Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mají gayové jiné možnosti k seznámení, než jsou seznamky?

02. 10. 2019 v 18:17Off-line Anonym
Mají gayové jiné možnosti k seznámení, než jsou seznamky? Jaké? Nic mě nenapadá.
02. 10. 2019 v 18:18Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Záleží hlavne podla hodnoty IQ. Každopádne zoznamka je posledná možnosť.
02. 10. 2019 v 18:19Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Ano. Realitu.
02. 10. 2019 v 18:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Jasně, realitu... dejte si na hlavu papírovej sáček s dírama pro oči (anonym) nebo psí čumáček, napište si na prsa sexuální preference a míry p**a a vyrazte do ulic a prvního chlapa co se vám bude líbit se zeptejte "ahoj, jak je... zamrdáme?" :D :D
02. 10. 2019 v 18:23Off-line Lolitak69  (22/171/62)
BussterX: V podstatě i tohle je jistá cesta seznamování se. Spousta lidí by takového člověka požádala o instagram.
02. 10. 2019 v 18:24Off-line Anonym
Bussterx no právě, všichni tu píšou o realitě, ale zjišťovat orientaci na ulici, nedovedu si představit, není to nebezpečné ?
02. 10. 2019 v 18:25Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ono je to naozaj veľmi jednoduché overiť si pomaly, koľko si toho môžeš dovoliť na kamaráta.. :-D moji 2 bisexuálny kamaráti by ti to veľmi precízne vedeli predviesť ako ísť na chlapca keď netušíš či by mohol byť na chlapcov :-D :-D
02. 10. 2019 v 18:28Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Anonym: Vždyť hned vedle Poradny máš Kluby v různých městech. Nebo (pokud jsi opravdu zoufalý) zkus Omegle. V nejzoufalejším bodě bych tě odkázal na Cleverbot.
02. 10. 2019 v 18:29Off-line Anonym
Loliťák co to je?
02. 10. 2019 v 18:30Off-line Anonym
Moji 2 bisexuálny kamaráti by ti to veľmi precízne vedeli predviesť ako ísť na chlapca keď netušíš či by mohol byť na chlapcov

Ako?
02. 10. 2019 v 18:33Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Anonym, ani na ulici to nie je nebezpečné. Stačí očný kontakt. Nikto ťa za očný kontakt nenapadne a je to veľmi jednoduché. Spíšem ti krátny návod:

- ideš na ulici vidíš chlapca ktorí sa ti páči, pozeraj sa mu do očí, ako dlho? Nuž asi tak dlho ako uznáš za vhodné ty sám. Ak je to v cudzom meste a nie v tvojej rodnej dedinke tak kľudne celý čas jak ti pôjde naproti napr. na chodníku.

- z jeho pasívnej reakcie zistíš na čom si. Pretože budeš vidieť či:

a) neprijde mu to zvláštne, registruje ťa, pozerá sa na teba, nevie čo chceš ale zaoberá sa tebou
b) si ho zarazil "čo čumíš" - ono tento pohľad od gaya často dostaneš ale zaujmeš ho resp. sa bude zaoberať tým, prečo na neho čumíš, od bisexuála ani nie tak. Ale dá sa rozoznať od heterosexuála pretože pre neho platí:
c) - "čo čomá ten k***t?" a často uhne zrakom.

Toto by boli také najčastejšie reakcie. Raz sa mi stalo, že si gay dal dole okuliare a začal sa na mňa uprene pozerať a usmievať. Ale jak si ich dal dole a bol som bližšie tak som zistil že vôbec nie je z blízka tak pekný ako z ďaleka vyzeral xD
02. 10. 2019 v 18:43Off-line Anonym
Dobře ale čučením se přece neseznámím.
02. 10. 2019 v 18:49Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nedá sa to presne popísať, to budeš proste vidieť niekedy a niekedy musíš využiť skúsenosti. Základom je predsa vedieť či nedostaneš na hubu ne? :-D Tak na mňa chlapec v škole zazeral keď som bol v jedálni. To bolo počas hodiny, on meškal, akurát nebol sám. Hladal s kamošom ich učebňu, keď som vyšiel z jedálne stretol som ho a pozdravil ma tak som mu odzdravil a ešte niečo chcel ale to už šiel jeho kamoš naproti takže nič z toho, celkom dobrý bol :-D Z tohto si môžeš tiež zobrať príklad.

Ty si sa pýtal na zoznámenie s niekym random z ulice.. Tak základom je vedieť, či by mohol mať záujem. No a nato osloviť niekoho na ulici či už ide o homo/hetero zámer.. To chce viac ako len návod ako zistiť či je ten random týpek z ulice gay.. :-) Ale ono tým pohladom keď si všimneš že po tebe na zastávke niekto pokukuje a potom ešte hladá možnosť priblíženia sa.. tak to využi. Ja som to raz zažil a nevyužil a lutujem to. Prišiel som na to miesto o 5 minút znova keď som sa spamätal ale on tam už nebol. Žiadny bus neodišiel, takže mi bolo jasné že sa tam obšmietal zrejme len kvôli mne. Pozoroval ma celkom okato, totiž jak vystupoval z autobusu ktorým prišiel som si ho musel par krát obzrieť jak šiel naproti mne :-D nič extra okaté, ale gay si všimne :-)
02. 10. 2019 v 18:51Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Steve, tak trochu od veci. Ja som tiež uhol zrakom jak som šiel jemu naproti a on na mňa chudáčik pozeral a otočil som sa lebo som bol proste pako.. :-D Ale nie o tom som chcel. Ty nemáš šancu spozorovať po kom kuká. Ja som gay a neobzerám sa po chlapcoch.. Veľmi zriedkavo sa mi stane, že sa pozriem ale aj to nie okato a naozaj nemáš šancu to ako 3. osoba spozorovať.
02. 10. 2019 v 18:55On-line tatrman  (27/-/-)
Stv: Pokud ho opakovaně přistihneš, že tě sjíždí, zvyšuje se tím procentuálně pravděpodobnost, k seznámení.

Hele mě takhle sjíždí heteráci. To se se mnou chtějí vyspat?
02. 10. 2019 v 18:59Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tatrman: šanca sa tým nezvyšuje, pretože to, že niekto sa odváži čumeť.. neznamená, že sa odváži ozvať. A bez toho naozaj k zoznámeniu nedôjde.

No heterosexuál ťa samozrejme môže tiež prechádzať očami, napr. ak si oblečený od pása hore luxusne a od pása dole jako bezdomovec. Samozrejme takýto "obdiv" z tých očí zčítaš lahko, vždy vieš na základe čoho si ťa človek obzerá.
02. 10. 2019 v 20:17Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Kde si kúpim kostým heteráka? :-D
02. 10. 2019 v 20:23On-line tatrman  (27/-/-)
Stv:Asi se jim Tatrmane líbíš. Nebo to jsou buzny...

No asi jo, buzny to nejsou, když je pak jindy vidím s přítelkyněmi nebo dokonce s rodinou.
Ale víš jak je pro mě pak těžké "lovit v terénu"? (Když se na tebe lepí heteráci.)
02. 10. 2019 v 20:28Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Mňa dostávajú mladý pekný bisexuáli ktorí vyskúšajú chlapca a potom popri vzťahu s babou jebú kade tade s chlapcami :/ :-D Trochu ma to zarmucuje :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload