Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Sňatek se ženou

07. 08. 2019 v 10:59Off-line Anonym (Michal)
Proč se i dnes, když už homosexualita není takové tabu, chtějí někteří gayové oženit se ženou?
07. 08. 2019 v 11:03On-line Lolitak69  (18/169/59)
Zas tak daleko Česká Republika není. Je to prostě tlakem společnosti nebo chtějí mít potomky.
07. 08. 2019 v 11:08Off-line AMillionLittleThings  (23/173/63)
Ono jde asi hodně o to, v jakým prostředí ten konkrétní člověk vyrůstal. Pokud z okolí nevycítil, že by v něm se svou orientací mohl žít v klidu, většinou se zrodí sebedestruktivní spirála potlačování.

A potom už je to jen domino efekt - jedna kostička právě manželství se ženou.

Další je velmi často homofobie, což je docela paradox. :)) Tak moc se tihle jedinci snaží zapadnout a nevybočovat, že se bezevšeho obrátí proti lidem se stejnou orientací.

Je to celý strašně smutný. Tihle lidi jsou celej život jako ve vězení...
07. 08. 2019 v 11:20On-line FreudToldYou  (23/179/67)
Je tolik osamělých starých heteraráků, které společnost do sňatku nedotlačila, že je nemístné tvrdit, že by to mohlo být tlakem společnosti :) nevím v jaké společnosti se pohybujete, ale u nás nikdo nikoho do svazků manželských netlačí - lidé do něj vstupují dobrovolně... A jestliže snad existuje nějaký tlak ze společnosti, s čímž nesouhlasím, tak to ale pořád není ten důvod proč se gayové žení. Důvodem bude samotná neschopnost unést tlak společnosti.
Ale s potomstvem to je jasné. Někteří prostě chtějí mít OPRAVDU vlastní dítě, a chtějí i aby to dítě mělo a znalo svojí matku. Budeš jim to, anonyme Michale, snad vyčítat, a přemlouvat je ať si raději vezmou muže? Nemáš pocit, že strkáš nos někam kde nemá co dělat, a sice do cizích záležitostí/životů? Nejsi náhodou nějaký zapálený aktivista?
07. 08. 2019 v 11:38Off-line Anonym (Michal)
Já nikomu nic nevyčítám, já se jen na tohle téma ptám a zajímají mne názory ostatních. A k zapálenému aktivismu mám,daleko.
07. 08. 2019 v 11:42Off-line St63V  (55/-/-)
Anonyme, protože chtějí mít vlastní potomky. Homosexualita jim dá sice kluka do života, ale taky i ho*no.
07. 08. 2019 v 12:01Off-line adrianek  (32/-/-)
Protože není gay jako gay, ale je to škála.

https://cs.wikipedia.org/…%A1k%C3%A1la

Někomu se z ženy postaví, někomu ne.
07. 08. 2019 v 14:36Off-line i8051  (48/184/97)
S klukem decko neuprcas :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 08. 2019 v 16:11On-line Anub.Wolfox  (29/187/85)
Asi neznají umělé oplodnění. Nemuseli by se pak přemáhat do manželství :)
09. 08. 2019 v 10:53Off-line Anonym (Michal)
No a když si tedy gay /ne bisexuál!/ vezme tu ženu za manželku, měl by jí říct o své sexuální orientaci nebo ne ? Předpokládám, že se natrvalo příležitostných sexuálních kontaktů s muži zříci nedokáže.
09. 08. 2019 v 11:48On-line FreudToldYou  (23/179/67)
Ano, měl by jí to říct. A to už na začátku. Kupodivu je mnoho žen, které to přijmou, a které by chtěly mít rodinu s homosexuálem, protože chtějí mít teplého kamaráda a vidí v tom větší jistoty než v manželství s heterarákem. Také jsou homosexuálové, z nějakého mne neznámého důvodu, vnímáni jako kvalitní/dobří otcové... Sice takovych rodin není velké množství, ale přeci jen nějaké jsou a fungují.... Ale je to asi všechno o upřímnosti a ústupcích, asi jako každý zdravý vztah. A my přeci víme, že upřímnost a ústupky dnešním lidem nevoní...
Ten vstup do manželství a založení rodiny ženou s Gayem je velmi spekulativní téma. Nejlepší by bylo, kdyby se vyjádřil někdo kdo se s tím už několikrát setkal. Problém je, že o takovýhlech záležitostech se normálně mezi lidmi nemluví. Těžko tu rozebírat takto latentní téma.
09. 08. 2019 v 12:55Off-line i8051  (48/184/97)
No vsak ja jsem ji to rekl .. to bylo rooodeo :-)
10. 08. 2019 v 05:54Off-line iglw  (49/172/77)
Mnozí si nechtějí přiznat svoji skutečnost a pokrytecky se maskují.Vždyť se Michale koukni mezi tzv."hvězdy politiky,kina,muziky,kolik "hvězd" se i u nás oženilo,založily rodiny a jsou na chlapy a předstírají,jak jsou "dobří",ale mimo záběry kamer,novinářů,v soukromí i možná klubech je najdeš,jak honí uspokojení v chlapských náručích!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload