Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak vybrat muže, vhodného pro vztah?

15. 08. 2019 v 11:36Off-line Kreosanlike  (102/230/150)
Jak vybrat muže, vhodného pro vztah? Historicky jsem se vždycky nechal zbalit od někoho, s kým jsem vydržel půl roku, rok, dva, ale nakonec mě stejně začal zavírat do klece výčitek, hádek a tak podobně. Snažil se mě odříznout od kamarádů, příbuzných, mých zálib. Takové typy už alespoň dokážu poslat do háje rovnou. Já balit neumím, cílová skupina nejeví nikdo zájem o mě a z kamarádů si nevyberu, to bych tu nebyl.

Někoho s technickými zájmy asi nemám šanci najít, takže se ptám, jak vybrat pohodáře bez manipulátorských manýrů z početné oblasti "normálních kluků"?

Ne nějaké "to musíš vycítit", ale jasné věci, podle kterých se dá logicky rozhodnout, protože když nechám rozhodování na srdci, Černobyl hadr.
15. 08. 2019 v 11:49Off-line Mxtxj  (21/174/59)
Xd
15. 08. 2019 v 11:58Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Steave mi zlepšil den :D
15. 08. 2019 v 18:04Off-line i8051  (53/184/97)
Jsem myslel, ze tu fnukaj jen decka, chyba lavky ... :-)
15. 08. 2019 v 19:51Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Manipulátorů a pošuků je v dnešní době opravdu dost. Podle mě je důležité manipulaci vnímat. V podstatě je to opravdu jednoduché, co se týče citových vyděračů, kteří člověka manipulují tak, aby on měl potom pocit, že je ten špatný. Snaží se zatemnit jasné vnímání reality svého protějšku a většina lidí, kteří si s tím neumí poradit, podlehne. Pokud na mě někdo zkouší manipulaci a snaží se, abych já z toho vyšel jako ten špatný, je důležité si uvědomit, že jsem nic špatného neudělal (tedy pokud je tomu skutečně tak, samozřejmě). Pouze jsem zjistil, že ten člověk má prostě problém sám se sebou a jako partner by byl naprosto nevhodný. Už jsem na takové lidi, které jsem považoval za přátele (nikoliv partnery), narazil a jakmile se pokoušeli tohle dělat, jasně jsem jim dal najevo a racionálně jim vysvětlil, co dělají. Je celkem vtipné, že to přesto popírali a opět se snažili veškerou vinu hodit na mě. Tito lidé totiž nevědí, že se něco takového vůbec děje.
15. 08. 2019 v 23:05Off-line AMDI  (52/179/105)
To víš,na čele to člověk napsané nemá. To si s tím dotyčným musíš vyzkoušet a poznat ho.Já myslím,že takové lidi,které si popsal poznáš velice brzy a velice brzy se s ním rozloučit.Je jen otázka,jestli si do něj zamilovaný a když jsi,tak veškeré nedostatky u toho partnera hodně přehlížíš a začnou ti vadit až ta prvotní velká zamilovanost pomine.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload