Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sen o neexistujícím příteli?

18. 08. 2019 v 14:18Off-line Anonym
Stále se mi zdá o nějakém klukovi, líbáme se, cestujeme spolu a děláme vlastně všechno, jako normální pár. Není nijak zženštilý, je pohledný a takový ten mužský typ, o pár let starší. Hlavní je, že jsem ho nikdy naživo neviděl a přítele jsem ještě nikdy neměl, tak co to znamená? Pokud se někomu stalo neco podobného a víte, co to značí, určitě dejte vědět. Na d***lní komentáře neodpovídám, takže se jich rovnou zdržte, děkuji :)
18. 08. 2019 v 14:29Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Lidský mozek není schopný si vymyslet ve snu tvář, kterou předtím neviděl, tudíž tvůj vysněný existuje. Otázka je, jestli by ti vyhovovala jeho pravá povaha. Každopádně vím jak se cítíš, já se ve snech ale spíš často vracím na místa, která jsou opravdu snová, ale mají svá vlastní jasně daná fyzikální pravidla. Ta místa opravdu miluji a jsem hrozně rád že se na ně mohu ve snech vrátit. Jsou tam i postavy, které se často opakují a mám je rád. To, že bych se ve snu do někoho zamiloval, se mi stalo jenom jednou a bylo to opravdu velmi zvláštní.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 08. 2019 v 15:06Off-line NewCZ  (23/182/63)
Já mám poněkud jiné sny, většinou se děj odehrává volně v přírodě kde si stavím dům, starám se o zahradu a pole, párkrát tam potkám i své kamarády, přátele. Zrovna když mám tenhle sen, tak jsem kupodivu velmi dobře odpočatý :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 08. 2019 v 15:07Off-line Anonym
Je to opravdu divné. Nejhorší je, že když chci, aby se mi o něm znovu zdálo, tak mám smůlu, přijde to až teprve tehdy, když to nečekám. :/ Ale místa, o kterých se mi zdá, jsem určitě nikdy neviděl, je to jako druhý svět.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 08. 2019 v 16:38Off-line i8051  (53/184/97)
Ja mel nedavno sen, ze musim na zkousku na fakultu z totalne nesmyslnyho predmetu a jeste asi 3 minuty po probuzeni jsem vymejslel, jak se z toho uleju .. :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 08. 2019 v 18:47Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Mé sny jsou směsicí navzájem nesouvisejícího bordelu. :-P
18. 08. 2019 v 19:06Off-line igni  (36/192/130)
Je to normalni, kdyz clovek neni ve vztahu sny obcas vytvari nahrazku. Myslim, ze se to tu stalo leckomu, mne urcite :)
18. 08. 2019 v 19:08Off-line kloudik  (38/182/80)
Mám to jako lukino. Zrovna předevčírem sem byl v lese a s tarzanem, smečkou vlků a paviánů sme pronásledovali pašeráky koní. Nejzvláštnější bylo, že sme cestovali na obléhací věži kterou nikdo netahl, ale stejně jezdila a motor ani kolečka sem neviděl. Jak može mozek napadnout podobná pitomost nevím, ale sny občas i pobaví a člověk je hned jinak naladěnej :D
18. 08. 2019 v 19:25Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Sny jsou často opravdu zvláštní. Dneska se mi v mém prvním snu zdálo, že jsem se dostal do mimozemské gay zoo, ve které mě uvěznila sekta čarodějnic. Zachránila mě parta nějakých holek, které začali hrozně rychle pobíhat všude kolem, jedna mě potom chytla a odvedla do nějaké komunistické bytovky ke svému dědečkovi, který neustále koukal na televizi. Končilo to tím, když jsem se díval na velký nasprejovaný nápis uvnitř budovy nad schodištěm - Utopie. Potom jsem se probudil okolo čtvrté ráno a jak jsem se rozhlížel kolem, v rohu místnosti stála jedna z těch čarodějnic, zatímco mi z pootevřených dveří do pokoje lezli černé ruce a vypínač od světla se vznášel u zdi. A to jsem byl vzhůru, nakonec to postupně zmizelo.
18. 08. 2019 v 19:27Off-line igni  (36/192/130)
Chtel bych rict, ze jste fakt divni s temi sny. Ale od te doby, co se mi zdalo o tom, jak jdu udat Babise na policajty a on me proto zacal s bouchackou honit po meste, uz se nedivim nicemu :D
18. 08. 2019 v 19:29Off-line Invictus  (23/182/100)
Freudova (toho mrtvého i toho zde) expertiza by se hodila.

Freud předpokládal, že sny jsou cestou do podvědomí a vyjadřují potlačené myšlenky nebo touhy.
Doufám, že je to bez faktické chyby. Jinak mě opraví Freud.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 08. 2019 v 19:54Off-line Invictus  (23/182/100)
No je jedno, jestli logika funguje nebo ne, motiv je jasný, nenávist k Babišovi anebo podvědomý strach z Babiše.
18. 08. 2019 v 20:00Off-line igni  (36/192/130)
Invictus: jasne ze jo, myslim ze oboje popravde, protoze ten sen byl schiza :D ma to vysvetleni, ale stejne je to hrozna k***tina ten sen :D
18. 08. 2019 v 21:53Off-line sta  (38/-/-)
To je krasný sen.
18. 08. 2019 v 22:14Off-line Jerry13  (26/-/-)
Mam to samé bud v pohodě je to jen sen....a sny jsou o tim co bychom chtěli ..
18. 08. 2019 v 22:21Off-line kloudik  (38/182/80)
Sny rozhodně nejsou o tom co bychom chtěli aspoň Teda já netoužím potom běhat někde s tarzanem nebo být pohrbenej zaživa což už se mi několikrát zdálo. Nejdrsnejsi sny mám když spím u zapnuté televize to se kolikrát nestačím divit co všechno ta bílá nitka dokáže vymyslet a v jaké rychlosti. Během pěti sekund (už sem vnímal cinkáni budíku) sem měl snad 10 snů a každej by obsahem vydal za celovečerní film :D
18. 08. 2019 v 22:37Off-line iglw  (48/172/77)
Ke snu-určitě i existuje v materiálním světě vysnívaný chlapák!Jen měj oči otevřené a určitě ho najdeš!
18. 08. 2019 v 22:37Off-line Kreosanlike  (102/230/150)
Já zas mám většinou ve stresu cca půlvteřinové "náhledy" do jakési alternativní reality, kde je všechno v pohodě, i s někým žiju. Za tu chvilku je to spíš jako fotka, ale s chutí, vůní, a otiskem stavu mysli tam na druhé straně. Začalo to, když mě bejvalej drtil v nekončících scénách, co všechno dělám blbě a začal to stupňovat. Poté, co jsem se rozešel, to je už jen vyjímečně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 08. 2019 v 01:19Off-line Anonym
Jerry13 - Taky nesouhlasím, že sny jsou o tom, co bychom si přáli, opakuje se mi jeden sen o jakémsi táboře, kde pod zemí drží lidi, týrají je, zabíjí, nechávají ve vlastních sračkách a buď prodávají na orgány, do otroctví, nebo kdo ví kam.. Nejhorší je, že jsem vždy jedním z nich, poslouchám psychopatický smích chlápka ve vedlejší kleci co visí ze stropu, a tak podobně, o což vážně nestojím. Myslím, že nikdo z nás..
Ale abych taky řekl něco k věci, já osobně nechci vztah, bojím se ho, jelikož nemám rád, když na mě někdo sahá, utlačuje mě a tak podobně, což se většinou ve vztazích stává, takže nechápu, proč se mi o tom zdá a hlavně, proč se mi to tak líbí..
19. 08. 2019 v 10:33Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Sice jsem se chtěl komentáře zdržet, bo si nemyslím, že by ty mé věčné kecy byly k užitku.. ale jelikož mám stejně hovno co dělat, tak se tu zapojím.
Sny jsou provázané s vědomím i podvědomím. Nezobrazují pouze potlačené (většinou podvědomé) touhy a myšlenky, ale i ty myšlenky a touhy které jsou z vědomí, o kterých přemýšlíme i když bdime. A důležité je, že nejde pouze o myšlenky a tužby, ale jde také o naše nejniternější obavy. A v neposlední řadě sny odrážejí psychický stav člověka. Z každého zde zmíněného snu lze mnoho vyčíst.
Pro zajímavost: sen o kterém mluví Mistrvprevleku je častý sen způsobený stresem a tlakem z okolí. Člověk, který ve snu padá, se pravděpodobně zrovna nachází v nějaké stresové životní situaci.. důležité na celém tom snu o pádu je to kdy se člověk probudí - probuzení před dopadem je z psychologického hlediska ještě v pořádku. Ale člověk který ve snu dopadne, a pak ještě kouká na svou rozmázlou mrtvolu je úplně jiný případ, a měl by akutně vyhledat psychiatrickou - a to dost možná ambulanční - péči
19. 08. 2019 v 11:14Off-line sta  (38/-/-)
Anonyme, jsi vnímavý mladík, takže máš takové podrobné sny, jakoby scénář k nějakému filmu. To je v pohodě a můžeš se tím bavit, nebo i hledat nějaké interpretace.
19. 08. 2019 v 11:14Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
To jsi každopádně
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload