2019 v 17:51Off-line rosju  (46/170/72)
Firedog-sam jsi diakritika,dalsi teoretik-hnup
10. 07. 2019 v 17:52Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Tak ty zastupce musi snad nejdriv nekdo volit, ne? A liberalove voli zeleny protoze komunisti jsou pro ne malo rudi a piraty protoze to jsou zeleni v cernem, pripadne jeste TOP 09 :D A liberalu je tu ocividne jak na... tak proto se ptam tady, jenze to by liberalove museli umet nejdriv diskutovat misto napadani, urazeni, delani bordelu, rvani a nasili :D
10. 07. 2019 v 17:53Off-line rosju  (46/170/72)
Ano,bojovnici u klaves kompu,v normalnim zivote nepouzitelni,zoidbergu a spol.jdete se vycpat
10. 07. 2019 v 18:15On-line St63V  (55/-/-)
Omlouvám se za pozdní reakci. Otázkám jsem se moc nevěnoval ( jsem v časovém presu). Ale k tý kriminalitě v Německu stručně: až tu budou takový zákony a tresty, jako u nácků, tak tu kriminalita taky prudce klesne. Zatím je tu od té sametové revoluce jen bordel.
10. 07. 2019 v 18:17Off-line Amunak  (21/-/-)
Zoidberg: S vámi se diskutovat opravdu nedá, důvody pro to tady už padly. A třeba já osobně mám taky jenom jedny nervy a psát dokola furt to samé (včetně toho, že jsem nikdy migraci nepodporoval, ani neříkal, že je nějak výrazně prospěšná a je třeba ji podporovat), je fakt únavné. Ale když pořád argumentujete tím příkladem, který podle vás neexistuje, bylo by fajn, kdybyste si přečetl něco o Kanadě, nebo USA. Myslím, že už jste sám odkazoval na nějaké zahraniční stránky, takže si dokážete i přečíst nějaké články v cizím jazyce. Doporučuju třeba něco přímo zaměřené na porovnání, něco ve stylu „Mosaic vs. Melting Pot“.

To jen aby bylo jasné, že existuje více „možností“ a jediné dva scénáře nejsou „cizinci se 100 % integrují a totálně zřeknou svých zvyků, víry a kultury“ a „cizinci totálně zničí původní civilizaci a její kulturu“.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 07. 2019 v 18:21On-line ozvien  (68/-/-)
V Anglii mají nový národní sport. Stačí si koupit kuchyňský nůž a...……..Právě jsem se dočetl, že šéf chirurg ve vídeňské nemocnici když vyšel mezi pacienty byl bodnut do břicha pacientem ze Siera Leone. Je naštěstí mimo nebezpečí života.
10. 07. 2019 v 18:22Off-line Radox  (22/-/-)
Zoidberg (29/-/-) nám trochu omladol. Ako Jiři Mak má oveľa viac rokov.,Aj akoSMC, a bývalý pridrbnutý kantor mal tiež viac rokov.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 07. 2019 v 18:32Off-line gin  (58/184/120)
Před hodinouOn-line Lukino_Luk (30/180/74)
Jsi migrant. :-P
.......................................................................................................

Nejsem ani migrant ani cikán ale předlouhé roky jsem žil jako nomád cikánským způsobem života.
10. 07. 2019 v 18:55Off-line onlip  (56/182/78)
Zoidberg: Descaharme, SMC, ..., drahý Jiří, proč tě jen tehdy lékaři neposlechli a nevykastrovali tě? Mohli jsme si ušetřit trápení, ty i my. Zkus se znovu obrátit na Zpovědnici, sjednoť si osobní údaje na různých webech - máš v tom značný zmatek.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 07. 2019 v 00:14Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Onlip: To uz jsem tak 50tej clovek dohromady ne? :D :D Treba ses chtel taky nechat vykastrovat a misto toho ti ale udelali lobotomii... to se obcas v nemocnicich stava :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 07. 2019 v 01:02Off-line Patrick006  (22/-/-)
"Minule to neslo uplne podle planu. Ja jsem se jen snazil pochopit mysleni liberalu kterych je tu pozehnane."

- nesnažil. Snažil ses pochopit to, o čem si myslíš, že je myšlení liberálů. A protože si zcela očividně myslíš, že liberál je člověk, který vědomě, z fanatických důvodů, jež ty nechápeš, případně pro peníze, pracuje na zničení naší společnosti, případně demokracie, tak jak ji chápeš ty, tak to ani pochopit nemůžeš.

Odkazy, které jsi sem dal, jsou sice smutným důsledkem imigrace, kterou většina z nás (ano, i liberálů) nevítá, ale faktem zůstává, že je to buď tohle nebo tyto lidi plus další tisíce nevinných, o kterých noviny nepíšou, jelikož nemají co (nepáchají na území EU nic kriminálního), nechat utopit se na moři nebo zemřít ve válce, kterou dnes už de facto vede pouze USA proti Rusku, kde Sýrie je bojištěm.

A jen tak doplňující otázka, na kterou mi žádný "pravý vlastenec" nikdy nedokázal odpovědět, tak třeba budeš první - bylo by pro nás výhodnější, kdyby těm uprchlíkům přiložil IS zbraň k hlavě s nabídkou, jestli chtějí zastřelit nebo bojovat za IS? Nebyla by pak šance, že IS vyhraje daleko větší? I z toho důvodu jsem před lety imigraci podporoval, a jelikož IS je pryč a sitauce se umírňuje, tak také říkám, že je načase řešit jejich návrat zpět, odkud přišli. Řešit, zatím ne provádět - Lybie a Sýrie jsou pořád země, kde jde o život.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2019 v 01:25Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Patrick006:

I prestoze bych se nesnazil, kazdej normalne clovek kterej ma argumenty vyspeleho cloveka schopneho nezavisleho a kritickeho mysleni by rekl: 'Ale tak to neni, prece v Nemecku je kriminalita migrantu nizsi, tolik a tolik pracuje, lidi co se vydavaji jenom za uprchliky ve skutecnosti jsou to kriminalnici jsou deportovani a tady a tady je dukaz'. To je vsechno o co tady zadam, ale vzhledem k tomu ze zadny takovy dukaz neexistuje a u liberalu by to vyzadovalo vytahnuti hlavy ze zadku tak tu jenom stadovite urazeji a napadaji bez jakehokoli dukazu ci kloudneho argumentu, coz jenom potvrzuje typicke chovani urvany levice.

Mne mistni liberal nedokazal odpovedet nikdy na nic. Treba jak je mozny ze do Italie ten transport migrantu funguje jak kyvadlova doprava a proc podle verejne dostupnych dat ty lode migranty nehledaji ale jezdi je vyzvedavat? Pohyb lodi, stejne jako letadel, se da sledovat online vcetne historie.

Proc ty 'neziskovky' vozi migranty zrovna do Italie. Italie snad neni prvni bezpecny pristav, ne? :D

Duvod proc ti zadnej 'vlastnec' na tvoji vysoce bystrou otazku nedokazal odpovedet je ten, ze ta otazka nedava vubec zadnej smysl. S tvoji logikou by se teda mel presunout celej stredni vychod a afrika do evropy protoze co kdyby jim nahodou nekdy IS drzel zbran u hlavy, navic spousta 'uprchliku' je ze zemi kde IS ani zadna valka neni. A pokud bys presunul kazdyho do Evropy, jak by si poznal jestli nepresouvas taky IS? Z tenhle 'konspiraci' se liberalove mohli posrat a zalozili nekolik stranek kde se tohle snazili prohlasit za hoax, pravda, ne moc uspesne.
11. 07. 2019 v 01:39Off-line Patrick006  (22/-/-)
1) Míra kriminality irelevantní, pokud se bavíme o záchraně lidských životů před válkou/utonutím - a to, že se tady neshodneme je vlastně ten zlomový bod, který určuje, že se neshodneme i na souvisejících věcech. Protože oba máme jiné morální zásady, a především oba máme jinou představu, co to ty morální zásady jsou

2) Že ti nikdy místní liberál nedokáže odpovědět na nic je dost hloupý argument na to, proč neodpovíš ty mně :D

3) Jezdí je vyhledávat, protože plují do Evropy na plavidlech, které nejsou určený k plavbě do Evropy (tak se asi topí, ne?)

4) Plují z Lybie (není bezpečná země) a v odkazu na idnes, který jsi nám tak laskavě sdílel výše, se jasně píše, že jsou vyloděni na ostrově ITALSKÉM Lampedusa. Zjisti si, kde ten ostrov je a možná bude překvapený, jestli ta Itálie je nebo není první bezpečná země ;) (na tenhle odstavec prosím nereaguj, je to fakt a popíráním faktů urážíš nejen sebe, ale celou lidskou rasu, díky moc)

5) To by celá Afrika a střední východ do Evropy museli chtít. Ale ano, souhlasím, máš pravdu. Je to asi jako, kdyby se na nás řítil obrovský asteroid, který zničí veškerý život na planetě a někdo vědcům, kteří ho objevili řekl: "to nemůže být pravda, protože s touto logikou by lidstvo zaniklo". Je to fakt. Je to logické. Je to blbé. Ale je to fakt...
11. 07. 2019 v 02:10Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Patrick006

1) Az ti nejakej integrovanej obohacovac da na ulici pres drzku anebo te zabije protoze se buznis proti islamu, tak budeme rikat jak je to irelavantni protoze jejich zachrana je dulezitejsi nez nejaky obeti rozsekani macetou, znasilnovani, teroristickych utoku a podobne.

2) Ja jsem ti odpovedel ze tvoje otazka nema zadnou logiku

3) Jezdi je vyhledavat protoze je to lukrativni byznys a obchod s lidma. Co by vsechny tyhle 'neziskovky' delaly kdyby nebylo migrantu? :D

4) Aha. Takze Tunis nebo Egypt neni bezpecna zeme? To je mi teda novinka.

5) A co se tim snazis rict?

Jen tak mimochodem, na zenskou ktera zamerne porusuje zakony, najizdi do policajtu a pasuje migranty ve velkem lidi vybiraji miliony a Nemecko pomalu Italii vyhlasuje valku. Na druhou stranu uz nekolik mesicu je ve francii ve vezeni ridic kamionu jemuz do kamionu vlezli migranti na ktere celniky sam upozornil a sami migranti vypovidali v jeho prospech. Presto ceska vlada a dalsi dobroserove maji o jeho osud naprosto nezajem, takze kde jsou tvoje moralni hodnoty?
11. 07. 2019 v 03:02Off-line Amunak  (21/-/-)
Zoidberg: Na vás se ten Okamura fakt podepsal, už i komunikujete podobným způsobem. Každopádně ty vaše příspěvky budou skvělým materiálem pro názornou demonstraci argumentačních klamů, máte tam poměrně pestrý výběr.

Vás opačný názor očividně nezajímá, protože si pořád jedete to svoje, reagujete jen na to, co se vám hodí a některé argumenty protistrany dokonce rovnou překrucujete (nebo jste je opravdu nepochopil, což je sice smutné, ale v takovém případě se omlouvám). „Místní liberálové“ se tady právě snaží o něco jako věcnou diskuzi, odpovídat a reagovat na vaše domněnky a názory. Z vaší strany jsou to většinou jen nějaké polopravdy, občas i fakta vytržená z kontextu a hlavně nějaké (většinou opět chybné) nálepkování diskutujících.

O toho sluníčkáře se hádat nebudu (i když do toho označení absolutně nespadám ničím, co jsem zatím napsal), to vám stejně nevymluvím. K liberalismu se naopak sám přihlásím, i když teda pochybuju, že o tom něco víte. Máte pravděpodobně nějakou vlastní definici, o kterou se, mimochodem, můžete v rámci diskuze podělit. Celkem by mě to i zajímalo. A pokud bych se měl nějak zařadit podle sympatií k politickým/ekonomickým ideologiím, tak tam rozhodně žádná levice není. A kdybych chtěl hodně provokovat, tak bych upozornil na to, že spousta dělení řadí liberalismus spíš vpravo, ale už jsem zmiňoval, že to není tak jednoznačné. Takže to necháme raději spát.

A to, že nějakou otázku nechápete neznamená, že nemá logiku. Zkuste si to přečíst ještě jednou, použít třeba trochu toho kritického myšlení o kterém jste psal anebo se prostě zeptat, jak to ten člověk myslel. Ta vaše útočná rétorika je pro diskuzi vážně dost nevhodná.

Hlavně bych doporučil podívat se na nějaké oficiální statistiky. Tam jde velmi jednoduše zjistit, odkud pochází nejvíc uprchlíků a narazíte i na zajímavá čísla -poměr nelegální a legální migrace do Evropy, nebo třeba to, že se v rámci migrace do Evropy bavíme pořád o poměrně nízkých číslech. A třeba že existují země (Turecko, Libanon), které přijaly od začátku „migrační krize“ daleko větší počet migrantů.

Samozřejmě uprchlíci nejsou pouze ze Sýrie. Jen pro příklad: Eritrea (diktátorský režim, porušování lidských práv), Nigérie (ozbrojené konflikty uvnitř státu), Somálsko (prakticky zhroucený stát, kde v některých oblastech vládne úplná anarchie) - > což jsou podle mě legitimní důvody pro emigraci. Jednak legitimní a jednak mnohem logičtější než snaha tajného uskupení zničit Evropu.

A raději znovu dodávám, že nejlepší řešení je samozřejmě snažit se o nápravu situace v místech s problémy, to ale vyžaduje čas. Závěrem, potápět lodě a odsuzovat lidi k smrti jen na základě nějaké hysterie a strachu, které šíří různé druhy populistů podle mě není v pořádku.
11. 07. 2019 v 08:07Off-line Betonica  (34/-/-)
Chces vecnou diskuzi. Tak proc hned na zacatku nezacinas vecne? Proc hned ve svem uvodnim prispevku pouzivas urazliva slova? Jak cekas, ze s tebou bude nekdo diskutovat, kdyz svoje diskutujici otevres tim, ze jim reknes "slunickari"? Obavam se, ze nechces diskutovat. Ty spis ocekavas, ze si potvrdis svoji pravdu, nezavisle na vysledku diskuze, ktera je od pocatku spatne postavena.
11. 07. 2019 v 08:25Off-line adrianek  (32/-/-)
Okamura i Radim Fiala jsou demagogové. SPD je nevolitelná. I jejich postoj k LGBT je odmítavý. Druží se s katolíky. Okamura se druží s Dukou a Radim Fiala s Michalem Semínem.

Na druhé straně naivní postoj mnohých homosexuálů vůči islámu je nepochopitelný. Když přitom islám vyznává tuhý patriarchát a podřízenost žen a trestání homosexuálů, bitím, někde i smrtí. Když si ženy nebo gayové přejí, aby v Evropě sílil islám a přicházeli sem Arabové a další etnika, která islám vyznávají, tak je to forma masochismu. Protože právě ženy a gayové by přišli o všechna dosavadní práva!
11. 07. 2019 v 08:56Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Amunak:

:D :D :D :D :D Ty ses mimoradne k smichu. Ja jsem tu predlozil 4 clanky za poslednich par dnu z mainstreamovych medii bez nejakych dalsich komententaru a presto tu placas neco o mych domnenkach :D Ty ses dobrej mimon, kterej by bez toho Okamury byl uplne ztracenej.

Nameles toho hodne, ale co se vlastne snazis rict? Ze kdokoli ma pravo prijit do Evropy a delat si tu co chces, nebo o co ti jde?

Ja jsem ti na tvoji nesmyslnou a detinskou otazku odpovedel, to ze se mi tu liberalove snazi neco vysvetlit a vecne argumentuji je jeden z nejvetsich sebeklamu ktery jsem tu slysel.

Jinak k tem domenkam. Tvoje domenka je, ze Italie je nejblizsi bezpecny pristav. Realita a zemepis ale rika neco uplne jineho. To ze vyvracis me 'domenky' lhanim a nepravidivejma ci zavadejicima informace neni forma diskuze ale manipulace a dezinformovani.
11. 07. 2019 v 09:00Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Betonica: Ze slunickaru se muzes zblaznit ale to ze tu slunicka nedelaji nic jinyho nez se mne snazi napadat to ti nevadi, ty ses taky dobrej komik.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
11. 07. 2019 v 09:05Off-line ellvin  (18/189/64)
Zoidberg: to jsou totiž celý oni. Jakmile dojdou argumenty, tak začínají být agresivní.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
11. 07. 2019 v 09:44Off-line Lolitak69  (18/169/59)
Pro údajné “sluníčkáře”: Toto téma bych už radši ignoroval - tady pán je evidentně velmi osamělý a moc ho mrzí, že se o něj už nikdo moc nezajímal, tak měl potřebu to samé téma prostě vytáhnout znova. Spousta argumentů nás “sluníčkářů” už tu padla, ale to, že tady pan Okamura Junior umí číst pouze mezi řádky a má potřebu dělat všem psychologické analýzy, už je problém jeho samotného. Musíme se smířit s tím, že nás už navždy bude vidět jako usměvavé tvářičky, které laskavě obejmou každého migranta, který k nám přijde do Evropy, dají mu pusinku na čelíčko a řeknou mu “můžeš si tu dělat co budeš chtít, chovej se tu jako doma”. Na následující poučky od “mračounů” nebudu odpovídat. Mám teď mnohem důležitější práci.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 07. 2019 v 09:46Off-line tomaskeller1  (17/180/65)
Lolitak69 já ani nevím jestli z toho co ve zdejší "diskuzi" padá smát nebo brečet. Každopádně je to zajímavé počtěníčko:-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2019 v 09:47Off-line rosju  (46/170/72)
Loli,to ze ten vyse zminovany pan diskuzi nepotrebuje,vi tady mnozi,on tu svou matru bude opakovat donekonecna jako cviceny papousek a je zbytecne s nim o cemkoliv diskutovat :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2019 v 09:47Off-line Betonica  (34/-/-)
@Zoidberg: Nemylil jsem se. Chces se hadat. Pokud se bojis cehokoli v teto zemi, budiz ti libovolna jina k dispozici.
11. 07. 2019 v 09:47Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Ellvin: Problem ale je, ze jejich argumenty jsou zalozeny tak maximalne na jejich vlhkejch snech a s realitou nemaji nic moc spolecnyho :) Treba jako to extremne manipulativni video na youtube ktery melo pred par lety par miliony shlednuti a zcela na ferovku se v nich rikalo jak jsou migranti lepsi lidi nez evropani protoze jsou pracovitejsi, vzdelanejsi, chytrejsi, vykonejsi, pachaji mene zlocinu atd.
https://www.youtube.com/watch?… - Tohle je jenom reupload protoze puvodni video od Kurzgesagt byla takova tezka sracka ze to sam smazal :D
11. 07. 2019 v 09:49Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Lolitak69: A jeje, prisla posila slunickaru :D
11. 07. 2019 v 09:52Off-line rosju  (46/170/72)
Zoidberg-kdy mas dalsi termin u psychiatra? Vypada to zase na akutni prihodu mozku :)
11. 07. 2019 v 10:13Off-line ellvin  (18/189/64)
Zoidberg: být tebou, tak raději zvolím čestný ústup, jako jsem to udělal já :D těch sluníčkářů je prostě moc a navíc jsem se tu nepřišel hádat o pravdě a protože vím, jak se tu černou zvěř daří integrovat do společnosti, tak je pro mě opravdu těžké číst takové nesmysli o tom, jak chudáčci uprchlíci prchají před válkou. Kdyby prchali před válkou, tak by ji nerozpoutávali tam, kam přivandrovali. Ale jako nemluvím jen o téhle konkrétní diskuzi.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 07. 2019 v 10:40Off-line ellvin  (18/189/64)
Migrant rozbíjející zaparkovaná auta. To normálního člověka nenadne...

https://www.facebook.com/…57317266057/?…

Ta zvěř nemá úctu ani k zákonu.

https://youtu.be/6zogsPUiBeQ

https://youtu.be/pQLNlUiMZFQ

https://youtu.be/lKVtpcKYv34

A teď chci jeden jediný odkaz na to, kdy se zadařila integrace této zvěře :-) jeden jediný, což je málo, ale já jsem skromný kluk :-)
11. 07. 2019 v 10:45Off-line Amunak  (21/-/-)
Zoidberg: Ta poslední reakce na můj příspěvek má být vtip, provokace, nebo jen neskonalý projev hlouposti? Mimochodem, ubral bych smajlíky a přidal argumenty, tak se dokazuje mnohem lépe, že druhá strana nemá pravdu.

Jistě, že jste tu dal odkaz na nějaké veřejně známá média. Ty potvrzují informace, jakože dochází k nelegální migraci, pašování lidí a že jsou mezi uprchlíky kriminální živly. Což pro většinu populace není zase tak překvapující, protože lidé porušující zákon, nebo lidi vyloženě špatní jsou v každé kultuře a je úplně jedno jakou mají barvu kůže nebo náboženství. Mezi domněnky patří agresivita ze strany opozice (zatím jsem agresivitu a urážky pozoroval jen u vás), nebo to, že Zelené, Piráty a TOP09 z nějakého nepochopitelného důvodu přirovnáváte ke komunismu. Další už není asi ani tak moc domněnka, jako prostá lež a to, že se s vámi nesnaží nikdo diskutovat a předkládat argumenty.

Chápu, že vám ten dlouhý text může dělat problémy, proto jsem se alespoň hlavní myšlenky (u vítání migrantů, například) pokoušel opakovaně shrnout do jedné věty. Zkuste opačný postup a v tom textu najít, kde jsem sakra tvrdil, že si do Evropy může přijít každý a dělat si tu co chce. O tom, že je Itálie nejbližší přístav tu nikdo nenapsal ani čárku.

Jinak jsem vycházel mimo jiné z informací, které publikuje Eurostat. Jestli tohle nepovažujete za seriózní zdroj, tak vám asi není pomoci. Klidně můžete napsat, co přesně z toho, co jsem napsal považujete za lež a dezinformaci. Reagoval, ale budu jenom za předpokladu, že označíte za lživou skutečně část textu, který jsem napsal a nebudete mi vkládat do úst něco jiného, jako jste to udělal teď.

Je docela zajímavé, že jste schopen uvěřit nějaké velké konspiraci o útoku na Evropu, ale jednoduché a prosté vysvětlení na základě faktů (válka, chudoba a katastrofální situace v některých zemích je snad fakt, o který se tu nikdo nehádá, emigrace obyvatel z takových míst taky není nic neočekávaného a nového) vám prostě není po chuti.

Btw. Označit za sebeklam to, že se vám někdo snaží něco vysvětlit a argumentovat je dost nebezpečné popírání reality. Věcná argumentace totiž neznamená, že budou lidi souhlasit s vašim názorem a říkat to, co chcete slyšet.
11. 07. 2019 v 11:00Off-line Amunak  (21/-/-)
Ellvin: Už jsem tady dával návrh, aby si někteří našli něco o Kanadě, nebo USA, kde je obrovské množství různých kultur, náboženství a ras. I kdybych tak výrazně podporoval integraci (jakože nepodporuju, asi po desáté, jen bych já osobně neodsuzoval nikoho k smrti, pouze bych v souladu s mezinárodními úmluvami, kterými je ČR vázána poskytl pomoc lidem v nouzi a po zlepšení situace se s nimi rozloučil. Pokud by tedy dobrovolně nechtěli zůstat a nějakým způsobem sami pracovat na té integraci.), tak se nejedná o víkendovou akci.

Navíc už jsem psal, že je zcela přirozené, že jsou mezi lidmi kriminálníci. Pro média ale není dostatečně lukrativní psát o každém trestném činu, které se denně v Evropě ve velkém páchají bílými křesťanskými Evropany. Možná tak na úrovni regionálních deníků. Migrantům je prostě v médiích dáván mnohem větší prostor, ale i tak je výrazně více migrantů, kteří v Evropě žádnou trestnou činnost nepáchají než těch, kteří ano.

Myslíte, že v Evropě auta ničí jenom imigranti? Znovu radím, projděte si příslušné rubriky v nějakých regionálních denících, není to žádná velká novinka, jen se o tom prostě nepíše. A kdybyste si chtěl taky rozmlátit auto, tak můžete, naše kultura se k tomu taky tak nějak dostala. Jen je to více organizované :D (http://www.rozmlatto.cz).
11. 07. 2019 v 11:01Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Rosju: Nastesti to tobe vubec nehrozi, protoze zadnej mozek ani nemas :D Ale neboj, meduzy taky prezily miliony let bez mozku.

Amunak: Nedokazal si vysvetlit ani jednu jedinou vec proc vozi migranty do Italie, resp. pokusil ses tu placat neco o prvnim bezpecnem pristavu coz ovsem neni Italie, takze jde videt ze krom nejakyho ideologickyho brainwashingu o situaci nevis vubec nic.

Aha. Takze pulka lidi na strednim vychode a v Africe se rozhodla jit do Evropy z niceho nic a uplne nahodne se vyrojilo spoustu 'neziskovek' ktere jim v tom pomahaji, zaluji vlady a v podstate Evropske zeme ani nemaji pravo vedet kdo ty lidi jsou zac, jejich identitu, zdravotni stav, kriminalni historii atd, protoze maji proste pravo prijit do Evropy, je to tak?
11. 07. 2019 v 11:08Off-line Amunak  (21/-/-)
Zoidberg: O nějakém prvním bezpečném přístavu jsem nenapsal ani slovo. Jak pak má člověk diskutovat, když vůbec nečtete co píšu? Nebo hůř, něco si domýšlíte a upravujete jak se vám to hodí.

Ach jo, já se tady snažím pracovat s objektivně potvrzenými skutečnostmi, oficiálními čísly, několikrát vysvětlím svůj názor na celou migrační krizi (i v jedné větě, aby to dokázal pochopit opravdu každý) a nakonec stejně skončíme u levičáků, liberálů, sluníčkářů, nebo ideologického brainwashingu. A že o situaci nic nevím mi s klidným svědomím dokáže říct někdo jako Zoidberg. Musím si dát od těch internetů pauzu...
11. 07. 2019 v 11:10Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Amunak: Twl... kolikatou lobotomii mozku si uz prodelal? Bejt takhle mimoradne mimo, to je fakt docela unikat i mezi slunickarema, ne?

Jiste ze bili krestane pachaji zlociny, ale kdyby sis vytahnul hlavku ze zadku slunickare pred tebou, tak kriminalita se neresi tim, ze do Evropy zacnes navazet ve velkym negramotne lidi s jinejma hodnotama, vyznanim a mnohem vetsi kriminalitou. Chapes to nebo i prosty text je na tebe moc slozity?
11. 07. 2019 v 11:27Off-line Amunak  (21/-/-)
Zoidberg: Prosím, ujasněte si s kým diskutujete. To, co jste tu nakopíroval psal Patrick006. To je vážně katastrofa.
11. 07. 2019 v 11:28Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Lord: Neocekavas ze on je schopnej neceho jinyho nez povyseneho poucovani zalozeneho na zkreslenych a nepravdivych informaci, ze ne? Myslim ze kdybych se bavil rano se svym toustrem, takze by byl schopnejsi smysluplejsiho rozhovoru. To co tady Amunak placa sice neni pravda, ale mohla by bejt, ze? :D

Nejlepsi na tom ze ze zapadnich zemi se ukazuje, ze tohle proste nefunguje, zaplatilo za to bezpocet lidi uz zivotem ale proste show must go on. Co jsou nejakym liberalum zivoty belochu potom, proste neni cas resit kdo je kdo a co je co v naplnovani globalistickych vizi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
11. 07. 2019 v 11:31Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Amunak: Dobre, moje chyba. Takze proc ty migranty teda vozi do Italie? Proc je nevozi rovnou do Nemecka?

Tohle se tu snazim zjistit uz od vcera a dostalo se mi pouze jedne odpovedi ktera ale neni pravdiva :)

Tezko se v tom orientuje kdyz si pripadam jak kdyz se tu bavim s klonama :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
11. 07. 2019 v 11:56Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Lord: Je to tak. Kdyby tohle bylo neco s cim svet nema zkusenosti tak dejme tomu, ale kdyz kazdej den ctes o tom jak tohle multikulti, liberalove, politicka korektnost vede k uplny katastrofe spolecnosti a nastupuje diktatura a obsolutni kontrola lidi, tak si rikam ze tihle i***ti musej bejt proste jenom placeni, protoze nikdo nemuze bejt tak blbej aby se dobrovolne vzdal relativni svobody vymenou za 1984 (coz je inspirovano nacistickou vizi sveta), nicmene tohle vyhovuje globalizaci a globalisticke vlade kterou zeleni a pirati tak hrde podporuji :)
11. 07. 2019 v 12:00Off-line adrianek  (32/-/-)
Ellvin (18/189/64) NOVÉ
Migrant rozbíjející zaparkovaná auta. To normálního člověka nenadne...

Adrianek: Díval jsem se na ty odkazy a je to šílené. Jde z nich strach. Ale ještě podivnější je, že tobě místní gayové a bisexuálové naklikali za tvůj odkaz 4 dislajky. :-( Jsou to čtyři místní uživatelé, kteří chtějí zde takové lidi rozbíjející auta a napadající naši policii?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 07. 2019 v 12:08Off-line Mychajlo90  (29/185/70)
Už jsem toho četl docela dost, ale že zrovna na webu pro gaye narazím na evidentně zcela vážně míněné tvrzení, že díky podpoře LGBT jsou země západní Evropy "v p***li" je fakt komedie.

Jinak 1) třeba zrovna v tom Německu byla suverénně nejvyšší úroveň kriminality v 90. letech po pádu východního bloku a sjednocení Německa (a koncentrovala se na bývalou NDR, kde zrovna moc migrantů nebylo a dodnes vlastně není). 2) Terorismus byl v Evropě řádově mnohem větší problém hlavně v 70. a 80. letech (Irové, Baskové, fašisti, italská mafie, krajní levice atp.). Třeba tohle měli v roce 1980 na svědomí italští neofašisté na nádraží v Bologni (85 obětí a více než 200 zraněných): https://upload.wikimedia.org/…ologna-2.jpg Ve stejném roce zabil německý pravicový extrémista Gundolf Köhler 12 lidí na Oktoberfestu a celkově v ten rok zemřelo po Evropě při teroristických útocích přes 400 lidí. Ani útoky z posledních let se tomu ani řádově neblíží. 3) Všichni co tu píšou o hrůzách západní Evropy tam evidentně nikdy nebyli. ČR (a celá střední Evropa) má do té západní pořád hodně daleko. Jestli takhle vypadají země, které jdou do háje, tak nechci vědět, kam jde řádově hůř vypadající Česko :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 07. 2019 v 12:13Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Lord: Ano, ale taky je to tim, ze oni proste nejsou schopni vecne argumentovat, takze tu minusujou jak protrzeni. V Uvodnim prispevku jsem rekl, tady jsou 4 clanky z poslednich par dnu proc je takhle invaze spatna, pokud mate nekdo nejakej zdroj informaci kterej vas vede k presvedceni ze integace funguje, tak se o to podelte. Krom napadani, radoby povyseneho poucovani, minusovani a vylhanou odpovedi na jednu otazku jsem se nedockal niceho jinyho a ani nedockam, protoze tohle oni nemaj v programu :).

Neni to tak davno co se na internetu objevilo stranicky skoleni tehle trollu kde byly instrukce, ze maj jenom trollit a pokud se dostanou do uzkych, tak to nahlasit a pozadat spravce o smazani a blokovani :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
11. 07. 2019 v 12:17Off-line Zoidberg  (29/-/-)
https://storymaps.esri.com/…ist-attacks/ Samej pravicovej extremista :D
11. 07. 2019 v 12:27Off-line adrianek  (32/-/-)
@Zoidberg

Asi to tu neznáš. To nejsou trollové. To jsou normální uživatelé. Jenom naivní. nevěřím ani tomu, že by zde chtěli černochy kvůli penisům. Tak nadržení asi taky nejsou. Spíše to bude naivita ve smyslu všeobjímající lásky. Nezkušenost.

Já si nemyslím, že by všichni černoši a všichni Arabové byli špatní. Neházel bych je do jednoho pytle. Ale v průměru mají jiné kulturní zvyklosti - žena u nich nemá skoro žádná práva, gayové jsou trestáni fyzicky a vzájemné spory řeší často násilím. Ne všichni, ale oproti bílým Evropanům je tu podstatný rozdíl. Však se stačí podívat do USA. Hlavně do těch míst, kde vládnou gangy Mexičanů nebo gangy černošské. No a když se to spojí navíc s islámem, tak už přestává legrace. Upřímně a z celého srdce tady v ČR nechci to, co mají na předměstích v Paříži.

Jestli to některý z českých gayů a bisexuálů tady chce mít, ať to napíše na férovku a nebalí do frází.
11. 07. 2019 v 12:41Off-line ellvin  (18/189/64)
https://www.facebook.com/…18722096165/?…

Vložil jsem tu další odkaz dokazující selhávání multikulturalismu. Tohle opravdu dělá člověk chudý na rozumu, tohle neudělá normální člověk, opravdu.
11. 07. 2019 v 12:42Off-line Mychajlo90  (29/185/70)
Ještě jenom jedna reakce, za víc mi to fakt nestojí :) Celá tahle "diskuse" je dokonalou ukázkou slaměného panáka aneb vymyslím si naprostý nesmysl, který si mí protivníci mají myslet a následně to v "diskusi" rozcupuju, abych si dokázal, jak jsem skvělej a ostatní jsou b***i a ovce. https://cs.wikipedia.org/…n%C3%AD_klam#…
11. 07. 2019 v 12:43Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Adrianek: Ja si to taky nemyslim, ze vsichni Arabove jsou spatni nebo cernosi. Mne se i cernosky libi protoze je s nima vetsinou sranda, maj vetsinou takovej drsnej smysl pro humor. Nemam ani nic proti muslimkam co potkavam jenom v satku pres hlavu, protoze jde videt ze to nejsou zas taci fanataci, zatimco zahaleny muslimsky od hlavy az k pate co zasadne tlaci kocarek s vice nez jednim ditetem mi vadi dost.

Treba Hasan Minhaj, je jeden z muslimu proti kterymu bych tezko neco rekl. Jde na nem videt ze se vypracoval, je inteligenti, dokaze se navazet do pravice i levice, dokonce nemel problem se oprit i do Saudsky Arabie (doporucuju se na ten dil podivat, protoze Saudi kvuli tomu dost besnili).

Jenze nejvetsi 'sranda' je v tom, ze ti co jsou skutecne pronasledovani a utekli do Evropy tak nakonec narazili na jejich tryznitele v Evrope protoze jim byl udelen azyl a radsi se vratili zpatky. Nedavno se tohle stalo v Nemecku, ze nejakou zenskou nejakej vocas tyral, utekla do Nemecka a pak ho potkala na ulici. A to je presne ten problem, protoze misto toho aby se poskytnul azyl dobry lidem, tak se radsi vytvori naprostej chaos protoze prece liberalove nebudou resit kdo je kdo a co je natoz jestli sem zavleknou nejaky nemoci jako driv migranti do ameriky :)
11. 07. 2019 v 13:00Off-line adrianek  (32/-/-)
@Zoidberg

No tak z toho, co píšeš, mi vyplývá, že je lepší být předběžně opatrný a zdrženlivý. Proto sem neprověřené osoby nebrat!

Pokud vím, tak neřízenou migraci svého času podpořila Merkelová. Dala jí výrazný impuls v podobě slov, že jsou zde vítání.

Jak vypadá Merkelová v současnosti?
https://www.idnes.cz/…hranicni_niv

Podle mě to jsou následky stresu, který si přivodila některými svými hloupými kroky v minulosti. Četl jsem o tom, že se tam v její straně CDU mezi sebou hádali do krve. A taky už není v čele strany, akorát zůstala kancléřkou.
11. 07. 2019 v 13:06Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Adrianek: Ja myslim ze Merkel je jenom obeti loutkaru v pozadi. Sama Merkel prohlasila ze multikulti selhalo a byla proti tomu. Pak se ale ale najednou ukazalo ze ji maji americani napichnutou, chvilku delala evropa bububu, pak se najednou slehla zem a po jednom setkani tehle moci sracu Merkel brecela (to uz tak 5-7 let zpatky) a kratce pote prisla s pozvanim Syrie do Nemecka :)

Tezko rict co na ni americani maj, ale neco urcite. Treba fakt byla ve stasi a ted musi poslouchat.
11. 07. 2019 v 13:24Off-line i8051  (48/184/97)
Jirko Maku, fakt si najdi chlapa a usetri nas tvych monologu :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 07. 2019 v 13:48Off-line adrianek  (32/-/-)
@Zoidberg

To, co píšeš o Merkelové, si nemůžu ověřit, takže to beru spíše jako něčí konspirace. Já se řídím tím, co vidím. Díval jsem se na video s Merkelovou, jak se třásla. Je to už potřetí. Není to normální.

Kdyby se komukoli z vás takhle třásla maminka, co byste jí řekli? Mami, chraň si zdraví, nestojí ti to za to. Ale může to Merkelové říct nějaký syn nebo dcera? "Mami neblbni". Ne, nemůže. Nemá potomky.
11. 07. 2019 v 13:54Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Adrianek: Jiste, ale takovej obrat mi proste na Merkel nesedi a to casovani je prinejmensim podivne, ale tak tohle jsou vsechno ty zakulisni hry do kterych normalni lidi moc nevidi.
11. 07. 2019 v 14:33Off-line Firedog  (19/175/70)
Tyjo ještě že tu máme takový experty. Kdo by nás potom ochránil před přílivem lidožravých negrů z IS? No kdo?
11. 07. 2019 v 15:12Off-line adrianek  (32/-/-)
@Firedog
Lidožravých negrů? Kam na to chodíš? Já jsem viděl, že rozbíjejí auta a napadají policajty. Ale žrát lidi? To je jako nějaká nadsázka?

A tebe nikdo nechrání podle mě. Máš barák? Tedy tvoji rodiče? Pokud máte barák nebo byt, tak si přece můžete pozvat domu kohokoli. Klidně černocha. V tom vám přece nikdo nebrání. Pokud máš pro-imigrantský postoj, tak ho realizuj klidně v praxi. Ale do svého domu, na svoji zahradu. Ok?
11. 07. 2019 v 16:02Off-line Firedog  (19/175/70)
Ano, to byla nadsázka, díky za pochopení. :D Proimigrantský postoj nemám, spíš naopak, ale baví mě jak to tu všichni hrotí.
11. 07. 2019 v 18:09Off-line Patrick006  (22/-/-)
Zoidberg, takže...

Nevím, co má nějaké rozbití huby s tímhle společného, ale budiž, souhlasím. Matematicky je jasné, že čím méně lidí je v mém okolí (považujme tedy za mé okolí celou Evropu), tím menší pravděpodobnost, že mi někdo rozbije hubu. I když připustím, že mezi uprchlíky je o něco větší kriminalita, tak ale má předchozí věta pořád platí (i kdyby tu žádní uprchlíci nebyli). V tom případě se nabízí otázka, jestli by měl doktor léčit lidi a nenechat je umírat (co kdyby mu pacient za rok rozbil hubu/ukradl auto)? Pokud strašně moc nechci dostat přes hubu, nebylo by pro mě výhodné zastřelit souseda (co kdybych se s ním pohádal a on mi taky dal přes hubu)...

Záchrana lidských životů... můžeš tomu říkat byznys, když chceš. V tom případě já říkám, že je to dobrý byznys a klidně by na to mohli dát nějaké dotace...

Každopádně ve chvíli, kdy tvůj názor neurčují fakta a argumenty, nýbrž tvůj názor určuje, vypouští a manipuluje fakta a argumenty (například, když ignoruješ existenci ostrova, který jsem zmínil v předchozím komentáři a kecáš cosi o Egyptě), tak se nejedná o názor, ale víru. A pokud chceš, aby zákony nějaké země a její politika vycházely z tvé víry, potom se tomu říká teokracie. Příkladem je například právo Šária, určitě si ho nastuduj. Sice jsi bojovníkem proti Islámu, ale hádám, že narodit se o pár tisíc kilometrů na východ od ČR, tak bys byl jeho horlivý obhájce. Tak už to s fanatiky chodí...
11. 07. 2019 v 21:49Off-line EitherOr  (24/195/70)
Osobně považuji situaci ve Švédsku za alarmující, i proto jsem při posledních parlamentních volbách doufal v úspěch Švédských demokratů. Situace, při níž jsou obyvatelé vlastního státu ostrakizováni za konzervativní postoj k migraci, může věst pouze k fragmentaci a extermizaci společnosti. Proto považuji za důležité, aby tento hlas nacházel oporu v rámci systémových stran.

Už i první reportáže Fox News o migračním problému ve Švédsku byly hrozivé. O těch následujících ani nemluvě.

Má to i světlou stránku, až Švédové začnou prchat z vlastní země do střední Evropy, tak k nám do Česka zavítá spousta pohledných Švédů.
11. 07. 2019 v 22:06Off-line Bahutom  (30/173/60)
Sluníčka a migranti.... dva extrémy. Co lidi někde uprostřed? Ti kteří nečtou Blesk a Ti, kteří dokáží být kritičtí, vytvořit si svůj názor a nebo dokonce během cestování zažili něco na vlastní kůži? Tahle problematika není pouze o dvou extrémech...
11. 07. 2019 v 23:28Off-line adrianek  (32/-/-)
@Bahutom

Když dokážeš myslet svobodně a kriticky, tak právě dokážeš i přečíst něco z Blesku, aniž by to s tebou něco udělalo. To, jak ses vyhranil... fuj Blesk né, to ukazuje, že zatím si nejsi sebou jistý. Blesk jako hlavní zdroj info je nesmysl, ale bát se tam podívat, je znak nejistoty. A co se týká obsahu, tak Blesk ani nějak zaměřený na politiku, spíše je to drbárna a ze života známých. Já tam chodím tak 2x v týdnu se kouknout a nic to se mnou ještě neudělalo. Blesk je v podstatě nám spřátelená stanice. Protože se tam pitvají do mrtě krachující hetero vztahy typu Patrasová - Slováček, nebo že Ivana bije Gotta, nebo že Plekanec se soudí s Lucií Vondráčkovou o majetek a děti. A to hraje pro nás. Spousta heteráků tvrdí, že hetero vztahy jsou posvátná kráva a my gayové, že na ně nemáme a že oni jsou nám vzorem.... Ha ha....

Jen ať na Blesku ukazují, jaké jsou hetero vztahy terno :-) Všechny ty modřiny, soudy a tahanice o děti a alimenty. Jen houšť a větší kapky. :-)
12. 07. 2019 v 05:40Off-line akri  (53/177/71)
Minulý týden se potopila loď s migranty - jen víc takových potopených lodí. V Itálii zavřeli uprchlický tábor, protože migranti místo toho aby se chovali slušně tak tam prodávali drogy, provozovali prostituci a dělali bordel. S těmito lidmi by nikdo neměl mít slitování, protože to je jenom verbež, která se přišla přiživovat na vyspělejších státech místo toho aby si udělala pořádek ve své zemi a snažila si ji pozvednout vlastními silami.
12. 07. 2019 v 13:06Off-line i8051  (48/184/97)
Adrianek (32/-/-) "Já tam chodím (na stranky Blesku) tak 2x v týdnu se kouknout a nic to se mnou ještě neudělalo
----------------------------
no, to si mysli kazdej postizenej, ze je normalni :-)))

Btw pri tve znalosti temat, clanku a jmen cos uvedl, ze se tam probira, jsi slusna drbna a asi to nebude jen 2x tydne. Ale je jasny, ze nekdo to cist musi, jinak by krachli :-)
12. 07. 2019 v 13:21Off-line i8051  (48/184/97)
Ze mi neveris, ze nechodim cist zpravy na Blesk.cz, je mi tak nejak u ***u drbno :-)
12. 07. 2019 v 13:49Off-line BussterX  (98/130/150)
Eště sem neviděl umělce kerej by se chystal poblít korunovační klenoty :D
https://www.youtube.com/watch?…
12. 07. 2019 v 16:47Off-line Bahutom  (30/173/60)
Adrianek - podle čeho soudíš, že jsem v mém příspěvku psal o sobě?
12. 07. 2019 v 17:04Off-line Mychajlo90  (29/185/70)
"Osobně považuji situaci ve Švédsku za alarmující"

No jo, je to jedna z nejbohatších, nejdemokratičtějších, nejlépe fungujících a nejbezpečnějších zemí s jednou z nejvyšších životních úrovní na světě, fakt alarmující.

Index lidského rozvoje: 7. místo (ČR 27.)
HDP (PPP) per capita (podle Světové banky): 50 000 USD/osoba = 121 % průměru EU (ČR 37 000 = 90 % průměru EU)
Minimální plat: 2300 USD (průměrný plat v ČR je 1400 USD)
Úroveň demokracie (Freedom of the World/Freedom House): 100 bodů ze 100 možných (ČR 91)
Mercer Quality of Living: Stockholm na 23. místě (Praha 69., v první dvacítce jsou výhradně města ze západní Evropy včetně 5 německých + Kanada, Austrálie a Nový Zéland)

atd. atp.
12. 07. 2019 v 17:58Off-line i8051  (48/184/97)
Adrianku, pokud je tvuj zivot zalozenej na sledovani videi z blesk.cz viz "Vidět ožralou Patrasovou, jak bourá autem, nebo jiné umělce jak leží na festivalu ožralý v příkopě má smysl", tak to mi je te uprimne lito, tve smysly jsou ale nejak uplne mimo :-)

Btw mi tva posedlost hodnocenim osudu celebrit a sledovanim blesk.cz pripomnelo presne tuhle pisnicku .. tak uz vim, kde vzala inspiraci :-) https://www.youtube.com/watch?…
12. 07. 2019 v 18:31Off-line i8051  (48/184/97)
No ja ti nevim, ale kdo napise "Vidět ožralou Patrasovou, jak bourá autem, nebo jiné umělce jak leží na festivalu ožralý v příkopě má smysl", ten normalni nebude :-) Zacinas nam hochu trochu hystercit, prihlas se rychle na blesk.cz a okomentuj tam nejakou celebritu, udela se ti jiste lip :-))
12. 07. 2019 v 18:32Off-line adrianek  (32/-/-)
Že jsem viděl pár videí nerovná se mám na tom založený život
12. 07. 2019 v 18:42On-line Anub.Wolfox  (29/187/85)
Což migranti, u nás v Jihlavě je situace taková, že už pomali biflujeme ruštiňu, protože to je něco šíleného. Za pár let nejpozději se tady česky nedomluvíme.
12. 07. 2019 v 21:14Off-line Ligerisek  (31/172/65)
Řeknu jen toto: Je to jen další zkouška vyspělých bohů a je na všech lidech, jak se zachovají. Proč? Protože jsme bohové a podle toho musíme také jednat...buďto přestoupíme na další úroveň myšlení, nebo se zničíme konzervatismem. Je třeba zbavit se víry v Boha, jako děti v Santa Clause a uznat sebe jako bohy, čili ty zodpovědné za celý svět a nakonec i vesmír!
12. 07. 2019 v 23:54Off-line gin  (58/184/120)
Anub.Wolfox

Ty seš magor, mně ruštinu vtloukali do mé řepy 11 let a stejně jsem se ji nikdy nenaučil. Nejsi ty agent, který je cálovaný Šórošem přes Jandu a přes Štětinu?
13. 07. 2019 v 01:56Off-line iglw  (49/172/77)
Stručně,čeká nás konec Evropy,islám nás převálcuje!Aspoň,že já se toho asi nedočkám!
13. 07. 2019 v 01:57Off-line iglw  (49/172/77)
Ještě sucho,změna počasí,úplná katastrofa se valí na celou Evropu i k nám!
13. 07. 2019 v 09:00Off-line Zoidberg  (29/-/-)
Hele, a to vam prijde normalni ze ceskej ridic jemuz mu naskakala tlupa migrantu bez jeho vedomi do kaminu (k cemuz se sami priznali) sedi ve Francii uz nekolik mesicu ve vezeni, ceska vlada a slunicka na nej s prehledem serou, nema prachy na pravnika a zatimco na nejakou pizdu ktera prevadi migranty ve velkym, ignoruje zakazy a zakony, najizdi do policajtu, zaluje premiera Italie a dohama se zablokovani jeho Facebooku a Twitteru se vybiraji miliony?

Tohle vam vazne prijde normalni?
https://echo24.cz/…ok-i-twitter#…
06. 09. 2019 v 16:39On-line ozvien  (68/-/-)
Vy se tady krásně hádáte, die Welt píše, že z milionu imigrantů se deset tisíc učí řemeslo. Kdo nechápe, že islám se nesnáší s každým náboženstvím na světě je...…………….
08. 09. 2019 v 20:48Off-line esthetique  (36/-/-)
Nemecko prijalo pres milion uprchliku. postavilo i milion novych mist ve veznicich? asi ne. rekl bych, ze vetsina imigrantu tam nejsou kriminalisti, pokud vim Nemecko zavedlo specialni programy na urychleni uznavani kvalifikace, takze si vyresili svuj problem s nedostatkem kaderniku, svarecu, ridicu, sekuritaku atd. atd. a tak podobne...
co USA, zeme kterou ZCELA tvori imigranti a jejich potomci?!? nevyvrazdili nahodou (temer) puvodni obyvatele?!? ale tam je to podle tazatele zrejme v poradku, protoze ti imigranti byli bili, zatimco puvodni byli indiani....
mas problem s USA?!?
jaky problem mas ty, Zoidbergu, krome toho, ze jsi rasisticka xenofobni svine a blbe tady pindas z anonymniho profilu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 09. 2019 v 20:49Off-line esthetique  (36/-/-)
Kriminalnici, ne kriminalisti, stupidni autokorekce od potomka bilych imigrantu, Billa Gatese a jeho stupidniho OS...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload