Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Někdo z MUNI ARTS?

11. 07. 2019 v 23:07Off-line Anonym
Jde někdo z vás na Masarykovu univerzitu, popřípadě nějaké typy a rady od starších? btw jdu na MUNI ARTS
11. 07. 2019 v 23:18Off-line shiroReloded  (30/178/85)
MUNI ARTS? co to je, strávil jsem na tý škole 7 let a o tomhle jsem neslyšel.
RADY:
1. Nauč se používat IS, je to strašný, je v tom bordel, trvá to dlouho, ale fakt se ti to vyplatí.
2. Když něco posereš, vyser se na IS a jdi buď za konkrétním vyučujícím, nebo na studijní.
3. Spřátel se s lidma, není nic strašnějšího, než učit se na zkoušky sám.
4. Pokud nejsi z Brna a nechceš si hledat brigádu na víkend, vyser se na to a jeď domů, o víkendu tam fakt chcípnul pes a kalí se v tejdnu.
5. Neptej se lidí kde tady stojí tramvaj, budou si z tebe dělat srandu, tramvaj se v dialektu místních domorodců řekne "šalina."
6. Nauč se maďarsky (aspoň trochu) slovenští kolegové (a bude jich tam hodně) to ocení. ;)
02. 09. 2019 v 23:28Off-line vasek698  (25/-/-)
A pak ještě rada mýho kámoše:´´nechoď tam!´´ Pochopil jsem to po pár nepotřebných seminářích, jejichž výstup v podobě seminárky vyučující vůbec nezajímá. Legendou je ta hra z přírodovědy, kde měli navrhnout didaktickou hru pro děti a týpek napsal, že kruh lidí hází šutry na někoho uprostřed a ten hádá, co to je za šutry. Uhádneš a jde místo tebe ten, kdo to hodil. Prej to prošlo, protože oni to fakt nečtou. Je to bordel a musíš se tím naučit plavat.
Máš pocit, že musíš stíhat všechno, nemusíš. Musíš se naučit to o****t, aby ses nezbláznil. A kup si sluchátka, jestli jsi balík ze vsi jak já, aby se ti z toho přehršle lidí kolem tebe nedělalo zle.
02. 09. 2019 v 23:42Off-line Patrick006  (26/-/-)
3 odpovědi od současných nebo bývalých studentů MUNI a ani jeden neví, že součástí univerzity (již přes 100 let) je také Faculty of Arts. Smutné...

shiro, IS je nový a lepší ;)
03. 09. 2019 v 12:18Off-line vasek698  (25/-/-)
Tak má napsat, že jde na fildu a nemusí vznikat zmatky kvůli tomu, že si tady honí brko nějakým muni arts. :)
03. 09. 2019 v 18:50Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Patrick006: dolvol mi, vysvětlit rozdíl mezi starým a novým ISem: starý IS vytvořil někdo, kdo je zvyklý pracovat v linuxu, je to zmatečný, nepřehledný a je tam moc informací najednou. Nový IS vytvořil taky někdo, kdo je zvyklý pracovat v linuxu, ale dostal nařízeno, že to má vypadat jako od Applu, takže je to pořád zmatečný a navíc se k těm údajům musíš proklikávat přes spoustu čistých stránek.
04. 09. 2019 v 16:45Off-line Betonica  (39/191/93)
MUNI ARTS = filda na Masarycce. Moje alma mater. Co bys rad?

viz shiroReloded +

- Chod na prednasky, bo jak te vyucujici neznaji podle obliceje, tezko pak po nich neco budes chtit.
- Zapisuj si A predmety a zbytek tak, aby te to bavilo.
- Hlidej si v ISu "kontrola pruchodu studiem". Kazdej semestr to fakt projed, pac mne se na posledni chvili povedlo nemit cosi splnenyho...
- Povinnou anglictinu nemohu doporucit u Mgr. Hajslerove. Vyber jakoukoli jinou zkousejici.
- Povinnou praxi (na umcu) si zarid sam a dopredu, na katedre vetsinou schvali, kdyz je to jen trochu k oboru.

A hlavne! Uzij si Brno! :)
04. 09. 2019 v 18:26Off-line Ernesto  (26/175/63)
Je to dooost individuální. Záleží na oboru. Kamarádka je na Dějinách umění a její učitelé mají k žákům úplně jiný přístup, než na mém oboru. Spíš se poptej někoho, kdo studuje to stejné co ty, na čem lpí učitelé, čemu se vyhnout apod. Jinak filda je hlavně o osobním růstu a vzdělání, neváhej prohledat C předměty (i na jiných fakultách jsou zajímavý) a zapsat si, co tě zajímá. Většinou na to čas je :)
04. 09. 2019 v 18:39Off-line Rover  (37/189/73)
To by mě zajímalo, jakej maj přístup na dějinách umění :P (můj obor) a co špatnýho na Hajslerový (před více jak deseti lety jsem u ní zkoušku skládal).

Jinak prostě záleží na oboru, přesně jak poznamenal výše Ernesto.
05. 09. 2019 v 14:56Off-line Betonica  (39/191/93)
@Rover: Ja jsem chodil na UHV naproti Moulin Rouge, tam vyucujici velmi vstricni, na vsem se dalo domluvit. Mgr. Hajslerova sice anglicky umi, ale zkousi vyhradne a jen gramatiku. Prosel jsem u ni (jako jeden z mala) na prvni pokus, ale nepochopil jsem, proc a na co tak trvala na eseji a ustni zkousce, kdyz ji stejne nebrala v potaz. Za me jsou na CJV FF MUNI daleko lepsi vyucujici.
05. 09. 2019 v 21:01Off-line Rover  (37/189/73)
Je pravda, že vysokoškolskou angličtinu jsem si představoval jinak a prolezl tak tak a nic mi to nedalo no :/
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload