Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Záhadný kolega

30. 07. 2019 v 17:33Off-line Greenhorn1990  (34/-/-)
Jak už napovídá z názvu, tak se mi strašně moc líbí jeden kolega.
On je sice starší, čemuž sem se z počátku moc bránil. Jenže on má takový ty krásný oříškový oči a nádherný svalnatý ruce. Těžko se mi odolávalo, věřte mi. Snažil sem se ho pozvat i na pivo. Jenom sem si vyslech, že nemá čas, náladu a že má ňáký starosti.
Je moc krásnej a já se ještě ke všemu moc stydím před krásnýma lidma.
Zkrátka, když na mě promluvil, tak sem zrudnul, jak paprika...
Až jednoho dne sem se odhodlal a napsal mu, že si zkrátka nemůžu pomoct a že se mi moc líbí a že, kdybych moh, tak bych ho nejradši sprznil.
Jeho odpověď byla: už by si s tím měl přestat...
To bylo ráno, ještě, než sem šel do práce. Vůbec se mi tam v ten den nechtělo, vůbec sem nevěděl co od něj teď mám čekat.
Normálně sem šel do práce, ale on tam ještě nebyl, takže se mi na druhou stranu trochu i ulevilo.
Pak přišel, krve by se ve mě nedořezalo.
Normálně mě pozdravil, jako by nic.
Pak sem teda čekal, že si mě vezme stranou a něco mi řekne nebo, že se mi bude vyhejbat nebo že na mě bude ňák hnusnej, bude mi nadávat. Ale právě přesně tohle se nestalo. Byl na mě až moc podezřele milej/hodnej. Pořád si pískal, dokonce i zpíval.
Pak nějakej jinej den mi začal pouštět starý písničky z devadesátých let, protože on moc dobře ví, že tohle poslouchám a pořád se mě ptal a znáš tohle a tamto...
On to se mnou teda pak už neřešil, ale od tý doby se se mnou snaží víc bavit a mě tím uvidí do rozpaků. Pořád si píská, je takovej veselejší.
Já se mu radši vyhejbám, protože si kvůli němu nechci komplikovat život.
Ale je to fakt divný, fakt sem čekal, až se dozví, že se mi líbí, že na mě bude ňák hnusnej nebo že mi bude dělat ze života peklo, ale to se právě nestalo.
Je až moc podezřele milej.
Jo líbí se mi moc, ale láska v tom určitě není. S ním by mi šlo o sex, nic víc.
No a já zkrátka vůbec nevím, co si mám o něm myslet
30. 07. 2019 v 21:01Off-line gargamel  (36/182/74)
Chudák kolega
31. 07. 2019 v 00:26Off-line iglw  (48/172/77)
Je to na dobré cestě!Ještě mu jednou napiš a neboj se na jeho reakci!Sex bude!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 07. 2019 v 00:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno... mít za kolegu gaye je zajímavé, můžu potvrdit... :D su veřejně vyřvaná buzna a nemám problem se všema heterákama okolo srandovat že je balím, ale na něj se bojím jenom podivat aby si nemyslel že ho chcu zprznit :D
31. 07. 2019 v 02:22Off-line zezplzne  (26/182/85)
Protože ne všichni lidi jsou s***ě? :D Taky bych se snažil nedělat vlny, kdybych musel pracovat s někým, kdo by mi napsal, že mě chce zprznit, i když to (minimálně podle toho, jak to píšeš) bylo naprosto nevyžádaný – kdyby s tím teda nepokračoval.

Řekl ti ne? Řekl. Ne je ne. Tak to dál neřeš a vycházejte spolu v pohodě jako kolegové, případně kamarádi.
31. 01. 2020 v 05:21On-line Richard33  (44/185/80)
Tohle dělal jeden kolega (heterák), když se doslechl, že jsem na kluky (jen jsem ho teda nebalil) :)
31. 01. 2020 v 16:30Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Jako že byl moc milej? Tak třeba to je heterák jenom na veřejnosti. :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload