Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Milostný trojuholník

13. 07. 2019 v 20:23Off-line Anonym
Môj dlhoročný partner sa zamiloval do nášho najlepšieho kamoša... Ťahajú to divadielko pred mnou už zopár mesiacov. Kamoš miluje môjho partnera a aj ja samozrejme milujem partnera tež... Môj partner explodoval a povedal mi všetko čo mi na mne vadí... a keď som sa spýtal na pozitívnu vlastnosť, odpoveď bola... Vydržal si to so mnou 6, 5 roka...
Teraz sme v pauze a boli ma to... Pozerať sa na partnera nep***úliť sa, nepovedať mu ako ho milujem, netráviť spoločné chvíle... Keď som chcel urobiť romantické gesto (pozvať ho na hotel, nech zmeníme prostredie) tak to celé zrušil...Povedal mi, že na neho robím psychický nátlak... Ubíja ma, že môžem prehrať :-(
Aby toho nebolo málo... máme spoločné auto, prednedávnom kúpený byt, cela moja časť rodiny ho prijala ako za člena rodiny...
no nič to neznamená... lebo som len voľba...
13. 07. 2019 v 20:40Off-line Anonym
Kiežby to šlo...Aj ja som veľa veci doj*bal... ale všetko sa dalo napraviť... ale zamilovanie len ťažko
13. 07. 2019 v 20:41Off-line iglw  (48/172/77)
Vydrž,já to měl obdobné,jeden z trojúhelník zemřel na rakovinu a je klid.
13. 07. 2019 v 21:46Off-line Anonym
Som možno naivný ale verím v lásku... Som ochotný mu to odpustiť keď bude ochotný so mnou bojovať o krajší a silnejší vzťah
14. 07. 2019 v 00:00Off-line onlip  (60/180/84)
Zato ty jsi tupá, Tedybero.
14. 07. 2019 v 06:00Off-line Anonym
Mam pocit ze je partner ale riadne zmätený... Ráno mi dá vždy pusu keď ide do prace... No na druhú stranu sa ide stretnúť s tým kamošom... Možno u neho aj prespí... Pričom sme sa dohodli ze vrámci pauzy sa city neprejavuju (ani kamoš ani ja) a už vonkoncom nie prespať... Ak mu chýba sex nech ide za kýmkoľvek iným aby mal detox... Mne tie protichodné signály robia ešte väčší zmätok v hlave...
14. 07. 2019 v 08:38Off-line onlip  (60/180/84)
Ty se vyznáš, Tedybero.
Je neděle, pošleš opět smrady do KFC, abys mohla být vyvalená tady?
14. 07. 2019 v 12:25Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Onlip, už jsi trapný, ale mám na to super mastičku.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload