Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jen láska je kreativní a léčivá

17. 10. 2019 v 17:47Off-line Anonym
Homocystein
Homocystein (systematický název 2-amino-4-sulfanylbutanová kyselina) je aminokyselina, která vzniká při normálním metabolismu u lidí a jiných savců z aminokyseliny methioninu. Odbourává se na cystein za pomoci vitamínů B (zvláště B6, B12, kyseliny listové).[zdroj?] Nedostatek těchto vitamínů, například ve stravě vegetariánů, anebo vzácná dědičná choroba (homozygotní homocystinurie) mohou vést ke zvýšené hladině homocysteinu v krvi.[1][2]
17. 10. 2019 v 19:40Off-line i8051  (53/184/97)
Dekujeme za rozbor :-)
17. 10. 2019 v 20:16Off-line miloslav9  (31/171/60)
Lekár. Bojíte se homocysteinu? https://www.youtube.com/watch?…
17. 10. 2019 v 21:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Off-line Anonym (Lukáš) NOVÉ
!Odbourává se na cystein za pomoci vitamínů B (zvláště B6, B12, kyseliny listové). Nedostatek těchto vitamínů, například ve stravě vegetariánů..."

xxxxxx
Tos vzal kde, že vegetariáni maj nedostatek těchto vitamínů? :D
B12 aji B6 jsou v pivu, hlávkovým salátu... řek bysem, že všechno toto vegetarián může baštit :D kromně toho je to i v sýrech, a jsou sejry bez živočišných syřidel a ty vegetariani taky můžou :P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 10. 2019 v 07:30Off-line Peta80  (43/187/-)
Buřtíku, aspoň co mně tvrdil Mišoid a co jsem se i dočetl na netu, tak B12 je ve veganský (a tudíž asi i ve vegetariánský) stravě prakticky nula...
18. 10. 2019 v 13:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Já nejsu vegetarinán, jenom do sebe nedokážu nacpat cokoliv z mrtvoly, kromě slepičích vajec, očkliví se mi to jak kdybych si měl do huby stčit pavouka nebo howno, navaluje se mi z masa... nejsem ušlechtilý lepšočlověk který s krajním sebezapřením nežere maso a přitom mu tečou žgryndy z huby když jde kolem uzenářství :D nemám to tudíž nastudovaný, jako ti ideologicky uvědomělí soudruzi vegetariáni... jenom jsem se vyděsil po přečtení tohoto tématu že chcípám na nedostatek B12, tak sem mrkl na net, a nechcípám... ve vajíčkách béčko 12 aji 6 je, takže su v poho... pivo sice nepiju, ale tam je béčko dvanáctka taky, pak je ještě v některých druzích zeleniny, a taky v sejrech... ty já taky můžu, ovšem ne ty do kterých se dává syřidlo z telecích žaludků :D takže tak... hlásat bludy že vegetariáni nemaj béčko je blbost :P možná ho nemaj tolik, jako někdo kdo se láduje denně půl kilem masa, ale zase nemáme tasemnice a škrkavky :P

a ldyž bude nejhůř: https://www.drmax.cz/…tova-tbl-110?…
18. 10. 2019 v 15:11Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Jj, tady je starej Neil kreativní na 15 min. - Love And Only Love https://www.youtube.com/watch?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload