Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dá se cestovat bez peněz?

13. 09. 2019 v 20:32Off-line Anonym
Sleduju youtubery dobrodruhy a cestovatele. Chodí třeba pěšky/na kole z ČR do ciziny. Ale co mě zarazilo, za hranicemi si koupí hostel nebo nocleh za 20€ na noc. Ve výsledku než dojdou(za měsíc) třeba do Benátek, zaplatí víc, než kdyby jeli autem. Sice existuje nespolehlivý couchsurfing, ale pořád musí se stravovat, jíst, pít atd.
Mnozí to řeší veřejnou sbírkou na netu, ale to je takové žebrání.
Podle mě cestovat bez peněz nejde. Spoléhat na milodary je nespolehlivé. Co myslíte? Zkusil to někdo někdy? Nebo znáte nějakého youtubera, který cestoval úplně bez koruny?
13. 09. 2019 v 21:03On-line gargamel  (36/182/74)
Ježiš dá se cestovat za pár šupu :) já procestoval o prázkách celý rumusnko autem s partou bláznu
13. 09. 2019 v 21:24Off-line rosju  (53/170/78)
Uplne bez koruny muzes tak jet leda do pr.... :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 09. 2019 v 00:15Off-line mr.peanutbutter  (33/-/-)
Můžeš se projet s nějakým gay kamioňákem :D A spát pod stanem.
Jíst musíš tak i tak, i v ČR. A i v zahraničí se dá najíst za srovnatelnou cenu, když víš, kde nakupovat.
Youtubeři, to je jiná liga (mluvím hlavně o zahraničních s desetitisíci/statisíci followerů), když mají followery z požadované cílové skupiny, tak jim ten hotel dá klidně nejlepší pokoj a servis, protože to oni potom budou sdílet a dělat jim reklamu. To se na obyčejné smrtelníky nevztahuje.
Kamarád dělal blog s jídlem, tak dostal třeba i jídlo zadarmo. Ale zase v tom byla ta propagace a dělal to v rámci Prahy jenom.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 09. 2019 v 06:15Off-line kloudik  (38/182/80)
Bez peněz se cestovat určitě dá, ale rači bych si nějaký vzal :)
16. 09. 2019 v 01:24Off-line i8051  (53/184/97)
No ja tak cestuju, kliosi si me najmou, zaplatej mi cestu a stravu a ja je jen vozim, kam chci. Pocita se to? :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload