Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je možné si získat sympatie člověka na svou stranu i přesto, že jste už vztah měli a krachnul?

04. 09. 2019 v 07:05Off-line Anonym
Zdravím, ahoj

měl jsem cca před rokem přítele, kdy jsme se jak to tak bývá rozešli. To proč k rozchodu došlo bylo, že on byl příliš uzavřený a samotarsky a já si sebe nevazil. Rozchod to byl po domluvě, takže přáteli jsme zůstali nadále. Všiml jsem si ale, že se začíná poněkud otevírat světu a i já už zapracoval na tom, že si sebe více vážím. Jsou tu nějaké reálné šance, protože já ho nikdy doopravdy nepustil, že bychom mohli být opět spolu? Nebo máte spíše opačné zkušenosti?

Je to hlavně podnět pro diskusi, tak prosím ty, které toto téma zrovna nebere, ať si nechají rádoby vtipné odpovědi pro sebe ;-) a jinak budu za každou konstruktivní odpověď velice rád :-)
04. 09. 2019 v 08:33Off-line introvertman  (53/175/75)
Ale proč ne... Pokud se nerozešli ve zlém, tak dát se zpět dohromady je možné... Navíc se znají..., pokud jim to klapalo v posteli..., tak to je taky velké plus...:-). Pokud oba nemáte nikoho jiného, tak já bych do toho osobně šel. Buď ty změny budou prospěšné, nebo vás ještě víc oddálí. To však nezjistíte, pokud to nezkusíte... Samozřejmě by to musel chtít i protějšek, přemlouvat ho ale nemá smysl, to ho spíše ještě víc odradí...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 09. 2019 v 13:33Off-line Anonym
Vjaceslav: jakože taky jsem nad tím přemýšlel, ale právě to co napsal introvertman mě napadlo taktéž a je mi to bližší, nejen že jsme se rozešli v dobrém, ale i sex byl perfektní a řekl bych, že až na ty výše popsané věci jsme si i celkově rozuměli... jen právě nevím jestli třeba nebudu zklamaný z té změny, nebyl jsem vyloženě její součástí a znám ho jinak... a totéž platí i pro něj... ale zase svým způsobem právě on chce jakože znovu navázat kontakt... a jinak samozřejmě, že je důležité aby to tak chtěli obě strany, je velice důležité...
04. 09. 2019 v 16:40Off-line Betonica  (39/191/93)
Za me: Co je na strepy, uz se neslepi. Znovu bych si ho k telu nepustil. Pokud by zacal byt tim, koho chci mit kolem sebe, videl bych se s nim na bazi kamarada. Ale protoze tohle neumim, tak bych se s nim vidal jen sporad**ky.
04. 09. 2019 v 17:04Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl zase nekdo potrebuje ciziho arbitra pro svuj vztah. Kdyby sis sebe vice vazil, jak pises, tak by sis vazil i svyho sebevedomi a dal si s bejvalakem pivo a probral to. Nezalezi totiz pouze na tom, jak to vidis ty a co my ti tu napiseme za zvasty, ale taky a HLAVNE na tom, jak to vidi on :-)
04. 09. 2019 v 23:06Off-line Anonym
I8051: chci jen znát váš názor, než mu to navrhnu, je to prostě o tom 100 lidi 100 chutí, jen prostě přemýšlím, zda s ním má na toto téma otevírat debatu a jestli má někdo podobné zkušenosti, jen tak mimochodem, vážím si sebe a právě proto, bych s ním do toho vztahu znovu šel, protože právě s ním mi ten vztah skutečně něco dal, ani před ním a ani po něm jsem nic nezískal, naopak spíš přicházel... proto nad tím uvažuji tímhle způsobem...

Betonica: je to něco přes rok co jsme od sebe a zas tak často jsme se nevidali takže asi tak a ne vždy platí, že co se rozbije, nejde opravit... a navíc střepy přináší štěstí
05. 09. 2019 v 00:12Off-line i8051  (53/184/97)
Mily anonyme, nerid se cizima nazorama nekoho ciziho a virtualniho z netu. Je to tvuj zivot a tvuj partner a vsechno je to jen na tom, jak se VY DVA spolu dohodnete a jaky pokracovani si nastavite. Presne jak pises, 100 lidi, 100 chuti, ale v tomto jste jen VY DVA, cili dva lidi a dve chute. Zkusenosti cizich neres, nejsou nikdy prenosny a specificky pro vasi situaci. Pokud ty sam citis, ze bys do toho rad sel, tak to TY udelej a neres to, co si o tom mysli nekdo jinej tady na pavlaci, protoze kazdej bude mit pouze zvasty, co by udelal, p***om sam v tom ma bordel. Napsal jsem to jasne nebo ti to mam nakreslit? :-)
05. 09. 2019 v 00:27Off-line Anonym
I8051: hele zajímalo by mě jak by to vypadalo v hiraganě :-D jinak chápu co tím chceš říct, nicméně je zajímavé (nevím jestli to umíš) ale třeba z toho co jiní píšou čerpat inspiraci a i zkušenosti, kupodivu je to celkem zajímavé hobby, možná bys to měl zkusit ;-) proto jsem to sem napsal ne že budu přímo aplikovat jejich situaci na mě ale spíš pokud bych se dostal do podobné situace jako třeba tři prispevatele tak můžu zhodnotit 3 názory a zkusit z nich zplacat 4. :-)
05. 09. 2019 v 00:32Off-line i8051  (53/184/97)
Ok, zkusim to jeste jednou a pomaleji. Cizi zkusenosti jsou v oblasti toho, co resis, cili vztahu dvou lidi, naprosto neprenosne. Ani z 10 odpovedi nahodnych lidi, co zde pisou, ze s "tim maji zkusenost", ti vyjde pokazde nesmysl, protoze nereflektuji vasi specifickou situaci a ti radci maji zkusenost pouze s 1856. verzi vasi situace. Rozhodni se jen a pouze podle svyho citeni a bud za svoje rozhodnuti taky zodpovednej. Pochybuju, ze pak partnerovi reknes "hele sorry jako, ale to mi poradili buzny na netu, ja za to nemuzu" :-)
05. 09. 2019 v 00:57Off-line Anonym
Tvůj názor, ale děkuji za něj...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 09. 2019 v 09:28Off-line weds  (42/-/-)
Podvod
05. 09. 2019 v 13:09Off-line i8051  (53/184/97)
Hele. Mame tu i jasny nazor druhe strany ;-)
05. 09. 2019 v 13:47Off-line introvertman  (53/175/75)
Anonyme, tak to máš blbý, budeš se muset porozhlédnout jinde....... :-(
05. 09. 2019 v 18:14Off-line Alda29  (36/192/90)
Jasně že jo, jdi do toho.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload