Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Seznamovaní přes internet

04. 08. 2019 v 22:47Off-line Anonym
Přijde mi, že někdy se tady vyskytnou docela zajímavé rady, takže to zkusím i já:
Pár týdnů dozadu jsem se přestěhoval do Prahy - neznám tady téměř nikoho, kromě pár lidí z rodiny a kamarádů, se kterými se občas setkávam, ale není to nic, co by mě nějak naplňovalo. Chybí mi někdo, s kým by jsem si popovídal o politice, knihách, problémech dnešního světa, a vlastně o všem - znáte to, to povídaní, které člověka naplňuje. Jsem mladý, 19letý kluk, ale mám jeden problém - neumím "balit". Pečuji o sebe, chodím pravidelně do fitka, považuji se i za relativně - zdůrazňuji :D - inteligentného člověka. No vždy, když se pokusím o konverzaci přes internet a o oslovení, tak to skončí špatně. Umím maximálně za něco pochválit, pozdravit - no to je vše - ostatní skončí špatně a nakonec je z toho nudná konverzace(v lepším případě). Nemáte nějaké rady, na co se zaměřovat pri online seznamovaní, aby to nebyl až taký cringe? :D díky ;)
04. 08. 2019 v 22:49Off-line tatrman  (27/-/-)
To tu neumí nikdo, takže ti asi nikdo neporadí.
04. 08. 2019 v 22:58Off-line kingbobes  (19/178/-)
Vždy záleží s kým se bavíš. Pokud někoho hned nezaujmeš tak je těžké si ho udržet, obzvlášť, když hodně lidí tady se baví s několika lidmi najednou. Takže asi hlavní řada je se nějak vyčlenit od těch ostatních. Každopádně hodně štěstí :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 08. 2019 v 23:35Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Pokud někomu píšeš první, zkus se ho hlavně ptát na věci, které tě o něm zajímají.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2019 v 00:31Off-line Dallas  (26/180/70)
Zkoušej být vtipný a netlač na pilu :)
05. 08. 2019 v 06:28Off-line Pastelka1  (25/-/-)
Problém staříků je zas že neumí číst... Třeba věkové limity... To jim nejde vůbec :-P
Jinak no nevím anonyme.. pomohly ti rady?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2019 v 11:50Off-line Zubata.s.kosou  (103/-/-)
No mladíci taky na tom nejsou bůhvíjak skvěle s očima. A to ani nemluvim o limitu... první věta a otázka, která mi přišla zněla: Kolik ti je?
05. 08. 2019 v 15:21Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Co nejrychleji odvést konverzaci pryč z téhle stránky. Na této stránce je to opravdu "divné" dopisování. Mě třeba to dopisování tady akorát vytáčí, takže moc neodepisuji a těm s kterými si píší jsem už raději dávno dal svůj Facebook... Je to tu prostě takové divné... Vyhovuje to snad jen těm, kterým jde jen o jedno...
05. 08. 2019 v 15:51Off-line ellvin  (23/183/81)
Pokud se zmůže na víc, než na otázku, jak se máš, tak je to na dobré cestě :-) hlavně nevyhledávej ty, kteří tu hledají pouze sex. S takovými se maximálně pobavíš o tom, kdy jsi měl s někým něco naposled, což nechceš :)
05. 08. 2019 v 20:09Off-line Anonym
Děkuji moc všem za odpovědi. St63V, nechápu, proč mají někteří lidé problém s tím, když někdo o sobě řekne, že je relativně(!) inteligentní. Já vím, že toho spoustu nevím a spoustu věcí nechápu, ale necítím se blbý :). Seznamování z očí do očí mi problém nedělá, je to něco úplně jiného - vidíš člověka, jaký doopravdy je, vidíš jeho reakce, atd. Jen přes zprávy mi to dělá docela problém.
05. 08. 2019 v 20:39Off-line Fru98  (25/182/80)
Nech tomu volný průběh, aby dotyčný člověk poznal tvoje chování, vyjadřování lásky, emocí a nebude to považovat za takový "cringe"....on se takový určitě najde :D
05. 08. 2019 v 20:57Off-line BaseZax  (27/-/-)
Třeba to může být i způsobeno tím, že jsi narazil jen na nesprávné lidi.
Většině zdejších jde převážně jen o sex... a když se konverzace netočí kolem toho, tak je to pak s nimi těžké. :)
Ale když už narazíš na někoho alespoň trošku normálního, doporučil bych ti to co psal FreudToldYou - odvést konverzaci někam jinam... je to pak takové přirozenější. :)
05. 08. 2019 v 21:33Off-line Anonym
Děkuji za rady :)
06. 08. 2019 v 00:43Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym (Anonym)
Děkuji moc všem za odpovědi. St63V, nechápu, proč mají někteří lidé problém s tím, když někdo o sobě řekne, že je relativně(!) inteligentní.
-----------------------------------
protoze je STV neinteligentni a to dokonce absolutne, nikoli relativne :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload