Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co je to za stavy?

22. 09. 2019 v 16:05Off-line Anonym
Mám se fajn, všechno je v pohodě, jsem živý a v podstatě i zdravý. Dokážu si užít života, jen tak se projít a usmát se díky maličkosti, jenže pak mi najednou hrábne a všechno je na nic. Nenávidím sebe, nenávidím lidi okolo, přijde mi, jako by kolem mě bylo moc světla, musím se schovat, aby na mě nikdo neviděl a i když jsem po tmě, v tom nejtemnějším koutě, stále mi přijde, jako by mě všichni viděli. Jako by mě soudili za to, co jsem a nejde to zastavit. Nemůžu skoro ani dýchat, chce se mi brečet, křičet a zároveň se hrozně smát tomu, jak je to celé absurdní. Chci se vším tady skoncovat, a potřebu se stále někomu omlouvat, občas i za něco, o čem ani neví. Říkám lidem věci, které bych za normálních okolností nikdy neřekl a teď nemyslím nic špatného, to bych v tom stavu nedokázal. Jde spíš o mé osobní věci, tajemství, vzpomínky a zážitky s lidmi, kteří mi v životě ubližovali. Nechci to říkat, ale musím, protože to musí ven, ale zároveň je mi jasné, že je po tom každému velký kulový a nikdo mi nevěří, jenže to mě nezastaví. Hrozně se potím a občas si chvilky ani nepamatuji. Někdy mám potřebu... Chovat se jako dítě, protože jsem tak frustrovaný a je toho na mě tolik, že už to prostě nezvládám. Mám chuť si hrozně ublížit a zároveň se držím, abych to neudělal, protože by to ublížilo lidem okolo...
Nevím, co to je, jen mě zajímalo, jestli to tak taky někdo má, protože bych rád věděl, co to způsobuje, nebo jak se toho zbavit, jak to zastavit. Nechci jít za psychologem, popravdě už jsem u něj byl a... Nevěřím jim. Bojím se, že by mě zavřeli do blázince, a tam já nechci...
Prosím jen o slušné komentáře k věci, vážně nemám sílu, ani chuť se s vámi dohadovat o tom, jestli je to pravda, nebo jsem si to vymyslel. Věřte si čemu chcete, já jen hledám pomoc.
22. 09. 2019 v 16:09On-line BussterX  (103/130/150)
Hledej pomoc u odborníků medicíny, ne tady
22. 09. 2019 v 16:14Off-line AntisocialObecny  (103/-/-)
Občas pociťuji to samé, nevím co přesně to je, nebo jak to nazvat. Každopádně pochybuji, že ti tu někdo pomůže, ale klidně napiš.
22. 09. 2019 v 16:23Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Psychologům nevěříš, tak se radši obrátíš na (většinou) anonymní rádce v poradně? Buď si s tím zajdi za odborníkem, který bude vědět, o co jde, nebo si přečti nějakou literaturu o různých takových poruchách. Třeba se s něčím ztotožníš a na něco přijdeš.
22. 09. 2019 v 17:23Off-line marrinek  (26/206/109)
Přesně jak můj bejvalej, jen s tím rozdílem, že on do ústavu chtěl.
22. 09. 2019 v 19:38Off-line kofolka  (30/170/71)
Ahoj jestli chces tak mi napis :) o psychologii vim hodne.. mozna by jsem ti mohl poradit...
22. 09. 2019 v 19:43Off-line kofolka  (30/170/71)
Pokud ma nekdo podobny stavy tak klidne napiste...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload