Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Domácí práce

14. 08. 2013 v 06:04Off-line Anonym
Zdravím, poradíte mi někdo, jak sehnat domácí práci? Nejlépe, kdyby se jednalo o práci na počítači. Internet je toho sice plný... Ale plno z nich jsou jen podvodníci. Máte s tím tady někdo zkušenosti?
14. 08. 2013 v 06:17On-line Richard33  (44/185/80)
Zkušenosti mám negativní (ať se jedná o "práci na pc" nebo o "klikání na reklamy").

U domácích prací které nejsou na PC je to selsky řečeno asi takhle:
- kupte si katalog domácích prací za 400,-
- většina prací bude o tom, že budete stejně něco nabízet (např. ten katalog domácích prací za 400,- viz. bod 1)
- pokud ne, bude to systém.... kupte si materiál, něco z toho vyrobte, pak nám to dejte a mi se to pokusíme prodat na našich stáncích. Až to prodáme, tak se podělíme o zisk (tenhle systém mi teda silně vrže :-D).
14. 08. 2013 v 12:41Off-line Hagal  (32/180/90)
Taky jsem tunu "prací z domova" vyzkoušel, odepsal jsem na spoustu inzerátů a mám stejné zkušenosti. Momentálně už delší dobu používám dva vyzkoušené internetové anketní systémy, na kterých se za měsíc průběžného navštěvování dá nějaká ta stovka trhnout. (kdyby měl náhodou někdo zájem, tak mi do zprávy napište mail a pošlu vám pozvánku)

Ale není nad to zvednout zadek a dokopat se k regulerní práci s jistým příjmem. Bohužel je to tak.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload