Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč žiji páry ve volném vztahu?

10. 08. 2019 v 14:17Off-line Anonym
Čím je ten volný vztah atraktivní? Když chce někdo střídat partnery, proč se pak vrací k tomu, kdo mu v sexu plně nevyhovuje, co ho u něj drží? Jak dlouho má takový vztah šanci řežít? Láká vás takový vztah? Nebo je to spíš takový mezistupeň, který vede k rozpadu vztahu? Je možné, že takový vztah vyhledávají jedinci, kteří mají partnera s malým sexuálním apetitem ve zvýšené míře, souhlasíte?
10. 08. 2019 v 14:22On-line i8051  (53/184/97)
Volnej vztah je pro decka, kdo by s nima taky vydrzel 24/7 ... .-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 08. 2019 v 15:00On-line Lolitak69  (22/171/62)
Člověk má od přírody tendenci mít co nejvíc sexuálních partnerů. Církev už nad lidmi nemá takovou moc, aby jim přikazovala, co mají dělat, takže se tomu už ani nedivím.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 08. 2019 v 16:13Off-line Gabe  (35/-/-)
Nevím a nerozumím tomu. Když mám partnera, kterého miluju a chci s ním být, určitě nebudu brousit někoho jiného jenom protože jsem dostal chuť. Pokud chci známosti na jednu noc nebo náhodný sex, nepůjdu do vztahu. Nebyl bych schopný něco takového akceptovat ani u partnera.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 08. 2019 v 08:00Off-line Vlado2  (61/180/80)
Pokud dva lidé budují určitý vztah, tak si obvykle hned na počátku domlouvají určitá pravidla o kterých předpokládají, že jim budou vyhovovat.
Chtějí "volný" vztah? Jejich volba!
A jestli se to mně líbí je pro ně dost nepodstatné.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2019 v 10:35Off-line tommy89  (34/184/83)
1. pretože ich partner je sexuálne nudný ale nestojí to za rozchod
2. partnera to môže rajcovať ak má jeho chalan niekoho iného (yup wtf)
3. gotta catch ´em all
11. 08. 2019 v 19:45Off-line Betonica  (39/191/93)
Kazdej at si zije tak, jak chce ne? Pokud nekomu lip pasuje volnost, necht ji ma. Jen at to nechodi vyrvavat na pride a jinam, bo to nikoho nezajima.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2019 v 20:01On-line i8051  (53/184/97)
Anube, mas vubec nejaky? :-)
11. 08. 2019 v 20:05On-line i8051  (53/184/97)
No ze pises, ze nevis jakej, tak jen jestli vubec nejakej. Ale 4 roky je super skore, to uz se da i nejak pojmenovat :-)
11. 08. 2019 v 20:07Off-line Betonica  (39/191/93)
Takze to mate jak my doma. Zadny veseni se na krk a hlidani na kazdym kroku, ale ani zadny podrbavani kde jinde. Proste normalka, dva borci pod jednou strechou a v jedne betli.
11. 08. 2019 v 20:15Off-line Betonica  (39/191/93)
Neres. Mate se radi a sem tam si pozvete featuring kamose. Pokud s tim oba souhlasite a nevytvari se tim nejaky nejasnosti mezi vama, neni co resit.
13. 08. 2019 v 20:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Proc ziju ve volnem vztahu se svym p***elem? ja jsem vetsinu casu v Praze, on v severozapadnich cechach. ma tam barak, stara se o starou maminku, nechce do Prahy. ja jsem meststky clovek, nechci se stehovat na vesnici. presto ho miluju nade vse. travime spolu vikendy, obcas i nejaky den behem tydne, kdyz tam mam cestu nebo on prijede do Prahy. kdyz jsme spolu a mame cas a prostory, uzivame si sex na max. ale p***el ma radsi anal, je vic pasivni. s nim a jedine s nim to delam na ostro, on to tak chce. a byva to hodne vasnivy, divoky a intenzivni sex. A on je taky nejdulezitejsi casti meho zivota a dokud mi neda sbohem, tak z my strany nebude nahrazen. ne kvuli sexu, ale proste je mi s nim dobre...
ja naopak mam hodne rad oralek, mazleni, lehci formy sex. drazdeni, takze si v mezicase najdu nekoho v Praze jen na to svy....
vyhovuje nam to. moje ulety jsou jen takovy "DOPLNEK STRAVY". on je kluk z vesnice,nevyautovanej (a nechce do toho byt nucen; vyrazne mladsi nez ja), ulety nechce, ocenuje, ze mu pomaham financne i praci na baraku, ktery po otcove dlouhem nezajmu potrebuje hodne udrzby.
NECO NENI JASNE?
PROC BLBE BUZNY FURT MAJI POTREBU MORALIZOVAT A RESIT ZIVOTY DRUHYCH, MISTO, ABY SE STARALY SAMY O SEBE?!?
to mnozstvi zhrzenych dvacitek, co se mi podbizej na Grindru, zacinaj konverzaci fotkama svych vystrcenych p***li a pak me blokujou, kdyz jim napisu, ze anal nebude a naostro uz vubec ne, ze na to mam kluka z vesnice, kterymu nesahaj ani po kotniky, ha ha ha ha ah!!!!
jsem si jisty, ze i tady jich ma hodne svuj profil.....
13. 08. 2019 v 21:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Adrianek: predstav si, nevim, jestli pouziva nejake vyzivove doplnky, kazdopadne mrdku ma chutnou. neptal jsem se ho na jeho bokovky a nezajima me to. jsme spokojeni, vyhovuje nam to, co mame. ale pro tvoji info, byl to on, KDO NAS OBA VYTAHL DO ALCATRAZU... a ja jsem sel a (az na spinave a zakourene prostory) jsem s tim nemel problem. jediny, kdo s tim ma problem jses ty, jak tady furt ZKURVENE RESIS MUJ ZIVOT A FALESNE MORALIZUJES!!!
a p***om to je vsechno jen o jednom. tvoje uboha zavist, ze nekomu to proste muze fungovat, kdyz ty jeste nemas ani toho "jednoho vyvoleneho" natozpak abys k nemu mel ty bokovky, ha h ah ah ahaha ah
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2019 v 23:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Adrianek: ty jsi fakt magor. RESIS tady moje vztahy a moje rizeni motorovych vozidel, misto toho, abys resil, ze zatim nemas ani toho, ke komu by ses chtel vracet, ani nemluvim o tom, ze nemas od koho se vracet k tomu jednomu vyvolenemu. SERE TE TO, ZE? nevis, co s tim mas delat, tak jen prazdne moralizujes...
navic anonymni magor bez fotky a proto jen zavidis nejen vztah, ale i volny vztah, proste klasicka MALA CESKA ZAVIST.
jsi psychicky nemocny a navic sexualne neukojeny, mel bys jit na psychotesty a lecit se.... (primitivne obvinovat zvladne opravdu kazdy, i ja tebe)
predstav si, psychotesty pro profesionalni ridice PREDCHAZEJI ziskani profesni zpusobilosti. takze jsem asi prosel, kdyz jsem ten ridicak dostal, to jsou veci co? a taky si predstav, ze ten kamion nejen ridim, ale i vlastnim a k tomu jeste par dalsich, zatimco ty mas jen holou p***l, TO JSOU VECI, CO?
15. 08. 2019 v 15:11Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Protože se tak rozhodly, a vyhovuje jim to tak... A důvody k tomu rozhodnutí můžou být různé.... To jsou otázky tohleto... Příště se tu někdo bude divit, proč lidé nosí fialová trička.. někteří holt potřebují odůvodnit každý prd, i když to jednoznačně odůvodnit nejde, a hlavně i když se jich to ani netýká..... :) Přitom v tomto případě stačí si sednout, a zamyslet se. Každý si odůvodní volný vztah nějak jinak, protože všichni vidíme svět jinýma, a totiž svýma očima, a pro každého tedy bude jiný důvod... Rád bych řekl, že všeobecně je to tím, že lidé neumí fungovat v páru, že vlastně se svým partnerem ani nechtějí být ale nechtějí být ani samy, a že chtějí mít stále otevřená vrátka, aby mohly kdykoliv uletět. Možná bych nakousnul i to, že ty lidi nevnímám jako důvěryhodné, a že opovrhuji jejich slabými nehlubokými emocemi a zakazuji jim používání slova "láska", když mu nerozumí.. ale nakonec vím, že to není pravda, a že to je prostě jen tím, že mají ti lidé nastavené prio***y jinak než já. Ani dobře ani špatně, prostě jinak. Raději všechny vnímám individuálně, a tedy i jednotlivé páry ve volném vztahu. U jednich důvody obdivuji nebo alespoň respektuji, ale jsou i tací, se kterými kvůli tomu nebudu ani chtít být společně v jedné místnosti - tak moc se mi jejich přístup ke vztahům hnusí..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload