Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je vhodné ísť za priateľom do práce?

20. 09. 2019 v 18:35Off-line Lukas6  (29/185/76)
Ahojte, potreboval by som poradiť, či je vhodné ísť za priateľom do práce (pracuje ako barman)., ak je na mňa nahnevany a vôbec neodpisuje 4 dní aj keď si to prečíta. Ja mu stále píšem snažím sa to napraviť no no on nič a už má to nebaví. Myslíte, že mohol by som to ešte celé zhoršiť? Vopred ďakujem.
20. 09. 2019 v 18:38Off-line Lolitak69  (22/171/62)
To záleží na tom, proč je naštvaný. Takhle to nikdo z nás nevydedukuje.
20. 09. 2019 v 18:39Off-line Kuliferda  (53/173/74)
A co jsi provedl že se to snažíš napravit?To je hodně důležitý.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2019 v 18:42Off-line kloudik  (38/182/80)
Přehnaným zájmem dáváš najevo svou závislost na něm. Když nereaguje on, nereaguj ani ty a najdi si někoho jinyho
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2019 v 18:45Off-line Lukas6  (29/185/76)
No sme spolu mesiac on ma každému predstavoval ako svojho priateľa a tak som mu povedal ze komunikácia ta tej úrovni nie je, a ono sme si ani o spoločnej budúcnosti nič nepovedali, a tak sa nahneval atď prestal odpisovať resp iba odpísal ze je sklamaný a že má už nechce vidieť, a tak som sa mu ospravedlnil, že som to zle pochopil ze som to zobral veľmi vážne, no on nič, hoci on písal ze také veci musíme riešiť spolu, no stretnúť sa nechcel
20. 09. 2019 v 18:48Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Tak to mu na tobě evidentně nezáleží, najdi si jinýho a nebo mu dej chvilkou čas.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 09. 2019 v 18:49Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Hlavně se nevnucuj,nejsi kus hadru.
20. 09. 2019 v 18:51Off-line i8051  (53/184/97)
Btw kdyz ti po mesici "chozeni" napsal, ze te nechce videt .. co je na tom nepochopitelnyho? Proste sis nabrnk nekompatibilniho pepika a nefunguje to :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2019 v 18:52Off-line Lolitak69  (22/171/62)
No já bych taky nebyl zrovna ok, kdyby mi můj přítel řekl, že mu jakkoliv vadí, že ho ostatním představuji jako svého přítele, protože na takové úrovni to ještě není. Možná si uvědomil, že v téhle (podle mě) základní věci se neshodnete a prostě nemá cenu v tom pokračovat. Pokud už s někým jsem, tak počítám s tím, že je to dlouhodobé a vážné, ne jenom pár šuků a čau.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2019 v 19:37Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Ahoj. Myslím že není vhodné za ním chodit do práce. A ano, mohl by jsi to tím celé ještě zhoršit. Podle mne jsi mu svou reakcí ukázal, že celý ten měsíc to pro tebe nebylo tak vážné jako pro něj. No nepříjemná situace.
Myslím, že teď už záleží jenom na tom co už vyřčeno bylo, ne na tom co bys mu ještě chtěl říct.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2019 v 21:04Off-line Peta80  (43/187/-)
Hmm, "sme spolu mesiac" je co? To totiž může být cokoliv od "viděli jsme se jednou/dvakrát" po "jsme spolu měsíc každý den". Jinak to, že každej z těch dvou lidí ve vztahu bere ten vztah (hlavně ze začátku) jinak vážně, není zas až tak nic neobvyklého. Akorát je dobrý si to vyjasnit nějak v klidu, jinak to pak může skončit jako u vás dvou, kdy se jeden začne cítit dotčeně a naštvaně...
21. 09. 2019 v 08:11Off-line Peta80  (43/187/-)
Vjaceslav, můžu tě ubezpečit, že u mladejch heteráků je to to samý...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 09. 2019 v 08:30Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Lidé spolu málo mluví, a když už mluví, tak neříkají to co by měli. Jistě je chyba na obou stranách. Ať na straně toho kluka který si vytváří domněnky o tom že už jsou ve vztahu, tak na straně toho který tohle vůbec neřešil, a prostě se jen vezl.
Ač je to tou nejproblémovější částí vztahů, někteří prostě stále věří v to že jejich partner přesně ví co oni si myslí a co chtějí, a to i bez toho aby si s ním o tom vůbec promluvili... Není správné očekávat od druhého, že všechno vidí a cítí úplně stejně jako my, a proto mluvíme - abychom si to ujasnili. =Neřeším to, že se nedokázali domluvit a proto se dostali do takovéhle situace. Za špatnou komunikaci prostě mohou oba..
Já řeším prostě jenom ten výsledek. Když ho označil za přítele, mělo to být milé. Třeba už také chtěl zjistit na čem jsou, když si to nedokázali navzájem povědět. Adekvátní reakci od někoho, kdo to cítí stejně, bude něco jako: "jooo přítel? Ježiš, to jsem rád že už to má své jméno. Já už nevěděl co si myslet".. no a ta neadekvátní bude něco jako "jooo přítel? Hele brzdi! To jsme si nedomluvili! Naše komunikace na té úrovni není." :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 09. 2019 v 14:32Off-line kent  (47/-/-)
Jdi za ním a omluv se mu, zhoršit už to nemůžeš, buď to přijme nebo máš smůlu, ale když nic neuděláš, tak budeš mít smolíka stejně a budeš si to vyčítat až do smrti.
PS: Fakt nevím, když ho tak moc chceš, proč ti to vadilo, že tě veřejně označoval za svého přítele. Tak teď budeš leda tak jeho nepřítel.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload