Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zvedlý žaludek

11. 10. 2019 v 14:07Off-line pavliQ  (100/130/150)
Taky se vám z toho dělá špatně a zároveň chcijete smíchy jak já? Xddd
https://www.facebook.com/…691840133989?…
11. 10. 2019 v 14:12Off-line FelixGabriel  (100/170/58)
Nerobí sa mi z toho zle.. :-D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 10. 2019 v 14:15Off-line pavliQ  (100/130/150)
Mě bohužel hej :( xd
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
11. 10. 2019 v 14:20On-line rosju  (48/170/72)
Pavliku,musis si otocit obrazovku,pak tomu porozumis :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
11. 10. 2019 v 14:21Off-line pavliQ  (100/130/150)
To bohužel taky nepomohlo.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 10. 2019 v 15:00On-line tatrman  (24/-/-)
Pavliku já rači disko,jako třeba tady, to je fajnový:):)

https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 10. 2019 v 21:10Off-line smaragd15  (19/180/75)
A potom sa čudujme prečo je tolko rakoviny na svete ked su taketo otrasy na svete :D fuj až mi je na prd z toho :D
a STV ked už človek vygrca všetko tak to čo potom grca su žaludočne šťavy :D
11. 10. 2019 v 22:00Off-line Monogatari  (41/195/80)
Tvá vnitřní krása musí ven!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 10. 2019 v 22:25Off-line shiroReloded  (27/178/85)
Jestli to ten tlustej dal bez playbacku, tak je hustej!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 10. 2019 v 23:17Off-line Lolitak69  (19/169/59)
Je očividné, že účel tohoto videa je především pobavit celkovým obsahem. To, že má někdo potřebu o tom říkat, že je mu z toho na blití, podle mě spíš svědčí o netoleranci vůči drag queens, které jsou především extravagantním prostředkem umění.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 10. 2019 v 23:33Off-line scaredboy  (18/164/-)
Podle mě je to roztomilé a vážně hlavně pro pobavení, jen mi vadí, že dost lidí si pak tohle vybaví pod slovem transsexuál / transgender, a to je pak špatný, no. Jinak proti tomu nic nemám, ti kluci mají většinou ve skutečnosti pak třeba i rodinu a jsou hetero, ale umí si ze sebe udělat srandu, což v dnešní době málo kdo umí! :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 10. 2019 v 09:18Off-line FreudToldYou  (25/179/65)
. Podle mně jde primárně o myšlenku, která z toho videa plyne. To jak je to celé vizuálně udělané a hlavně ten text říká vtipnou formou: "Všichni jsme lidé a všichni jsme krásní". Ta komediální omáčka okolo je jen způsob jak myšlenku předat. Ale je dost možné, že v tom hledám víc než tam ve skutečnosti je. Ale doufám, že jsem myšlenku odhadl správně, jinak bych musel takovouto bezduchou zábavu také trošku poplivat.
Každopádně Pavlíno, když nebudeš každého vnímat jako potencionálního sexuálního partnera a představovat si ho jak tě oblizuje, možná se ti i přestane zvedat žaludek z věcí a lidí se kterými nemáš pranic společného.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
12. 10. 2019 v 10:16Off-line pavliQ  (100/130/150)
Freudýno nejsem ty abych každého tak vnímal, jen se mi takový druh lidí hnusí <3
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 10. 2019 v 11:06Off-line FreudToldYou  (25/179/65)
:) tady nejde jen o tu myšlenku sexuálního partnera. Tohle se dá aplikovat na mnoho příkladů. Mně třeba připadají všichni lidé s nadváhou nepřitažliví, ale pocit zhnusení zažívám jen při bližším kontaktu s nima a nebo když jsem bezprostředně vystavený myšlence na jejich nahá těla a podobně.. a naštěstí se mi to, že bych myslel na něco pro mne znechucujícího, nestává.
Když vidím pavouka tak ho toleruji. Znechucený jsem jen z doteků a myšlenek na to jak mi leze pod tričkem.
Stonožka mi nevadí, dokud nemyslím na těch sto nohou na mé kůži.
Slimák je pro mně odpudivý tvor, ale nejsem z něho znechucený, dokud nemyslím na to že bych ho měl vzít do ruky a olíznout.
Když dokážeš být znechucený i bez takových podnětů, tak nechápu jak můžeš vůbec v naší zemi existovat. To musíš být často poblitej, když žiješ ve státě kde je úplně běžné potkávat naprosto nechutné smradlavé špinavé lidi bez špetky soudnosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 10. 2019 v 11:12Off-line pavliQ  (100/130/150)
Skoro každou minutu, je to děs. Na den mám celé balení pytlíku na zvracení.
14. 10. 2019 v 11:20Off-line Betonica  (36/-/-)
Bizarre to je. Na druhou stranu je potreba rict, ze cely nizky umeni stoji na pudech. Jedinym cilem tohoto druhu umeni je vyvolat reakci pomoci utoku na instinkty. Neni tedy divu, ze de Sade treba psal vic nez odvazny veci uz ve sve dobe, pak prisli dalsi a dalsi, kteri "borili" konvence. No a v soucasne dobe uz nestaci sex, fekal, nasili nebo smrt. To uz lidi dost neprovokuje, protoze nase vnimani bizarnosti se znacne posunulo - to, co bylo pred sto lety totalne tabu, se dnes bezne prezentuje detem (treba sex). Takze je potreba prijit s necim dalsim. Treba tak, ze si dva borci namaluji na ksichty pseudozensky, melou nesmysly o krase a organech... No a nekteri citlivejsi jedinci to vnimaji jako hnus, coz bylo ucelem od pocatku. Jini, jak vidno i zde, to vnimaji jako zabavu, coz bylo rovnez ucelem. Podstatne ovsem je, ze Comedy Central, stanice, ktera to produkuje, potrebuje investici dostat zpet i s uroky. Je tedy dobre, ze se i tomto mluvi, protoze to je presne cesta, jak dostat ty penize zpatky.

Jestli se ti zveda zaludek nad timhle videem, doporucuju zabrousit do tvorby soucasnych performeru. Zejmena pak USA produkce nabizi opravdu radu nevsednich zazitku. Od malovani menstruujici pochvou na papir, az po nekro-fekal vyjevy na detech. Odkazy davat nebudu, jiste si prislusna videa najdes sam.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload