Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hľadáš kamaráta či chceš budovať vzťah?

11. 10. 2019 v 14:01Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Veľa ľudí nevie ako správne prezentovať svoje záujmy.

Väčšinou ma niekto osloví, že si hľadá kamaráta. V skutočnosti však chcú väčšinou jednu z týchto vecí:

a) - len niekoho na pravidelné sexuálne stretká ala kamarát, ktorému zavolám, keď som nadržaný, inak nech odo mňa nikdy nič nechce a nevolá mi.

b) - chlapca s ktorým plánujú začať ako "kamaráti", no v skutočnosti nejde o kamarátstvo ale od prvého momentu ide o utajené skúmanie toho druhého, či by bol vhodný na vzťah. Ak sa zistí že nie, kamarátstvo zázračne nepokračuje.

c) - ďalšia možnosť je niečo ako kamarátstvo, avšak s očakávaním, že ak sme obaja gayovia tak na teba predsa môžem siahať bez tvojho predošlého súhlasu

Kamarátstvo však neznamená ani jedno z vyššie uvedeného, preto je potrebné vedieť používať jazyk a vyjadriť sa... Nie je to také ťažké. Hnevá ma, ak sa niekto nevie vyjadriť k tomu, čo chce a potom je sklamaný a urazený keď to nedostane.

Pre toho kto to nedokáže, pár príkladov:

Varianta a) nie je nič iné ako sexuálny partner, teda si vlastne nehľadáte kamaráta ale len sexuálneho partnera. Vysvetlenie v správe môže vyzerať asi takto: "chcel by som si nájsť niekoho s kým by som sa mohol pravidelne stretávať na spoločné honky/fajky, časom možno sex".

Situácia b) je veľmi nešťastná, pretože v skutočnosti v tomto prípade chce človek nadviazať vzťah. Ono to však nefunguje tak, že si napíšeš inzerát a niekto sa ti ozve a hub dáš si na facebook status "zadaný". Pokiaľ si chce niekto nájsť cez zoznamku vzťah, musí sa stretávať s potencionálnymi partnermi zo zoznamky, ktorým musí oznámiť o čo mu ide. Najlepšie bude uviesť to v príklade: *po 3 dňoch dopisovania* "Počuj vyzeráš moc fajn a ja som už dosť dlho sám, nie žeby som bol taký zúfalí ale naozaj sa mi páčiš aj povahovo tak aj výzorovo a rád by som bol ak by z toho bolo niečo viac ak by sme si sadli. Stretneme sa tento štvrtok niekde nezáväzne a pokecáme osobne?" - stretko bez sexu, ohmatávania, olizovačiek a podobne. Následne sa s touto osobou stretnete v prípade obojstranného záujmu aj nabudúce, potom zas, zas, zas... A uvidí sa, čo z toho bude...

situáciu C nebudem komentovať.

Z kamarátstva samozrejme vzniknúť niečo môže, ale pokiaľ je to účelové "kamarátstvo" tak si treba otvoriť hubu, pretože pokiaľ vás niekto zoberie ako človek doslova a nie jak buzerant, tak sa môže stať že k vám bude ako kamarát otvorený napriek tomu, že si s vami vzťah predstaviť vedieť nebude, ani nič čo zo vzťahu vyplýva. A vy potom padnete na hubu, úprimne to takým doprajem, keď je niekto od začiatku neúprimný tak si nič iného nezaslúži :-D
11. 10. 2019 v 14:40Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Přednáška morálního chování už tady dlouho nebyla.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 10. 2019 v 16:05Off-line tatrman  (27/-/-)
Felix, píšeš o vztazích na buznapavlači diplomku? :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2019 v 17:22Off-line igni  (36/192/130)
Tak klasika, ale zase u mladych clovek nemuze cekat, ze vlastne vedi, co chteji. :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 10. 2019 v 18:41Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Lolitak ja v tom morálku nevidím, skôr jebnutosť neschopnosť a neúprimnosť.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2019 v 18:41Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Igni ono skôr to píšu tí starší v tomto zmysle.. asi nechcú odradiť, ale akože.. :-D Je fakt ťažké riešiť veci narovinu? :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2019 v 18:58Off-line i8051  (53/184/97)
Felixi, je cas si z*****t, filozofovani nech pro dedky :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2019 v 19:06Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Je 19:05 piatok, neviem, toto podľa mňa nie je ten pravý "f**k time" :-D Ide o to že ma prehnaná retardovanosť ľudstva niekedy už nebaví :-D
11. 10. 2019 v 19:28Off-line i8051  (53/184/97)
Kdybych resil retardovanost a blbost lidstva, v zivote si nevrznu :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2019 v 19:33Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale ten tvoj predsa nie je retardovaný nie? :-D Tak čo kecáš :-)
12. 10. 2019 v 11:23Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No možno som nejaké varianty vynechal, kludne ma doplň :-D
12. 10. 2019 v 20:32Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Vidíš, to som chcel napísať len som nato potom zabudol, sa mi aj zdalo že som s tým nejak nespokojný, že to nie je úplný zoznam... :-D
12. 10. 2019 v 20:46Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No neviem Steve, ja keď som sa stretol s kamarátmi.. hoc aj keď vypadla mobilná sieť a stretol som sa po dlhom hľadaní s kamošom.. tak aj tak sme neboli povolnejší a nerobili sme "také" veci..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload