Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Místo EET raději progresivní zdanění?

24. 09. 2019 v 23:27Off-line Anonym
K čemu je zbytečná a nefunkční buzerace EET, která ani nešetří lesy a efekt na státní pokladnu je mizivý. EET nefunguje, proč raději nezavést progresivní zdanění, které by do státní kasy přineslo mnohonásobně více? Babišův koncert platí mizivé daně, bere podvodně dotace, ale my živnostníci jsme nejhorší.
24. 09. 2019 v 23:30Off-line pauxi  (49/178/79)
Kde má Babiš koncert ? Že bych si šel poslechnout
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2019 v 23:31Off-line pauxi  (49/178/79)
Žádný anonym ještě nikdy nic nevyřešil
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2019 v 23:36Off-line Anonym
Zaměstnanci, zkuste se do nás podnikatelů vcítit. Vy si jdete do práce odsedět 8 hodin, pak jdete domů, o nic se nestaráte, nemocenská, dovolená, pohodička, zaplaceno. A v práci už netrpělivě sledujete hodinky, kdy máte oběd. Ale my živnostníci to takhle jednoduché nemáme a stát nám ještě háže klacky pod nohy.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2019 v 23:48Off-line Hooky  (28/178/67)
Já jakožto zaměstnanec zase vidím problém v podnikatelích český národ je chamtivý, každý potřebuje být rychle přebujele přebohatý a hned jezdit v nejdražším mercedesu. Bohužel toho se dá vesměs dosáhnout pouze jako podnikatel. Tedy pokud například ty Anonyme jsi poctivý podnikatel (ojedinělé výjimky jistě existují) tak tě upřímně lituji a soucítím s tebou. Na druhou stranu pohybuji se mezi lidmi, kteří při své podnikatelské aktivitě často řeší jak nejvíce vydělat, kolik nejmíň zaplatit lidem a hlavně kde na státu ušetřit. Jasně je to logické, ale...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 09. 2019 v 00:05Off-line Hooky  (28/178/67)
Toptep, nevím kde jsi vzal, kdo je můj miláček, současný premiér to opravdu není. Každopádně uznávám mou chybu že v tuto pozdní hodinu mi z mé úvahy unikly oni zmiňovaní živnostníci, ano těch si taktéž vážím, vím do jakého rizika šli a co obětovali. Bohužel moje nešťastná definice byla mířena na větší firmy.
25. 09. 2019 v 00:41Off-line Monogatari  (43/195/80)
Progresivní zdanění má smysl až se zruší daňový ráje a začnou se postihovat velcí neplatiči daní, jinak by je to jenom ještě víc zvýhodnilo oproti těm, co poctivě daně platí.
25. 09. 2019 v 06:06Off-line pauxi  (49/178/79)
Ale všichni netouží být rychle bohatí a jezdit v mercedesu , třeba mne stačí být malinkatý živnostníček a jen být svým pánem. Chci život prožít , ne přežít
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload