Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Léčba hemoroidů

25. 07. 2019 v 13:28Off-line Anonym
Zdravím.
Nepřišel jsem se ptát na to, jak je poznám a jestli k lékaři atp. K lékaři právěže chodím a léčbu podstupuji. Problém je v tom, že už to trvá přes rok. První otázka tedy směřuje na ty, co s tím mají nějaké zkušenosti: jak dlouho to u vás trvalo vyléčit? U sebe mám pocit, že se mi to furt vrací a tím pádem je to nekonečné.

Navíc termíny mám vždy tak po 2 měsících. Přijde mi, že pan doktor moc nespěchá a logicky ho chápu: běžně bolesti nemám a žádné výrazné omezení z jeho pohledu taky ne. Jenže v tom je onen háček: omezuje mě to v sexu a potažmo vztazích. Nabízelo by se, ať zkusím teda dělat aktiva, jenže mě vzrušuje být submisivní a tedy být aktivní vůbec ne.

A tedy jestli vás napadá, co s tím dělat? Změnit doktora, pokusit se vydržet? Nebo jakákoliv vaše zkušenost s tímhle problémem? Logicky tomu doktorovi nebudu říkat, že bych to chtěl rychleji, aby mě mohli kluci dělat do zadku, když to tak řeknu, jinak mi je jasné, že je ideální o zdraví diskutovat přímo s doktory a ne po internetových fórech apod.
25. 07. 2019 v 13:31Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Zkus šťávu z dubové kůry.
25. 07. 2019 v 14:14Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Dost záleží na životním stylu. Pokud nic nezměníš, tak se vrací. A pokud to nejsou takový ty, co je nutné je odstranit chirurgicky (velký nebo vyhřezlý nebo hodně bolestivý) tak s tím doktor nic moc neudělá. Ale můžeš si s ním promluvit o možnostech.
26. 07. 2019 v 13:18Off-line Anonym
Lolitak69: ta funguje jen na zmírnění, bohužel nevyléčí úplně :-/
AwsetWrae už jsem se snažil to nějak zlepšit, ale pomohlo to jen trochu. A nikdo mi neřekne, jaký přesně by to měl být životní styl, zdravý je dost nespecifický. Jinak dá se s tím dělat i když to nejsou extrémní případy - používá se laser nebo gumičkování (zaváže se to a odumře), ale právě to trvá nějak dlouho, asi se to i vrací.
26. 07. 2019 v 13:34Off-line kloudik  (38/182/80)
Úkolem doktora je tě léčit, ne vyléčit. Jako zdravej seš mu k ničemu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 08. 2019 v 19:38Off-line martin42  (27/180/87)
Mám to podobný
mě pomáhá to začít mazat hned jak mám byť jen podezření. při sexu to chce mazat a ne jen tak na sucho. Mě osobně se osvědčila mast a přitom jíst víc vlákniny (já třeba konkrétně jím ořechy kde jen mohu) a hodně pít.
Nejlepší je asi zajít za proktologem ale chápu tě, docela blbě se tohle řiká proč a nač a podobně.
17. 08. 2019 v 17:47Off-line Anonym
Martin42: mast už právě používám, díky které to mám jakžtakž klidné, ale furt to není ideální. Třeba hygiena kvůli tomu trvá o dost déle a když strávíte u hygieny čtyřikrát déle času než při samotném sexu, člověka to moc nebaví. K proktologovi právě chodím, ale už přes rok a výsledky vidím minimální.
18. 08. 2019 v 00:24Off-line Mirdosk1  (55/172/72)
Aku liecbu si absolvoval?
18. 08. 2019 v 08:14Off-line martin42  (27/180/87)
Jo to chápu já jsem ovšem po nějaké době to přestal tak hrotit s tou hygienou před a spíš se pak soustředím na tu po to máš pak času kolik chceš
mě dost pomohlo když jsme začaly mazat kdykoliv jsme chtěli sex.
na záchodě pak netlačit nebo aspoň ne moc jinak si je uděláš zase sám
léčím je taky každou chvíli a doktora jsem už vzdal. masti a čípky se dají koupit bez předpisu a kdybych náhodou to dotáhl tak daleko že vyhřezne ven tak zajdu klidně za obvoďákem ať mě dá detralex a je to
19. 08. 2019 v 11:03Off-line sta  (38/-/-)
Potřebuješ změnit životný styl: miň sedět, víc pohybu, netahat těžké věci.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload