Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obřízka

10. 10. 2019 v 13:53Off-line Anonym
Mám problémy s předkožkou - nejde mi stáhnout. Konečně jsem sebral odvahu a dnes zašel k urologovi, ten mě ovšem vůbec nepotěšil a hned řekl, že obřízka. Nakonec mi předepsal mast, kterou mám užívat po dobu 6 týdnů, ale prý nevěří, že to zabere a že bude jedinou možností obřízka. Tento problém už chvíli mám, a tak, když se zde objevil příspěvek na toto téma, pročetl jsem si ho. K obřízce jste se zde chovali dost zdráhavě. Nechci obřízku, ale asi mi nebude nic jiného zbývat.
Je tu někdo, kdo má obřízku? Jaké to je?
10. 10. 2019 v 14:22Off-line petulkag  (23/174/63)
Ahoj, me ta mast pomohla, malem jsem na to taky musel. Ukazes jak to mas?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
10. 10. 2019 v 17:15Off-line mkral  (19/187/90)
Tiez mi nejde stiahnut predkozka , este som s tym nebol u doktora , ale zaujimalo by ma ci je to problem ak nechcem byt aktiv , vadiloby keby si nedam obriezku ci uz zdravotne alebo nejak inak ?
10. 10. 2019 v 17:18Off-line Kolobezka  (29/187/85)
Dá se s tím pracovat. Horká vana, mazat, stahovat, roztahovat. Nebo pak je možnost frenuoplastiky predkožky. Na ní jsem byl já. A v pohodě.
10. 10. 2019 v 18:04Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Hlavně hodně mazat a přetahovat ve vaně,s obřízku bych zvažoval jen při potížích
10. 10. 2019 v 22:29Off-line Anonym
No právě, ta představa je dost děsivá. Ono já to měl jako malej, pak jsem dostal nějakou mast a bylo to dobrý. Ale poslední dobou se to zhoršovalo a teď to nejde vůbec. Bylo mi řečeno, že to pomáhá spíše dětem - mně je 18.

Vjeceslav - masturbuji 2x denně většinou, při tom mi to nevadí. Při orálu to ovšem nestálo za nich a při sexu bych s tím v aktivní pozici snad ani býti nemohl.
10. 10. 2019 v 22:34Off-line VseJeZabrane  (23/-/-)
Už delší dobu mám obřízku a je to celkem v pohodě, klidně napiš jestli chceš
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 10. 2019 v 23:04Off-line gin  (63/184/120)
U mnohých je ta obřízka v pohodě, jenže vím o mnohých, kterým se ta obřízka krutě vymstila, takže ji nikomu doporučit nemohu.
Anonyme, nevím odkud jsi, ale když je ti osmnáct, tak až nemusíš mít rodiče za p***lí, a tak můžeš zajet za jedním primářem, pod kterého věkově ještě rok spadáš, je primářem v Kolíně a jinak má tuto poradnu na

https://liborjanecek.cz/poradna

Ještě věkově pod něj spadáš, tak to využij.
10. 10. 2019 v 23:11Off-line gin  (63/184/120)
Před 31 minutamiOn-line VseJeZabrane (17/171/59)
Už delší dobu mám obřízku a je to celkem v pohodě, klidně napiš jestli chceš

......................................................................................

Mýlíš se, vím o mnohých, kteří byli na svou obřízku velmi hrdí v tvém věku, ale když je za pár let připravila o citlivost penisu, tak jí začli proklínat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 10. 2019 v 23:23Off-line VseJeZabrane  (23/-/-)
Věř si čemu chceš gine. Ztrátu citlivosti apod. uvádějí většinou ti, kteří jsou proti obřízce a kteří ji sami nemají a jenom k***izují. Toto můžou objektivně hodnotit pouze ti, kteří obřízku mají. A za mě je ztráta citlivosti blbost
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2019 v 08:36Off-line Kladenak  (28/180/80)
VseJeZabrane- blbost to není. Záleží taky jak moc je obřízka udělaná. Můžeš mít jenom upravu předkožky, kdy v klidovém stavu je žalud zabalený. Nebo hardcore verzi kdy nemáš předkožku vůbec a i v klidu máš žalud bez ochrany. V tom případě žalud ve velké míře ztrácí citlivost. Nemluvě o těch milionech receptorů, které jsou v té předkožce samotné..
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 10. 2019 v 08:42Off-line Petrun  (24/176/70)
To vypadá rozumně
11. 10. 2019 v 14:06Off-line gin  (63/184/120)
*
Před 13 hodinamiOff-line VseJeZabrane (17/171/59)
Věř si čemu chceš gine. Ztrátu citlivosti apod. uvádějí většinou ti, kteří jsou proti obřízce a kteří ji sami nemají a jenom k***izují. Toto můžou objektivně hodnotit pouze ti, kteří obřízku mají. A za mě je ztráta citlivosti blbost*
-------------------------------------------------------------------------------------

Seš na úplným omylu, já jsem si to ze své vlastní hlavy nevycucal. Já měl ještě před pěti a půl rokem na tu obřízku zcela jiný názor než teď ale narazil jsem na případy mužů, kterým ta obřízka poničila jejich sexuální život. I když se to týká pouze 10% obřezaných, tak se jedná o vysoké procento. Ti, kdo tu obřízku mají z důvodu náboženského tmářství toto nikdy nepřiznají, jiná je situace v USA, kde ta obřízka byla zavedena z jiných důvodů. V tehdejší viktoriánské společnosti totiž panoval panický strach z masturbace, která dle jejich mínění měla na svědomí různé nemoci, jako například tuberkulózu ale hlavně různé psychické poruchy.

Dostal jsem se na německé stránky pro muže, kterým ta obřízka poničila jejich sexuální život a mimoto už pět let provozuju osvětové webovky. Až na poslední rubriku jde o články hlavně s anglosaského světa, mnohé napsali lékaři s profesorským titulem, kde je vše ohledně té obřízky a sexuální funkce předkožky jasně vysvětleno. Autorská práva mám od presidenta francouzské intaktivistické organizace, kvůli čemuž jsem za ním do té Francie o posledním víkendu v září 2014 zajel.

Dám tu odkaz na poslední článek, který jsem tam vložil předevčírem. Je o nechirurgické obnově předkožky, což je věc, která na Západě mezi obřezanými muži poměrně dost frčí.

https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…denpendentu/

Mám tam v plánu dát ještě jeden článek z Indenpendentu na to téma, od jiných dvouch autorek, a článek, který je od dvou jiných autorek a pak článek, ve kterém je 28 základních otázek k problematice a který sestavil Clemens Bergner (pseudonym), který sám tu nechirurgickou obnovu předkožky prodělal. On je jedním z adminů oněch zmiňovaných německých stránek pro postižené.

Mnozí jistě pochopí, proč se snažím odrazovat od zbytečného řešení fimózy obřízkou, má osvěta je hlavní důvod mé účasti na těchto stránkách, i když z nudy tu píšu i na jiná témata a někdy i z legrace vyložené blbosti, i když v tom Modrou hlavu z Liberce překonat nedokážu. Na 95% obřízek ze zdravotních důvodů je totiž v našem středoevropském prostoru zcela zbytečných. Mnozí urologové vědí žel o té předkožce pouze to, že je to kus kůže, která se dá odřezat.

Něco jiného je, když se dospělý po zvážení všech faktů pro tu obřízku rozhodne sám. Měl by ale mít všechny relevantní informace. Pak je to čistě jeho věc. Žel jsou tací, kteří by rádi tu obřízku vnutili druhým.
11. 10. 2019 v 15:51Off-line snilek  (27/190/70)
Do úplné obřízky bych šel na konec, pokud by to bylo nutné a jiná řešení nepomohla. Jinak bych určitě předtím zkusil všechny ostatní ne tak násilná řešení. Zpátky už ti ji nikdo nepřišije, takže raději promyslet, zkoušet a mít trpělivost. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2019 v 17:09Off-line gin  (63/184/120)
I kdyby u něho byla nutná operace, tak se to dá vyřešit bez obřízky. Ví kam má zajet, věkově tam ještě spadá a protože mu je už osmnáct, tak do toho nemusí zatahovat rodiče, což je další výhoda.
11. 10. 2019 v 22:10Off-line VseJeZabrane  (23/-/-)
Hlavně mu nenuť nějaké random výzkumy, vědci dokázali a podobné blbosti. Prvně ať zkusí mast, jestli nepomůže, tak třeba roztahování a jestli ani to nepomůže, tak ať na tu obřízku jde. Není to nic špatného. Kdo obřízku nemá, nemůže to posoudit, ale jenom neustále opakovat, jak je špatná, že ztratí citlivost apod. Například i mladé generace Američanů chodí dobrovolně na obřízku a to je důvod, proč je tam obřezaných skoro 83% lidí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 10. 2019 v 00:34Off-line gin  (63/184/120)
Jsi ještě moc mladej na to, abys mu takto radil. Proč by měl jít na obřízku, když mu může primář Janeček udělat operaci s úplným zachováním předkožky.

Mimoto mi zmiňovaný Clemens Bergner napsal, že byl v devatenácti letech velmi hrdý na to, že tu obřízku má, protože byl masírován zcestnými články v časopisu Bravo. Ty potíže ze ztrátou citlivosti u něho přišly až za pár roků později. Ty sám nemůžeš vědět, co tě za pár let může kvůli té obřízce potkat.

Mimoto mnozí obřezaní trpí syndromem popření ztráty a tak by pak nejraději viděli obřezané všechny okolo sebe. To může být motivací tvých stupidních rad.
12. 10. 2019 v 21:23Off-line VseJeZabrane  (23/-/-)
A co ty o tom víš? Něco si přečteš na netu, projdeš pár zahraničních webů a hned je z tebe odborník a zachránce. Samozřejmě, že neobřezaný penis vypadá lépe, ale někdy se obřízce nedá vyhnout. A není to tak strašné, chvíli trvá, než si zvykneš, ale pak to vypadá i funguje úplně normálně. Takže jestli má problém a mast mu nepomůže, tak na obřízce nevidím nic špatného.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2019 v 01:12Off-line gin  (63/184/120)
Lidi, s kterými jsem na netu ve spojení jsou naprosto důvěryhodní. Nezlob se na mě, ale nechci tě urážet. Raději si podrobněji přečti, co jsem tu napsal a důkladně prostuduj mé webovky. Ještě před 6 lety jsem byl zastánce té obřízky, poněvadž to na venek z estetického hlediska vypadá lépe. Pořád je ve mě nějak to, že pěkně obřezaný penis vypadá na venek mnohem hezčí než ten s předkožkou. Ale ouha, narazil jsem na případy mužů, kterým ta obřízka zcela zničila sexuální život. Začal jsem tu problematiku do hloubky studovat a zjistil jsem, že je vše zcela jinak, než jsem si myslel. Proto od takového řešení odrazuju.
15. 10. 2019 v 17:36Off-line Daweri0r  (31/180/80)
Já mám kompletní obřízku, a nemůžu říct, že bych měl nějak zničený sexuální život. Jo, sice mám částečnou ztrátu citlivosti na žaludu, ale není to nic radikálního aby mi to bránilo v požitku ze sexu. Hygiena je mnohem jednodušší, vypadám taky větší. Takže si moc nestěžuju. Penisy s předkožkou jsou sice víc sexy ale co. ????
Každopádně bylo to částečně moje rozhodnutí, a částečně nutnost. Protože jsem měl předkožku opravdu hodně stáhlou, a představa nějakého natrhnutí mě děsila víc než dost.
15. 10. 2019 v 21:05Off-line gin  (63/184/120)
Dnes se ví, že se to dá řešit jinak. I Julia Gaia Poupětová doporučovala ve své poradně operaci s úplným zachováním předkožky. Hlavně bys měl krémovat, aby u tebe nedošlo k nadměrné keratinizaci a tím pádem k nadměrnému znecitlivění. Jinak, kdyby k tomu došlo, tak jsou na to tři metody: předkožková protéza SenSlip, penisový návlek ManHood a za třetí nechirurgická obnova předkožky. K té právě teď překládám články pro své osvětové webovky.
25. 03. 2021 v 23:02Off-line Pepek123  (18/-/-)
Je mi 15 nemám žádné potíže jen mi prostě nejde stáhnout úplně tak jestli by jste mi někdo poradil co s tím
25. 03. 2021 v 23:13Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Napiš nějakému zdejšímu dědečkovi. Ten ti ji sroluje jedna báseň :) a rád.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 03. 2021 v 23:17Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Přesně tak :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 03. 2021 v 23:19Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Třeba zrovna tobě se ozve.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 03. 2021 v 23:22Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Ha ha
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 03. 2021 v 23:22Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Ale uznej, že to je zábavné.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 03. 2021 v 23:28Off-line Kuliferda  (53/173/74)
To je,jinak bych se nesmál ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 03. 2021 v 08:31Off-line Pepek123  (18/-/-)
Aha tak to jsem čekal jinou odezvu. Jestli si přijdete s tímhle tím vtipný tak jste spíš ubožáci....
26. 03. 2021 v 08:57Off-line Fgjk  (21/195/90)
Reálně...tady ti nikdo sprrávně neporadí...teda pokud tu není nějaký urolog o kterém nevím...tohle je lepší řešit s odborníkem...a nemusíš se stydět...je to jeho práce a je za to placenej
26. 03. 2021 v 09:41Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Pepku, promiň. Já včera měl vtipnou kašičku. A jak řekl velký Fgjk, nejlepší je vyhledat odborníka co se tím zabývá. (◠‿◕)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 03. 2021 v 13:59On-line Frederic  (27/178/70)
Ono možná spíš také spoléhat na svůj rozum. co odborník, to názor. a na urologii zpravidla sedí pan dr. obřezávač.

a pro pepka: zkus tohle: https://pindamast.cz/ na netu se na to pějí ódy ;-)
26. 03. 2021 v 14:15Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Pindamast.cz :D Tak to je nice.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 03. 2021 v 22:58Off-line dreey  (26/169/65)
Cirkumcize se není třeba obávat. Jde o jednoduchý zákrok, obvykle prováděný v celkové anestezii.
Pokud povede ke zvýšení kvality života, tak bych se jí nevyhýbal. Také jsem se dlouho vyhýbal a nakonec litoval, že jsem to nevyřešil dřív. Lepší hygiena, lepší vzhled, menší náchylnost k různým zánětům apod.. a samozřejmě konec s relativní fimózou.

Fimózu, pokud je jen malá lze zkusit řešit i za pomocí mastí - to většinou funguje u dětí. Následně lze řešit nějakým naříznutím v tom lokálním místě, kde dochází ke zúžení - ovšem problém se často vrátí. Možností je i částečná obřízka, většinou se však doporučuje a provádí úplná - při které je odstraněna celá předkožka - vypadá lépe a léčba je lepší.

Na samotný zákrok dojdete den předem, není se třeba obávat nebo stydět - takových pindíků jsou denně na urologii desítky. Provede běžné vyšetření krev/kultivace/moč a přistupuje se k zákroku. Den po zákroku jdete domů. Léčba určitě není bolestivá, může být lehce nepříjemná. Den po zákroku může docházet k sekreci krve z rány. Stehy po nejpozději 2 týdnech vypadnou.

Pouvažujte zda-li je třeba kvůli měsíci relativního "diskomfortu" potřeba omezovat svůj sexuální život a mít nefunkční nejdůležitější orgán.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 03. 2021 v 23:05Off-line dreey  (26/169/65)
Samozřejmě nutné podotknout, že i jako u každého jiného chirurgického zákroku se i zde mohou objevit komplikace. Zejména zánět je problém. Z toho důvodu je lepší jít nyní - dokud je přece jen chladněji, v létě je lepší se podobným zákrokům (stejně jako třeba trhání zubů) lepší vyhnout - i z toho důvodu, že jakákoliv aktivita, která může infekci zanést je tabu.. bazény, sexuální aktivity apod.
Může dojít k nějakému natržení té rány při hojení, pak se to musí léčit sekundárně a léčba se protahuje.
Po zákroku je obvyklý otok penisu, což je samozřejmě něco poměrně nezvyklého a nepříliš příjemného. Následně si žalud samotný zvyká na tření o prádlo, protože již není zakryt.
To vše je ovšem rekonvalescence, určitě je dobré zůstat alespoň 3týdny doma a spíše odpočívat a dodržovat hygienu, s léčbou pomáhá i odvar z heřmánku.
23. 01. 2023 v 20:15Off-line Mutant  (24/172/60)
Taky martinhlavica aktuálny profil. Ten by ti s tým rad pomohol. Rád sa prezentuje ako násťrocny chlapec
21. 03. 2023 v 13:43Off-line piercpa  (54/175/80)
Jsem obřezaný, není to žádná věda ani tragédie, pokud máš problém je třeba ho řešit. Možná u nás je problém najít někoho, kdo u dospělého kluka udělá obřízku aby vypadala dobře.
21. 03. 2023 v 13:55Off-line Denis36  (60/-/-)
Doufám, že nechceš tou obřízkou zaplevenit celou poradnu?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload