Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Myšlenky, že by se mě třeba dotkl mě příjemně vzrušují

20. 07. 2019 v 07:25Off-line Anonym
Zdarec. Bydlí u nás v domě starší pán. Neumím odhadnout věk. Má však velmi příjemné vystupování. Párkrát jsem ho slyšel, jak se s někým baví na chodbě, před domem a tak. Já ho vždy pozdravím a on slušně odpoví. Vím, že jsem pro něj určitě malý smrad od sousedů. Jednou jsme spolu jeli výtahem a v tom těsném prostoru, jsem si všiml, jak je pěkně a čisté upravený a jak příjemně voní. Nejsem na starší, ale rád bych se sním sblížil a zjistil, proč žije sám a tak podobně. Myšlenky, že by se mě třeba dotkl mě příjemně vzrušujou. Stokrát jsem si představoval, že mě pozve na návštěvu, uvaří třeba čaj a budeme si povídat. Poznal někdo někdy něco takového? Nebo má někdo v okolí takového pána?
20. 07. 2019 v 08:34Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, dovedeš si vůbec představit, jak by se široké okolí (nejen místní drbny) dívalo na "staršího pána", který si zve do bytu puberťáky (promiň) ze sousedství? Ujišťuji tě, že ani tebe by nikdo nechválil!
20. 07. 2019 v 09:06Off-line Anonym
Takže s toho plyne, že ten pán vlastně nesmí kamarádit s někým mladým a já nesmím mít staršího kamaráda? Za druhé,co kdyby byl třeba nemocný,to by mu ani nikdo nesměl jít nakoupit? Jen kvůli tomu, že by měli sousedi o čem drbat? Na druhou stranu,co když je to bývalý, učitel profesor, lékař? Třeba by byl ještě někomu prospěšný? Stáří je daleko,ale začínám se strašně bát!!!
20. 07. 2019 v 09:17Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, rozlišuj mezi tím co se "smí" a co je "vhodné". Já jsem si tě jen dovolil upozornit na určitá úskalí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 07. 2019 v 09:33Off-line Anonym
Jo o tomhle "úskalí" vím, a proto jsem napsal tohleto téma. V tomhle případě ( není vhodné má hodně blízko - se nesmí) ale děkuju. Nechci poslouchat třeba od našich " proč kamaradím se staršími lidmi?" Takže to není vhodné a tudíž to nesmím!
20. 07. 2019 v 11:29Off-line BussterX  (103/130/150)
To je strašný jak ti uchylní puberťáci otravují starší pány... vrať se do školky kide :P
20. 07. 2019 v 13:51Off-line ozvien  (73/-/-)
Je to velice jednoduché. Až ho potkáš tak se pořádně rozkecej, připrav si téma a buď zábavný. Uvidíš jak snadno navážeš kontakt
20. 07. 2019 v 14:53Off-line misanek007  (24/-/-)
Jo toužim po tom, že si mě pozve a budem spolu luštit krizovky, čučet na rady pro zahrádkáře a pečovat o vnoučata
20. 07. 2019 v 15:50Off-line fogacer  (55/172/61)
Nechci vypadat jako někdo kdo si zve mladíky domů ale ten námět není nezajímavý. Je pravdou, že holky ve škole občas šílí ze svého učitele a někteří kluci a samozřejmě i holky se vzhlížejí ke svému trenérovi a tedy proč se "nezahledět" do staršího muže ? Ten popis je milý ale musím souhlasit, že jsme národ "drben" a tak nic není bez "dohledu" ale o tom to přeci není ? je pravdou, že pokud je někdo mladý, tak bych byl obezřetný a i plnoletý mladík se rychle může stát tématem sousedů. Ale ono na rovinu, jsme drbáni všichni a ani my nejsme jiní. Já např. mám dost hetero přátel (kupodivu více než gay) a prostě chodíme na pivo, čučíme na filmy a pomáhají mi. Nikdy to nepřešlo ale do stádia nějakých pohledů co by protějšek nějak obtěžovalo. Ale je jedno kde bydlíte, vždy se najde někdo kdo vás bude pomlouvat. Já jsem na káře a kašlu na to, co si lidé myslí a to se naopak chovám ,že je všechny mám rád a neřeším kdo mne popř. pomlouvá. Ale je fakt,že si domů nikoho netahám a když jsem žil ve vztahu tak ty drby trvali jen chvilku. Lidé mají tolik témat,že omrzíme i my. Ale jinak osobně souhlasím, že všeobecně bude vždy tématem drbů pokud navážou i nevinné přátelství mladěí a starší ale to platí obecně i v hetero společnosti. Pokud se budu bát, že můj život bude jen snůškou drbů sousedů, picnul bych se. Přesto, vždy se řídím tím aby kdokoli kdo dorazí nebyl mladistvý. Nechci působit potíže jemu ani sobě ač by šlo jen o návštěvu a pokec. Venku je to jedno, přesto i tam se hlídám. Osobně nejsem na hodně mladé kluky ale rád s mladými pokecám, zajdu posedět na pivko a nebo výlet. Ale nedělám si žádné naděje, mladý a o hodně starší muž, to může fungovat jen chvilku. Vím, že je dost mladých co rádi starší muže a naopak ale osobně si myslím, že jisté riziko je pro oba. Ono když někdo starší a dle popisu slušný, příjemný "soused" najednou bude zdrojem drbů může mu to hodně ublížit hlavně psychicky ale to platí i naopak. Kdyby jsme vše brali tak kategoricky,tak se musíme doslova izolovat všichni. Lidé řeší i rozdíl třeba 10-ti let. Ale jsou hranice kam bezesporu je lepší nejít pro dobro obou !!
20. 07. 2019 v 16:14Off-line pauxi  (49/178/79)
Táhni smrade , ke stáru už chceme mít klid
20. 07. 2019 v 16:32On-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym, koľko máš rokov? Kolik ti je let? To by ma fakt zaujímalo :D
20. 07. 2019 v 17:28Off-line tom58524  (60/180/85)
Anonyme, pokud je ti sympatický a něco je na pánovi zajímavého, tak proč ho neoslovit? Opravdu to může být jen zajímavý člověk, který tě může obohatit nějakou svoji zkušeností nebo znalostmi. Co je na tom špatnýho? Všichni hned řeší, jaký je kdo úchyl a jak už spolu budou dva něco mít. A i kdyby, tak čí je to život? Chceš žít ten svůj, co tě láká a nebo podle nějakých pravidel, aby se nikdo nepohoršoval, ale nikdy si svůj život nenaplnit?
20. 07. 2019 v 17:30Off-line tom58524  (60/180/85)
A ani nevíme, kolik vam je let. Anonym třeba 25 a neznámý starší pán 45? No a co? Francie má prezidenta, který má manželku o 20 let starší a zamiloval se do ní jako žák do své učitelky na střední škole. Možná to pu***ánům vadilo, ale většina to asi neřeší. To jen na příkladu z Evropy.
20. 07. 2019 v 19:10Off-line Anonym
Můj věk není tak důležitej. Je mi ještě náct. Však co mě vedlo k hlubšímu zamyšlení je ten pán. Já psal, že nejsem na starší, ale spíš mě zajímala osobnost toho pána. Nevím,jestli jste poznali někdo člověka,s kterého vyzařuje něco ohromného. Ten člověk jen projde a svou osobností budí tak velký respekt úplně v všech lidí v domě. A to nemusí ani promluvit, aby stali všichni skoro v pozoru. Rád bych si s takovým člověkem třeba jen povídal. Chtěl bych vidět třeba fotky,jak vypadal když byl mladý. Čím se živil, když chodil do práce. Rád bych věděl proč tak Velký člověk nikoho nemá. Chápu, že si to spousta lidí s úchylnou fantazií užili...
20. 07. 2019 v 19:55Off-line pauxi  (49/178/79)
Mě jeden pán taky ukázal knihu , napsali mu jí za léta ve spořitelně, byla docela malá , malinká , ale krásně se v ní četlo
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload