Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak na coming out s transsexualitou?

09. 08. 2019 v 01:57Off-line Anonym
Jak na coming out s transsexualitou?
09. 08. 2019 v 02:22Off-line Peta80  (43/187/-)
Nejlepší způsob? To je trochu složitější. My neznáme tvoje rodiče a blízké, a každej člověk je jinej, reaguje jinak. Víš třeba alespoň, jaký mají tvoji rodiče názor na homosexualitu a transsexualitu?
09. 08. 2019 v 09:37Off-line Anonym
Jsou to křesťané, takže podle mě ne moc kladný
09. 08. 2019 v 12:15Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Co to plácáš, Adrianku? Ježiš si nepřipadal jako bůh, ale boží syn, stejně tak jako všichni lidé pro něj byli děti boží. To důležité na Ježíši a jeho učení je právě to, že přijímal lidi takové jací jsou. Všechny.. i ty zlé.. i ty teplé.. všechny....
Hele už se naučte něco o "typech" křesťanství...
Římskokatolická církev - homosexualita hřích není, praktikování homo sexu ano. Nutí k celibátu
Anglikánská - ve Velké B***ánii k Homosexualitě tolerantní, v zemích třetího světa nenávistná
Starokatolická - uznává homosexuální lásku, nebrání homosexuálním svazkům, ale nepovažuje je za úplně rovnocenné svazku může a ženy
Směs protestanských církví - vesměs přijímají homosexuály nejlépe ze všech křesťanských církví. "Homosexuálním svazkům je žehnáno"... Ale vždy záleží na tom, který interpret se božích slov chopí.
S transgender to bude obdobné.. církev se přizpůsobuje
09. 08. 2019 v 18:54Off-line Anonym
Viktore, je mi 19. Diagnózu zatím nemám... Nikdo krom mě to neví, i když si myslím že máma něco tuší ale nejsem si jist
09. 08. 2019 v 18:54Off-line Anonym
Nemám asi dostatek sebevědomí na to to někomu říct :/
09. 08. 2019 v 19:15Off-line Peta80  (43/187/-)
Hmm, a co nejdřív zajít k tomu sexuologovi? 2 důvody:

1) Ujistíš se, že jsi trans. Tímhle bodem tě nechci nějak shazoval, ale vím, že někdy si lidé nejsou jistí, co vlastně jsou (koneckonců i tady na seznamce je dost lidí, co mají jako orientaci uvedeno "nemám v tom jasno")

2) Promluviš si v reálu s někým, kdo tě neodsoudí, ale spíš podpoří, navíc někdo s titulem doktora. To by tě mohlo dost povzbudit, získat sebevědomí.

A asi by bylo nejlepší zeptat se zdejších transsexuálů a transsexuálek, jestli by ti někoho nedoporučili.
09. 08. 2019 v 22:19Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Petr): "Nikdo krom mě to neví, i když si myslím že máma něco tuší ale nejsem si jist."
Z toho bych vycházel - že tě matka zná 19 let a nemohla si nevšimnout, že se projevuješ jinak než tví vrstevníci. Možná sama neví, jak reagovat (nebo reagovat nechce) a nechává ti prostor k nacházení se. Pokud s ní chceš o tom mluvit, vedl bych hovor jako postupné potvrzování domněnek, které v ní nejspíš dřímou.
Tím nijak nezpochybňuju, co navrhují kluci - ať navštívíš sexuologa. Naopak, ve tvé situaci je to potřebný krok min. z důvodů, které uvádí Peta80.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload