Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co by meli delat neatraktivni lide?

15. 10. 2019 v 20:42Off-line Anonym
Realita je takova, ze ne vsichni muzeme byt stejne aktrativni a vzhledem k tomu ze clovek potrebuje socialni kontakt (pokud neni sociopat), tak spoustu tech mene atraktivnich se na netu vydava za nekoho jineho aby meli aspon ten virtualni socialni kontakt.

Samotnou atraktivitu ovlivnuje sebevedomi a nekteri ho maji az nezdrave nizke ci vysoke, ale spoustu studii dokazuje ze atraktivni lide maji zkratka ve spouste smerech jednodussi zivot at uz jde o samotne seznamovani, zalozeni rodiny, ziskani prace, vydelavani vice penez ci dokonce mirnejsiho trestu v pripade odsouzeni oproti tem neatraktivnim.

Ale co by meli delat ti neatraktivni lide? Kdyz se tu cas od casu nekdo sveri, tak semu dostane vetsinou odpovedi ze ma prestat fnukat a litovat sam sebe, ale je to vazne tak jednoduchy?


Ale co kdyz to neni jenom o sebevedomi, ale je to necim co zmenit clovek treba nemuze at dela co dela, jako treba malinky oci, malej penis, velkej nos,...kombinace vseho?

Dokonce jedna studia rika, ze pokud jde nekdo s nizkym sebevedomim na rande s nekym kdo se mu nelibi, tak mu sebevedomi snizi jeste vice :)


Ptam se protoze studuju psychologii a tohle bylo tematem dnesni prednasky (:
15. 10. 2019 v 20:55Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nebudem to čítať dokonca, ale pravdou je, že človek nemusí byť fyzicky atraktívny aby nadivazal kontakt s priateľmi.. to písal tatrman? Kamarátovi nebude vadiť, ako vyzeráš, že by o teba ani posledná štetka nezakopla.. A každý je pre niekoho atraktívny, samozrejme niekto viacerým.. Ale na tom nezáleží. A čo sa týka sebavedomia, píšeš akoby niekto kto nie je top model mal mať nejaký mindrák a byť vďačný pomaly aj zato, že sa na neho predavačka v kauflande usmeje alebo že ho niekto na ulici nezastrelí zato, že kazí image ulice.. toto mohol fakt napísať len riadny buzerant alebo niekto kto je škaredý a má kvôli tomu pocit menej cennosti a mal by vyhľadať dobrého psychológa.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
15. 10. 2019 v 20:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale ty psychologu jeden. :-P
15. 10. 2019 v 21:04Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
I ten, kdo má "malinky oci, malej penis, velkej nos,...kombinace vseho" nemusí mít nutně nízké sebevědomí (viz různí dopisovatelé do zdejší poradny, kteří nejsou zrovna vítězové soutěže Krasavec (ani Inteligent) roku, ale mají sebevědomí na rozdávání), jde o to nastavit si v hlavě dobře svůj mindset.
Navíc, jsou i jiné lidské klady, než jen vzhled a na tom se to dá postavit.
15. 10. 2019 v 21:09Off-line i8051  (53/184/97)
Jestli davas na stejnou uroven neatraktivitu a maly pero .. tak mi je te opravdu lito. Atraktivita nekoho/neceho neni o vzhledu :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 10. 2019 v 21:10Off-line tatrman  (27/-/-)
Takový elaboráty tu píše jedině jeden, nepsal to FelixGabriel? Já ti můžu poradit jediné,najdi si někoho,kdo je stejně škaredej jako ty. Nezkoušej nic na hezký Adonise, ti o tebe nestojí, jen bys zažil zklamání.
15. 10. 2019 v 21:12Off-line Anonym
Lukrecius.01: Tak to je to co jsem rikal, ze nekteri maji sebevedomi nezdrave vysoke a nekteri nezdrave nizke.

Ale spoustu studii dokazuje, ze ten prvni dojem je rozhodujici o tom jestli dostanes vubec sanci a rozhoduje o tvem osudu celkem vyrazne. Treba si vem kosmeticky produkty... na internetu jsou ruzny video jak ta zenska/chlap vypada pred focenim a jak ji pomoci photoshopu a nejruznejsich dalsi triku upravi tak aby ten clovek byl atraktivni k co nejvetsimu poctu lidi., z cehoz jsou pak ruzny anorexie a podobne :)

To co rikas ty je sice fajn, ale s tou atraktivitou to nema moc spolecnyho, protoze pokud se o jednu pozici uchazi neatraktivni za to vice kvalifikovany clovek, tak tu pozici vetsinou nedostane na ukor nekoho vice aktraktivniho byt mene kvalifikovaneho, takova je proste realita :)
15. 10. 2019 v 21:14On-line Kuliferda  (53/173/74)
Já jsem ošklivej, starej, mám křivej nos, malý p**o a přesto si připadám hezkej.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 10. 2019 v 21:15Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Studente jasně, každý není B. Pitt, ale tím zlepšeným vnitřkem můžeš vnímání vnějšku alespoň zlepšit.
15. 10. 2019 v 21:21Off-line Bahutom  (35/173/60)
Vono atraktivita není jen o fyzickém vzhledu :) dá se makat na všem :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 10. 2019 v 21:23Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Trtko nejak som nepochopil tvoj príspevok, ale to asi ani ty sám
15. 10. 2019 v 21:23Off-line Anonym
Tak treba s tema ocima sem se inspiroval u sebe, protoze ja mam fakt tragicky maly oci, resp. dost zapadly takze ani plastika by mi nepomohla :)

Trochu si myslim ze to souvisi s mym detstvim protoze jsem mel brutalni alergii na pyl a strasne mi otejkaly oci a sotva sem neco videl, do ty doby bych rekl ze sem mel oci tak nejak normalnejsi.
Kazdopadne pomerne casto posloucham nejaky narazky na to jestli sem asiat (ackoli nemam hnedy oci), coz je neco co mi na sebevedomi dost ubira ale zaroven neexistuje nic co bych s tim mohl udelat :)
15. 10. 2019 v 21:27Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
To sú mi ale problémy, prečo sa zaoberať niečim takým? Však buď sa niekomu páčiš alebo nie, nemá zmysel riešiť prečo načo ako.. Proste si vyberieš zo zoznamu ľudí ktorí ťa budú chcieť :-D
15. 10. 2019 v 21:27Off-line tatrman  (27/-/-)
Gabčo já zase ten tvůj.

Anonyme a koho tu hledáš? Krásného mladého štíhlého prince?
15. 10. 2019 v 21:27Off-line Anonym
Bahutom: Takze by si chodil s nekym kdo by te vubec nep***ahoval, mel s nim pravidelne sex, atd. protoze zachranil topici se stenatka? :)

Realita je takova, ze prvni dojem o cloveku je klicove rozhodujici a ten je zalozen na tom jak clovek vypada, to ze nekdo zachranuje po vecerech steta a dela jim nahradni matku nejak nikoho zajimat nebude pokud je ten clovek ohyzdnej :)

tatrman: Nikoho, mne jenom zajima co maj delat ti neatraktivni kteri se casto vydavaji za nekoho jineho :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 10. 2019 v 21:28Off-line i8051  (53/184/97)
Psal to nekdo, kdo me blokuje .. tech moc neni. takze tusim :-)
15. 10. 2019 v 21:29Off-line tatrman  (27/-/-)
Ujišťuju tě ičkoňu, že já to nejsem.
15. 10. 2019 v 21:31Off-line i8051  (53/184/97)
To vim, ty bys takovej uhlazenej sloh s obsahem v zivote nevyplodil ... :-)
15. 10. 2019 v 21:33Off-line tatrman  (27/-/-)
Anonym už jsem ti napsal, co máš dělat. Jenže problém lidí jako jsi ty,že mnohdy (ne vždy!) až dotěrně pronásledují právě ty krásné prince.
15. 10. 2019 v 21:35Off-line Anonym
A to mas bejt ty? :)
15. 10. 2019 v 21:37Off-line tatrman  (27/-/-)
No spíše budeš troll, který se mě snaží uboze napodobit. Trapárna.
Freude
15. 10. 2019 v 22:20Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Já nebo kdo nebo co? ses spletl trošku.
15. 10. 2019 v 22:27Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Jeho si nevšímal, jemu hrabe od malička :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload