Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šéf v bance se nevhodně obléká

12. 07. 2019 v 14:42Off-line Anonym
Cus. Pracuju v bance a dostali jsme od začátku července nového šéfa divize. Je mu cerstve 29, takže mladej a nabitej energii, motivaci a drivem k praci, pracovně absolutně nic proti němu, daleko lepší než ten co byl před nim, tenhle navíc vystudoval Cambridge a LSE a MBA má z Whartonu, predtim dělal v HSBC, lepšího board membera si asi vybrat nemohli. S čím mám problém je jeho styl - jak je mladej tak mu to asi přijde v pohodě ale proste nosí podle mě nevhodný oblečení do banky. Třeba mokasiny, žádný ponožky, kalhoty nad kotníky a tak. Bylo to tak dvakrát zatím jinak byl v obleku a jako sluší mu to ale patří to do banky? Banka není módní přehlídka takže třeba i pásky od hermese nebo boty s cervenyma podrazkama podle mě nejsou OK. Nikdo mu nic neřekne protože je v boardu a oblečení asi není to hlavní co se v praci má řešit ale proste mne to vadí. Přijde vám to v poho a mate treba podobný šéfy nebo myslíte ze do banky tohle nepatří?
12. 07. 2019 v 14:50Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Matka kamarátky mojej kamošky si kupuje len tmavé veci, pretože do práce inak nemôže. Pracuje v banke a majú nejakú normu ako by cca mali vyzerať aby ladili.
12. 07. 2019 v 14:59Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak šéf pobočky prichádza do kontaktu s klientmi dosť často.
12. 07. 2019 v 15:18Off-line Anonym
Je to ředitel divize řízení rizik, žádné pobočky, s klienty do styku nepřichází, ale s členy predstavenstva jiných bank a s dalšími podobne důležitými lidmi prakticky denně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 07. 2019 v 16:02Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Apeloval bych na jeho zdravý rozum a znalost mravů. Dokud by se nezačal oblékat slušně, neslyšel by ode mne slušného oslovení
12. 07. 2019 v 16:05Off-line Anonym
Kdybych byl já neslusny k němu tak bych druhy den už nemusel chodit
12. 07. 2019 v 16:20Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Oblékání patří k etiketě, stejně jako slušná mluva. On opravdu nemá páku k tomu aby tě vyhodil za pár vulgárnějších označení ;) když mu opravdu vysvětlíš co dělá špatně, tak to musí pochopit... Jestli ne, tak jen dokáže svojí nevychovanost a neslušnost, a k neslušným se zkrátka můžu chovat neslušně.. jak říkám - nejdřív apeluj a vysvětluj, a dále záleží na jeh reakci.
Nebo si můžeš v recesi vzít podobné ošacení jako on, a uvidíš že nemohou nutit tebe k něčemu k čemu jeho né. Já kdybych viděl v bance, spořitelně nebo třeba u soudu takhle oblečeného pána tak si neodpustim něco jako "to si dělá p***l?! Hovado jedno!!" Tak aby mne slyšel
12. 07. 2019 v 16:26Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Záleží, jestli tam máte nějaký dress code. Ale žádné ponožky, kalhoty nad kotníky či červené podrážky jsou nevkusné, ať děláš kdekoliv (či cokoliv).
12. 07. 2019 v 18:54Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
To víš, perryle, ne všichni se snažíme své zaměstnavatele dobře reprezentovat.. většině lidí je holt jedno jak jejich zaměstnavatel prosperuje, jestli ztrácí zakázky kvůli chybám zaměstnanců a jak celá firma/služba funguje . U nás pošleme do háje i toho kdo neumí pozdravit domácího, a to jsme dělníci u kterých je vukga***a takřka normální, ale prostě chceme mít dobrou vizitku, Kapiš? Tvůj komentář by seděl na někoho kdo komentuje úplně cizí lidi, ale tohke není případ bezdůvodného dehonestování, tohle je snaha o zachování nějakých standardů, které banka má.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 07. 2019 v 19:09Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Zmenou názvu témy to nabralo celkovo iný šmrnc toto je sranda riešiť niečo takéto , ideálna téma na buzna zoznamku xDD
12. 07. 2019 v 20:20Off-line Mutant  (24/172/60)
Ale veď žijeme v 21 storočí preboha čo záleží na Tom čo má kto oblečené hlavne že ma v hlave. Niekde ani s tetovaním nevezmú ľudí do banky alebo podobných inštitúcií.
A inde vo svete to je úplne normálne že vás obsluhuje potetovana žena s piercingom v ústach a nikomu to nevadí
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2019 v 20:31Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
To tě musí opravdu srát, když máš tu potřebu to psát i sem na seznamku. Ovšem řešil bych oblečení svoje a nesral se do oblečení jiných, obzvlášť do oblečení kolegů a nadřízených. Nejsou to žádní tvoji kamarádi, abys to s nima rozebíral. Ale tobě se šéf nejspíš líbí, a proto se o něj moc staráš, což? :-P
12. 07. 2019 v 20:46Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pozri si toto: https://www.facebook.com/…935103620743 ;-) Ak nemáš minutu a pol času, tak si pretoč na 1:00 a potom hovor o oblečení :-D
12. 07. 2019 v 22:27Off-line Anonym
Tak kolegyně mi na skleničce po práci důrazně vysvětlila, že boty s červenou podrážkou jsou vrchol všech bot, protože to vyrábí značka Loubotin a ty, co měl dnes, prý stály odhadem tak 80 litrů. Dále se prý do takových bot podle módy boty nenosí, kalhoty zegna prý jsou naprostý skvost a že je měl jen ke kotníků, je prý dle módy šmrncovní a skvělé. Její závěr byl, že šefik vypadá vždycky úžasně a věk to ještě podtrhuje a dodává mu to jiskru. Takže asi jsem za k***ta já nebo nevim.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2019 v 22:43On-line shiroReloded  (30/178/85)
Řekl bych, že je to v poho, jen ty seš trochu konzerva ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 07. 2019 v 22:46Off-line Anonym
Mně to připadá jako že mladej nevycválanej machýrek přišel z Ameriky, teď dřepí v představenstvu, co řekne to mu ze rtů odezírá sto lidí a další dva tisíce to musí ihned dělat, je velká honorace protože se před ním všichni skloní jelikož je v představenstvu a podle mě mu to prostě dělá dobře. Pracovně proti němu žádná, je to podle mě pracovně nejkvalitnější člověk co tam za roky co tam jsem byl. Ale jako člověk, podle mě prostě mladej machr
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 07. 2019 v 22:58Off-line petulkasvoboda  (27/-/-)
Jsi nevkusný, závistivý b***c.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2019 v 23:10Off-line Peta80  (43/187/-)
Anonyme, řešíš víceméně kraviny. Je to možná něco, nad čím by se člověk pozastavil, ale to je asi tak vše. A co se týče toho, co si kdo může dovolit: čím víc jsi nenahraditelnější, tím víc si toho můžeš "lajznout", a obráceně, čím jsi nahraditelnější, tím typicky méně. Když budu mít nadprůměrně dobrého až špičkového odborníka, jehož jen tak nenahradím, tak mu toho budu muset tolerovat o dost víc než člověku, co jen nosí šanony, za kterého najdu na každém rohu 20 náhradníků. Je to prostě o přínosu pro firmu a (ne)nahraditelnosti...
13. 07. 2019 v 14:51Off-line iglw  (48/172/77)
No,záleží,co má v hlavě,má toho opravdu hodně,když vystudoval prestižní školy!Samozřejmě bych mu,jako podřízený neříkal nic,možná někdy v budoucnu na nějaké odlehčené bank party!No a mrknul bych na něj taky,dal bych si sklenku a nenuceně pohovořil,když je Ti sympatický!Přeji úspěch v bance a drž se,makej na sobě!
13. 07. 2019 v 15:36Off-line poklad  (29/177/69)
Šéf firmy ve které pracuju (česká jednička ve svém oboru) chodí v botaskách a sportovním oblečení...
Místopředseda představenstva Société Générale (jedna z největších bank světa) zásadně nenosí kravaty a na jednání francouzské sněmovny přišel v polotričku....
NO A CO???
19. 07. 2019 v 10:27Off-line introvertman  (53/175/75)
Anonyme, co je ti do toho ?!!! To je tvá banka? Starej se laskavě o svý. Jak se obléká šéf, je jeho věc, on je zodpovědný zase někomu jinému a on ponese případně nějaké následky, pokud se podle tebe obléká nevhodně. Strašně miluji takové machýrky jako jsi ty, co si myslí, že jen oni ví, jak se správně obléct, hledají chyby na druhých a nehledí si svého...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload