Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč nadrženci nečtou?

29. 08. 2019 v 09:49Off-line Anonym
Zajímalo by mě proč si tu mnoho lidí nečte to co si druhá osoba přeje. Například, když mám na profilu, že jsem ve vážném vztahu a hledám tu jenom pokec, proč si někteří myslí, že chci s nimi mít sex? (Jestli tu chcete argumentovat, že je to moje vina, když hledám na seznamce pokec, tak by mě zajímalo proč tu teda ta možnost pokecu je? Navíc když těmto lidem řeknu, že mám kluka a že o ně nestojím, tak se buď naštvou, nebo hned chtějí trojku.)
29. 08. 2019 v 09:52Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Však ti to určitě lichotí, když tě prudí, tak si nestěžuj. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 08. 2019 v 10:27Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Protože jsou tak hrozně zoufalí z toho, že by si o ně nikdo ani kolo neopřel, takže automaticky píšou úplně každému a myslí si, že jednou přece rybka musí zabrat.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 08. 2019 v 11:02Off-line introvertman  (53/175/75)
Jako když máš pěkný vztah, tak musíš být stále jen s ním a nemůžeš si pokecat zde třeba o jiných tématech než s přítelem a nemusí jít o vztah a sex? Ale no táák....:-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 08. 2019 v 11:15Off-line smaragd15  (22/180/85)
Viem o čom hovoriš anonym a vy stare hovada len myslite na sex nič ine...to že ma partnera znamena že ma byť odtrhnuty od inych ludi a nesmie sa s nikym baviť či čo? kamaratov nie je nikdy dosť ale tak asociali radi odtrhuju ostatnych ludi od inych lebo sa nedokažu s nikym oni baviť...ludia nečitaju absolutne profily to viem....u mna asi traja za celu dobu čo som tu prečitali profil ale pridu mi jak zaostalí jak mladí tak i starí a hlavne starí lebo trpia stareckou demenciou nevedia čo znamena vekova hranica oni si myslia vždy že asi tak človek hlada o tolko stareho alebo ja nwm ale proste je to tak tieto zoznamky su plne zaostalcov čo by len drbali ako títo dvaja predomnou čo pisali
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 08. 2019 v 11:30Off-line introvertman  (53/175/75)
Smargd15, trochu se kroť a sklidni hormon. Já jsem tady na seznamce NIKDY NIKOHO ani slůvkem nežádal o sex nebo něco podobného, tak laskavě nemel nesmysly ty "inteligente"...A slovo drbat si můžeš vyložit taky různě, tak kdyby jsi myslel pokec, tak v tom vidíš zaostalost? Prostě jsi ještě puberťák, co víc dodat.... :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 08. 2019 v 12:19Off-line smaragd15  (22/180/85)
Hlavne mam viac inteligencie než dakí starí chlapi čo nevedia rozlišiť rozdiel medzi slovami kamarat a kamarat s benefitami, pokec a sex, a partnersky vzťah a milenecky vzťah atd...a jedine kto sa tu ukludni si ty lebo sa tu ideš už posrať ked na dakych starych nadava daky mlady alebo žeby trafena hus zagagala? xD a čo sa tyka puberťaka tak bohužial ja som už dospely a ne dake decko pubertalne...a to slovo drbať je v tomto pripade vo vyzname sexu ty vykladač roznych slov kks a toto je problem dneenej doby ludia sa snažia skrutiť kade jake slova aby z druhych spraveli volov že jo?
29. 08. 2019 v 12:30Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Smaragde, první si přečti, co ten člověk napsal, než se do něho pustíš, takto se jen shazuješ...
29. 08. 2019 v 13:18Off-line introvertman  (53/175/75)
Smaragde, Smaragde, vypadá to, že máš nějaké problémy... Uvědom si, že i ty nebudeš věčně mladý a jak by se ti líbilo, kdyby se do tebe takto někdo, kdo tě ani nezná, neobjektivně navážel a strkal do jednoho pytle s kdejakými loudily? To, že tě někdy někdo starší otravoval a loudil po tobě sex neznamená, že to dělají všichni. Mě také např. kontaktovali mladí, jestli budu jejich sponzor a taky ze všech mladých nedělám prodejný d***y... A ani nemám potřebu si pak tady stěžovat, jak jsou hrozní a otravuji, že chtějí něco, o co nemám zájem...:-)
29. 08. 2019 v 14:18Off-line i8051  (53/184/97)
Smaragd ma porad blok z jeho pocakanych cervenych kalhot, co se mu stalo s kamosem na hajzlu o velky prestavce .. od te doby nezvladne napsat ani citelnou a pochopitelnou vetu. Navic vzdy pobavi, ted napr. "Hlavne mam viac inteligencie". Berme ho s humorem :-)
29. 08. 2019 v 14:33Off-line smaragd15  (22/180/85)
Nemam žiadne problemy a druha vec je to že to množstvo čo tych starych impotentnych i*****lov mi pisalo nebolo par ale take množstvo že si dovolim povedať že na tejto zoznamke je každy druhy pedofil čo chce len sex s mladym nič ine a ked im mlady odporuje tak už potom ho ponižuje že je čupka atd a teraz si čo mysliš o rovesnioch a staršich? potom sa len starí čuduju prečo sme my mladí takí na nich
29. 08. 2019 v 14:50Off-line introvertman  (53/175/75)
Neboj, však se "za pár let" a uteče to rychle, taky dočkáš a budeš už jen podle tebe "starý impotentní i*****lní pedofil", co bude chtít sex jen s mladými a nadávat jim do čubek... No, pěkně jsi si naběhl ... :-D :-D
29. 08. 2019 v 16:39Off-line mishima  (70/178/78)
Pokud jsem dobře četl pravidla této seznamky, tak pedofilové by si tu zřejmě nikoho nevybrali, protože do pubertálního věku tu nikdo není.
29. 08. 2019 v 19:33Off-line Invictus  (23/182/100)
Protože je snazší nečíst než číst.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload