Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chytli nás v lese s kamarádem na rybách

15. 08. 2019 v 11:55Off-line Anonym
S 18r. kamosom chodíme na ryby...vzdy na boso len v zabkach...nadhodil temu o nohách...no obaja sme to robili pred tym len s babami...vyzul mi zabky sam a zacalo to masazou...aj som sa hanbil no bolo to krasne...po chvilke zacal zapajat jazyk a podsunul mi nohy aby som ho vyzul do bosa. Aky mate na to nazor?...robime to stale castejcie a oboch nas to riadne rajcuje...na ryby chodíme bosý kôli banistemu brehu...no zacal som sa obzerat po bosých nohách aj chalanov satle viac. No, ale ted se stalo že nás někdo načapal :D Byl to nějaký dědek a viděl zrovna jak mě kámoš olizoval fajfku... Děda nás seřval že jsme teplí prasata a zavolal policii. Přijel jeden policista, když mu dědek vysvětlil co jsme prováděli (vysvětlil to tak detailně až mi bylo trapně), tak se na nás policista podíval a pousmál se, dědka poslal pryč že už to s námi dořeší. Když odešel tak se na nás policista usmál a řekl ať to děláme někde kde nikdo nechodí a že to chápe, nakonec odešel a řekl ať se bavíme. Samozřejmě už se nám po tom moc nechtělo nějak pokračovat, tak jsme odešli :D Ale nestačil jsem se divit reakce policisty, je fajn vědět že jsou pořád lidi, co se chovají jako lidi :) máte nějakou podobnou zkušenost?
15. 08. 2019 v 11:58Off-line JaPatrik  (18/175/58)
Ze slovenštiny do češtiny tu další část s dědkem jsi skopčil. Takže vymyšleno.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload