Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oblečení

10. 09. 2019 v 20:31Off-line vasek698  (25/-/-)
Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka. Toť citát, na kterej jsem si zrovna vzpomněl a trošku se nad tím pokouším zamyslet. Co na něj říkáte vy a do jaký míry se podle něj řídíte? Mně to například bylo víceméně vždycky jedno a poslední dobou jsem tak línej, že dokud mám co nosit, tak nakupovat nevyrazím ani náhodou. V hospodě jsem ztratil mikinu a nebylo zbytí, než jít pro novou.
Časem jsem se prostě dostal k jednomu extrému, druhej vidím v shopoholikovi. Tam se určitě nedostanu a i když si myslím, že člověk se ve světě projevuje spíš tím, co dělá, než tím, co tahá na sobě, rád bych viděl, do jaký míry korigujete svou, řekněme image, vy. A taky proč.
PS: opravdu je nutné mít tu tak divně zaměřené kategorie? milování, líbání a vztahy. Orientace. Masturbace. Penis a varlata. Orální sex. sperma. Anální sex...
Já vám nevím, ale krom kategorií kosmetika a zdraví se toho už moc vymyslet nedá, ne? Omývat p**o můžeme ve vaně, ne v poradně. Nebo snad ještě něco vyzkoumat jde? :D
10. 09. 2019 v 20:56Off-line Darki  (20/193/85)
Přijde mi, že se člověk dokáže tím, co má na sobě určitým způsobem projevit a dát něco najevo. Osobně se mi moc líbí styly, které výrazně vynikají a zanechávají silný první dojem.

Já jinak vesměs nosím furt to samé dokola - Džíny, tričko a když není zabijácké vedro, tak mikinu.
10. 09. 2019 v 21:32Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Nosím oblečení podle nálady, takže to možná do jisté míry pravda je. Navíc mě většina lidí hned podle image odhadla na umělce, ačkoliv obvykle to tipují na návrháře oblečení, designéra nebo modela na přehlídky. Ale myslím, že to tak není u všech. Někomu je jedno, co má na sobě, ale to neznamená, že je něco špatného na tom, když se člověk stará o to, jak chodí oblečený. Někdo se prostě necítí dobře ve všem.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 09. 2019 v 22:22Off-line i8051  (53/184/97)
Kdyby neexistovaly eshopy, chodim nahatej :-) A co se oblikani tyce, i velky Steve (nemyslim STV) chodil vsude v dzinach :-)
10. 09. 2019 v 22:52Off-line igy  (38/173/81)
Sledujete na sobě rozdíly v chování podle toho, co máte na sobě? Chováte se jinak v černé hoodie, jinak v obleku* a jinak v růžovém nátělníku? Trochu o tom pochybuji, takže ne, šaty nedělají člověka. Člověk dělá šaty, tedy si vybírá šaty tak, aby k němu seděli.

Samozřejmě je jedna výjimka, a to když vás někam pustí jen v určitém dresscode. Pak se dá říct, že se třeba v národním divadle v obleku chováte jinak než obvykle, ale za to ten oblek nemůže, že. :D
A třeba myšlenka, že školní uniformy nějak vyrovnávají rozdíly mezi žáky a brání šikaně kvůli majetku, je jedna z nejblaznivějších kolem školství.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 09. 2019 v 04:58Off-line Tonn19  (23/179/63)
Já osobně nosím to co se líbí mě, a v čem sw cítím pohodlně. Občas to není sladěené tak jak bych si představoval ale jde ki o to že se v rom cítím pohodlně.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload