Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsou gayové zkažení a heteráci mravně čistější?

22. 09. 2019 v 08:54Off-line Anonym
Slyšel jsem od některých heteráků (věřících), že prý gayové jsou zkažení a heteráci prý jsou mravně čistější. V tom případě nechápu, proč se rozvádí 50% hetero manželství a jen 14, 5% RP gayů a leseb? Proč gay erotických podniků je jen několik v republice, zato bordely a priváty pro heteráky jsou skoro v každém městě a vesnici?
22. 09. 2019 v 10:43Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nemôžeš to brať všeobecne a už vôbec nie na základe sex. orientácie. Zober si na mušku chlapov, kolko % z nich je takých žeby pojebalo na počkanie hocikoho atď (ak už chceš percentá). No a teraz keď už máš na muške túto skupinu chlapov tak si to rozdel na g/bi a hetero. Zistíš, že g/bi sú viac "skazený" ale to nie je celkom tak, zo správneho pohľadu uvidíš akurát tak to, že to majú g/bi chlapi lahšie a preto sa viac k***ia. Samozrejme správny hetero alfa samec s dobrým výzorom ktorý vie kam má zájsť to bude mať skoro rovnako lahké taktiež.

Inými slovami, 2 chlapi na rovnakej vlne nepotrebujú dlhé motačky, idú rovno na vec. Zatiaľ čo pri takej babe by som povedal že to minimálne tých 10-30 minút potrvá kým s tebou pôjde, ak nie celý večer ;-)
22. 09. 2019 v 10:58Off-line smaragd15  (22/180/85)
Twl tak teraz si mi zlepšil naladu :D hento čo je hovorene o heterakoch tak je klamstvo jak nwm čo...už len z vlastnej skusennosti ti poviem že heteraci by len suložili stale a tí veriaci tí ani nehovorím tí su takí istí...podla mna hetero a homo su si vyrovnaní...nikto neni mravnejši ani nič lebo v našej komunite sa hodne ludi k***y a to iste aj u heterakov takže o nejakych žvastoch od niekoho netreba veriť...chcu len tym potupovať stale homosexualov a p***om heteraci su takí pokrytci že by si si to ani nemyslel...
22. 09. 2019 v 11:10Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Z mého menšího experimentu, kdy jsem ve stejnou chvíli měl profil patnáctileté dívky na heteroseznamce a patnáctiletého chlapce na gayseznamce, mohu s jistotou říct, že mnohem větší prasata jsou heterosexuálové.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 09. 2019 v 11:39Off-line hh_junge  (38/-/-)
O dvou třech z nejmravnějších lidí, které jsem dosud měl to štěstí v životě potkat, jsem se ex post dozvěděl, že jsou homosexuální. (Nebyly to ale typy lidí žijících tzv. komercí, nebo já radši říkám "pozlátkem" - takže by se kupříkladu v žádném případě neukazovali ani na nějakých profilech na "těch internetech", ne, dokonce ani zde.)
Ve všech případech šlo navíc o muže, které shledávám opravdu mužnými: jak co do charakteru, tak co do fyzického vystupování, i pokud jde o schopnost si s většinou věcí a problémů v životě víceméně sám poradit. A ano - nikdy neprezentují své citové založení na potkání, ač je v zásadě netají.
Pochopitelně to ale je dáno jak určitým osobnostním vybavením, s nímž už se narodili, dále výchovou, úrovní vzdělání a vůbec hodnotami, které ctí nebo se jim alespoň snaží zas a znova blížit. (Může to zároveň souviset s křesťanskou, ale i jen ryze občanskou etikou.)
Ale jakési pavědecké, intuitivní -a dost možná zcela mylné- vysvětlení v odpovědi na tvou otázku jsem si ve své osobní mytologii přece jen vyvinul. (Souhlaste, nesouhlaste - jen do mě!)
Souvisí s tím, že heterosexuální muži a ženy, tím spíš když už se stanou rodiči, musí zabezpečit sebe i ty hladové krky na nich závislé. Proto pak v životě pracovním a podnikatelském jde ještě snáz etika stranou, než kdyby měli případně hladovět, ale jaksi jen sami za sebe. (A třeba ta obtěžující oplzlost při jako flirtu na pracovišti nebo nezávazně na netu je pak jakýmsi odreagováním toho dospěláckého stresu.)
Homosexuálové (ti, kteří netouží být heterosexuálům ve všem podobní: manželství, děti atd.) možná mají ještě i po třicítce a nebo dokonce v padesáti prostor -ne vždy ho využijí- býti takovými "skauty", zůstat v tomto ohledu "věčně mladí", podobní studentům 17-25 let, lidem přirozeně nejcitlivějším na křivdy a podrazy...
22. 09. 2019 v 11:49Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Lolitak to môžem potvrdiť, tiež som niečo podobné skúsil :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 09. 2019 v 13:07Off-line Invictus  (23/182/100)
Proč by si srali do svoji vlastní huby?

hh-junge: Ať už chceme nebo ne, homosexuálové jsou nějak diskriminováni (není třeba ani diskriminace, stačí blbé vtípky).
Proto jsou naučeni se diskriminaci bránit, ať už pasivně nebo aktivně, a snaží se najít nějaké obrazce, aby byli připraveni. Později už instinktivně poznávají diskriminaci a snaží se jí zabránit.
Což je také důvod, proč byl Fuks schopen napsat Spalovače mrtvol tak dobře.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 09. 2019 v 13:30Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Vjaceslav: Také mi přijde zvrácené strkat si do pusy pendrek.
22. 09. 2019 v 18:59Off-line igy  (38/173/81)
Vjaceslav: znal jsem pár heteráků, kteří když neměli kredit, tak šli na seznamku pod profilem holky ukecat nějakého chlapa, že si s ním budou psát smsky, když jim koupí kredit :D
22. 09. 2019 v 20:56Off-line Salmonela  (20/-/-)
Dneska je skoro každé úplná m***a.
23. 09. 2019 v 00:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Počítají se mezi heteráky aji ti ženatí tatíci co tady hledají diskrétní sex s klukama ala troječka nevadí? :D
23. 09. 2019 v 10:01Off-line poklad  (29/177/69)
Tahle rovnice platí hlavně v zemích kde gayové nemají ani RP nebo je dokonce homosexualita na hraně zákona nebo mimo zákon... Pak se gayové schází tajně a vztahy téměř nevznikají...
RP a hlavně manželství ten rozdíl zmenšují a v zemích kde je manželství pro všechny již delší dobu se promiskuita gay komunity výrazně snížila... Takže ty konzervy kterým vadí promiskuita by měly být PRO manželství...
Pověst gayům pak snižují také aplikace a weby jako Grindr ale nutno podotknout že tam je taky hodně bisexuálů a heteráků co chtějí něco zkusit... A někteří heteráci na Tinderu jsou stejného ražení....

Takže v zemích s rovnými právy je to nastejno... Jakmile roste společenská nepřijatelnost homosexuality (a mizí upevňující svazky jako manželství či RP), roste i promiskuita...

A nechť mě místní bolševici ukamenují společně s "aktivisty z politických neziskovek" :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 09. 2019 v 13:49Off-line igy  (38/173/81)
Poklad, naprosto souhlasím. Pokud je jim opakováno, že gayové nejsou budoucnost národa a že nemají na posvěcený svazek nárok, tak proč by měli gayové myslet na vztahy a budoucnost? Tak si užívají a jsou promiskuitní.

Pokud někomu vadí promiskuita gayů, tak by měl bojovat hlavně za to, aby i gayové před sebou měli pěknou prospěšnou budoucnost - láskyplné manželství a rodinu s adoptovanými dětí. Ať mají dostupný hodnotnější dlouhodobější cíl než jen dobře propařenou pro***anou noc.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 09. 2019 v 18:43Off-line poklad  (29/177/69)
Vjaceslave, jsem rád že znáš můj život lépe než já....
Prosím abys mi ty dotace ze kterých mě obviňuješ vyplatil.... Ať z toho aspoň něco mám :D
Číslo účtu pošlu :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload